Умопобъркваници и мистерии-18

  • 35 295
  • 1 352
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 934
Сега пак ще разясня
Направих си една схема като на цифра от светлино табло.

После първата група черти от белейката оцветих 1,3,5 ред от схемата ми ето така

После с първата група от консержата попълних 2,4 ред на схемата ми

и се получи числото 5

ето и моята консерва, разделила съм ви я на групи с червено, да се орентирате, бележката по лесно се разбират групите. Само да знаете че всеки път е различен кода аз само ви унегледявам с моят.





# 31
  • Мнения: 2 425
Мерси   bouquet
Готово, но вече забравих за къде е тоя код.

# 32
  • Мнения: 934
Мерси   bouquet
Готово, но вече забравих за къде е тоя код.
Toзи е за куфарчето. Ама пък аз запецнах малко след това

# 33
  • Мнения: 3 251
Честита нова темичка! Hug
Ще се включа довечера, като се прибера от работа.

# 34
  • Мнения: 2 425
Аз това което го взех от куфара го сложих на кабела и сега  newsm78

# 35
  • Мнения: 1 180
Привет! И аз съм до там май трябва да се разгадае кода под гумата. Аз като сложа ключа на мотора и цъкна на километража, нещо се отваря и се показва един знак като този, на капака с кода на пода. И какво от това?

# 36
  • Мнения: 2 425
То и в хладилника има някакъв знак. Айде сега да видим колко време ще ни трябва за тази игра. Аз втори ден я играя.  hahaha

# 37
  • Мнения: 934
Аз това което го взех от куфара го сложих на кабела и сега  newsm78
Приближаваш предната гума на мотора ама само веднъж и и в ляво има едно малко бяло петно цукаш там. Това е копче и трябва да се включи на ON после гледаш малко анимация и след това идва мястото където аз зациклих е не мога ги отворя едновременно всички тези вратички.

# 38
  • Мнения: 2 425
Аз ги отворих всичките и взех едно кубче с фигурки ли са или нещо като матрица, с формата на фигурките на капака под стелажите и фигурката в хладилника. Не знам какво да правя нататък. А и нещо хвръкна когато се показа това с вратичките, но нищо няма по земята  newsm78

# 39
  • Мнения: 2 425
А намерих дистанционно с антена.

# 40
  • Мнения: 934
Аз ги отворих всичките и взех едно кубче с фигурки ли са или нещо като матрица, с формата на фигурките на капака под стелажите и фигурката в хладилника. Не знам какво да правя нататък. А и нещо хвръкна когато се показа това с вратичките, но нищо няма по земята  newsm78
Има 4 знака, във фризера, е червената кутия на стилажа, на мотора , на зелята под стилажа. На всеки един знак, първо завърташ този куб така че знака при който си да е същия, после затваряш зума на куба избираш го и кликаш с него по знака отключва се по една страна н акуба. Като го отвориш го изсипваш пред шкафа с гадните червени вратички.
---------
Аз излязох но добре че чета подсказките защото иначе въобще няма да се оправя.

# 41
  • Мнения: 751
Не разбирам гадните точки и колонки #Cussing out отказвам се!

# 42
  • Мнения: 1 180
А къде е дистанционното?

намерих го

# 43
  • Мнения: 2 425
Изсипах кутията. Ами сега.
Марине ако не си затворила играта опиши ако можеш чертичките, ние ще помогнем.

Пуснах уредбата и на пода има нещо като сянка на моторче. Как и къде да го взема това моторче?

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 13:46 от _baby

# 44
  • Мнения: 751
Започнах тази,малко е страннаhttp://www.kotarogame.com/archives/53702998.html

Общи условия

Активация на акаунт