За терасата?

  • 5 398
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
Остъклихме си единствената тераска - "настанихме" вътре хладилника и печката. след това изкъртихме касата и си направихме барплот - понеже хола ни е малък. Наистина стана суперско! Но за сметка на "големият" ни вече хол - простирам  прането на сушилник в спалнята - и през зимата и през лятото!!! Много кофти работа!!!  Rolling Eyes

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 702
Evgenia*,не разбирам много от компютри(даже изобщо),но мъжът ми казва,че с лаптоп не може да прави музика,записи,клипове,филми и други подобни, с които се занимава.Аз също съм за лаптоп,но това на по-късен етап.Ако ми кажеш,че лаптопа става за такъв вид дейност,ще съм по-убедителна пред мъж ми. Wink

И аз не съм спец. Но все пак мисля, че могат същите неща. Работила съм и известно време с чужденци, при тях всички си бяха с лаптоп и си вършеха всичко. Ако ти е по-удобно, можеш да си закачиш допълнително мишка, цифрова клавиатура, външно флопи, принтер. Не знам обаче кое е неудобно за мъжа ти, нямам особени наблюдения върху това, с което той се занимава. И все пак мисля, че няма причина нещо да не може.
Може да го питаш кое точно би му попречило и да си направиш проучване сред компютърните фирми.

# 17
  • Мнения: 824

 и да си направиш проучване сред компютърните фирми.
Мдаааааааа,мога да я свърша тая работа.

# 18
  • Мнения: 347
Лаптопите са обикновено с по-слаби параметри и не могат да се ъпгрейдват.Разбира се има и много добри лаптопи, но те са и ужасно скъпи.За целта, за която miss sixty говори, трябва много добър компютър, асембслиран специално за целта, затова по-подходящ е настолен компютър.Някъде из този раздел, мисля че в темата за всекидневните, имаше няколко много интересни решения за офис-кът в хола.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 702
Скъпи са наистина, но ако се вложат парите, които биха отишли за усвояването на терасата, ще може да намери това, което му трябва, че и отгоре.
Само да добавя в подкрепа на думите ми: брат ми е архитект и файловете, с които работи са много големи. Нужен му е наистина огромен диск, а да не говорим за RAM-a. Работи на лап топ, който мисля че беше към 3 000 лв.

# 20
  • Мнения: 347
Ооо за усвояване на терасата и дума да не става, не давам да я пипа  Naughty .Ами да разбира се, че в момента на пазара има всичко и компютърната индустрия бълва всякакви и все по-мощни машини.Но да си сглобиш настолен компютър с 3000лв. е много по-добра инвестиция, отколкото ненужно да плащаш за мобилността на един лаптоп, които за тези пари ще е доста по-слаб.С тия компютри много разводнихме темата, няма да споря повече по въпроса.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 571
miss sixty, явно наистина идеята за лаптопа не е добра.
И пак не бих приобщила единствената си тераса, особено щом е приятно местенце с хубава гледка. Нашият апартамент беше с две тераси. Едната северна, малка, усойна и абсолютно ненужна. Нея я приобщихме към кухнята и не съжалявам, въпреки че допълнителните 2-3 квадрата пак останаха неизползваеми и не особено практични. Другата ни тераса е южна 1.5 х 3м. Не е кой знае колко голяма и гледката вече хич не е вдъхновяваща, но не си я давам. Имаме си пейка, масичка, лятото изкарвам цветята и прекарваме доста време там - това си ми е дворчето.

# 22
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз бих я затворила, но с големи прозорци, които да са отворени в повечето време, за да влиза все пак въздух - иначе и без това живеем в кутийки....  Sad

# 23
  • Мнения: 824
Аз бих я затворила, но с големи прозорци, които да са отворени в повечето време, за да влиза все пак въздух - иначе и без това живеем в кутийки....  Sad
Това май ще е най-удачния вариант. newsm78

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 702
miss sixty, имаш ли представа колко ще ти излезе тази дограма?

# 25
  • Мнения: 824
miss sixty, имаш ли представа колко ще ти излезе тази дограма?
Не,а ти?

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 702
Не. Аз съм остъклявала, но без терасата да става част от жилището - най- обикновена двукамерна, пластмасова. При това преди 3-4 години беше.
Чувала съм, че дограмата, и особено стъклото, ако искаш да си направиш добро остъкляване, са доста скъпи.
Съветът ми е да си вземеш мерките и да минеш през 1-2 фирми за оферти.
И честно казано, очаквем нещата да излязат на кантар с лап топа.

# 27
  • Мнения: 824
 Evgenia* ,Благодаря за съвета!
Използването на лаптоп се обезсмисля,защото към него трябва да има вързан пулт и други такива.А тогава той няма да е мобилен.Така,че ще проуча въпроса за дограмата.

# 28
  • Мнения: 1 305
А защо си мисля, че остъкляването на балкони вече е забранено?  newsm78 За да не се разваля фасадата.
Аз така или иначе не бих се лишила от удоволствието да имаш тераса. Специално дори си търсих апартамент с голяма тераса.

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Остъкли го на половина - малка стаичка за компютъра и един стол ...и отворен балкон ...през зимата може да слагаш вътре цветята

Общи условия

Активация на акаунт