LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 45

  • 58 174
  • 1 719
  •   1
Отговори
# 1 650
  • гр. София
  • Мнения: 153
Здравейте,
някой може ли да ми помогне с превод, получих това по мейла:  Embarassed


Sauf erreur de notre part, vous avez cr?? un panier sur laredoute.fr que vous n'avez pas encore valid?.

Le d?lai de celui-ci arrive ? expiration, il ne vous reste plus que quelques jours pour le valider.

Alors n'attendez plus !

# 1 651
  • Мнения: 65
питате едни и същи неща мама му стара

# 1 652
  • Мнения: 6 633
57428 - намалява 20 евро от заявка за 55 евро и безплатна доставка. Пратили са ми го на мейла и не знам дали е персонален. Пробвай  Peace

Персонален е.

# 1 653
  • гр. София
  • Мнения: 153
питате едни и същи неща мама му стара
въпроса седи от доста време, но не можах да го пусна. Съжалявам за повтарящите се питания, но не мисля че трябва да си толкова ГРУБА.

# 1 654
  • София
  • Мнения: 971
Ммичета, имам поръчка от 10ти - я кажете как се движат поръчките, от коя дата сте получавали скоро? Моята е за митница (пуста лакомия  Laughing )

# 1 655
  • Мнения: 2 559
Ейййййй, ще полудея вече newsm61 smile3511......нито един свестен код не работи при мен  newsm45

# 1 656
  • гр. София
  • Мнения: 153
Ммичета, имам поръчка от 10ти - я кажете как се движат поръчките, от коя дата сте получавали скоро? Моята е за митница (пуста лакомия  Laughing )
в петък получих от 03.01

# 1 657
  • София
  • Мнения: 971
Значи да се готвя тази седмица.... между другото - порових за код за новата колекция, но не успях и аз да намеря ....

# 1 658
  • Мнения: 84
Здравейте Simple Smile
От доста време се каня да направя поръчка и днес най-накрая успях.
Понеже ви попочитам отвреме навреме и може би съм пропуснала някаде искам да помоля някой да ми каже след като получих потвърдителния мейл трябва ли да правя нещо или само да чакам, и още един въпрос: откъде да следя за поръчката?

Благодаря предварително   bouquet
на ларедут не могат да се проследяват поръчките,чакаш си вкъщи известие от пощата Peace

Много благодаря   bouquet

# 1 659
  • Мнения: 65
питате едни и същи неща мама му стара
въпроса седи от доста време, но не можах да го пусна. Съжалявам за повтарящите се питания, но не мисля че трябва да си толкова ГРУБА.
Хайде-хайде,не го приемай навътре,но повярвай ми чувствам се вече като малоумна да чета едно и също.За да си отговоря на въпросите просто сядам и чета момичетата много ясно обясняват всичко.

# 1 660
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Ейййййй, ще полудея вече newsm61 smile3511......нито един свестен код не работи при мен  newsm45

и при мен така и снощи вече полудях от яд и си направих втори акаунт и почти всички които исках да проработат /с изключение на 2-та най-хубави/ са ми активни в него

# 1 661
  • София
  • Мнения: 971
Здравейте Simple Smile
От доста време се каня да направя поръчка и днес най-накрая успях.
Понеже ви попочитам отвреме навреме и може би съм пропуснала някаде искам да помоля някой да ми каже след като получих потвърдителния мейл трябва ли да правя нещо или само да чакам, и още един въпрос: откъде да следя за поръчката?

Благодаря предварително   bouquet

Може да я следиш тук - -както из питах как се движат поръчките от еди коя си дата. Няма какво повече да правиш, освен да чакаш  Simple Smile

# 1 662
  • Мнения: 2 559
Ейййййй, ще полудея вече newsm61 smile3511......нито един свестен код не работи при мен  newsm45

и при мен така и снощи вече полудях от яд и си направих втори акаунт и почти всички които исках да проработат /с изключение на 2-та най-хубави/ са ми активни в него
мдааа, и аз като теб, сега влезнах в на мъжлето акаунта и почти всички кодове ми работят  smile3508

# 1 663
  • София
  • Мнения: 971
ами то какво се оказва - че от време на време  трябва да си правим нови акаунти - хем да ползваме стари хубави кодове, хем и новите да са валидни

# 1 664
  • някъде в България
  • Мнения: 65
Някой да е правил поръчка тази нощ? Моята още не е фактурирана и не е "а доминикъл"! Почиват ли в неделя според вас тези хорица /не ги е срам  Sunglasses/
И при мен е така.
При мен също не са "A domicile". Поръчката я правих през нощта към 3-4часа. Мисля, че няма повод за притеснение, все пак е почивен ден  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт