LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 45

  • 58 093
  • 1 719
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 790
Добре, че ме подсетихте.  Embarassed
Сложих линка в първия пост.

# 31
  • Мнения: 13 512
Blush имам питане  Blush
някой поръчвал ли е такива обувки
http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-montantes-taillissime.a … e&pagesize=16
отговарят ли си номерата? ако се поръчат сега кога ще пристигнат? мога ли да се "прикача" към поръчката на някой друг?
новак съм - не владея френски Blush и езика  също Blush

има само 47 номер от тях, би трябвяло да си отговарят

# 32
  • Мнения: 318
Ето ме и мен, днес най-накрая пуснах една поръчка за дребната, докато се натуткам обаче половината неща свършиха Crossing Arms

И пак да се оплача, сега пък и поръчката от 05.12 вече ми залипсва ooooh! Бяха 3 неща - колан и шапка за баткото, шапко-шал за дребната и играчка/микрофон пак за дребната. Разделили са я на 2, малкото пакетче  ooooh!с шапкит и колана дойде отдавна, а играчката никаква я няма  newsm78

# 33
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Запис и дано ни дойдат по-бързо поръчките  Grinning

# 34
  • Враца
  • Мнения: 876
май и на мен ми стана навик да кукувам нощем в ларедута...мъж ми вече на галено ларедутке ме нарича...не може да се спи спокойно като знам че имам пари в картата и не съм поръчвала два дена...
та да кажа аз какво поръчах...

тази ризка за майчето  за 1.3 е

 това якенце за мъжа...само май ще се окаже тип анцунг ама нищо за тея пари

 това за мен вв по -нежното розово, че отдавна им се точа

 това пак за мен

 този панталон за мъжа отново за 4 и нещо

 за мен отново за 1.5 е

 и това пак за мен

добро начало за новата седмица...перфектно ще е, ако утре сутрин в пощата ни чака и по едно известие...пожелавам го на всички...както и една усмихната и успешна седмица  newsm46 лека нощ от мен
 

# 35
  • Мнения: 13 512
това якенце за мъжа...само май ще се окаже тип анцунг ама нищо за тея пари

Това е шушлекова горница, има и панталон- черен. След няколко изпирания стана на едни странни бели петна...като от разлят восък. Ама на тази цена- и за едно кратна употреба ставаше за физическо:-)

# 36
  • Враца
  • Мнения: 876
е аз бяло поръчах...надявам се да не е много зле като материя, че много ми хареса...а долницата как е като модел, че много и се чудих но не я пуснах а ако е хубава ми се ще да е комплект...

и нещо да Ви попитам споменавахте за някакъв бутон който подреждал по цени...аз случайно май го натиснах, но не успях да видя къде...от толкоз ровене очите ми са вече на понички

# 37
  • Мнения: 13 512
Ами ...всъщо шушлекова, с подплата май мрежа беше. тъй като горницата  за яке не става, по-добре вземи и панталона- поне за спорт да става. Grinning

# 38
  • Мнения: 4 150
Може ли линк за това:

# 39
  • Враца
  • Мнения: 876
Благодаря monda  bouquet ще я поръчам

заповядай Stryper имай предвид че размера е 48 и мисля че е унисекс


между другото незнам нещо си ми даде в профила код 30635, който е отстъпка

DURING THE SALE, TAKE ADVANTAGE OF AN OFFER TRULY EXCEPTIONAL!
Until -50% on ALL your order!

-50% On your order ANY Ready-to-Wear collections in the past WOMAN LINGERIE, CHILD, La Redoute and MAN Fall-Winter 2007/08!
-40% On ALL of your order placed in the collections HOUSEHOLD LINEN Beauty and La Redoute Fall-Winter 2007/08!
-35% On ALL collections Autumn-Winter 2007/08 ANNE WEYBURN, TAILLISSIME, SO'HOME and AM.PM.
-25% On ALL your order in the collections BEDDING, FURNITURE, SMALL APPLIANCE, and La Redoute TOY Fall-Winter 2007/08
-20% On your order ANY EQUIPMENT passed in the collections BIG APPLIANCE, IMAGE, SON La Redoute Fall-Winter 2007/08, and on SOLUTIONS HOUSE Special Holidays

AND WHAT'S MORE, A TENDER HEART BREAKS ON NEW COLLECTIONS:
-20% On your item Ready to Wear preferred choice in the collections WOMAN LINGERIE, BEAUTY, and MAN CHILD La Redoute Spring-Summer 2008!.
   
      
май повече трябва да внимавам какво натискам

# 40
  • Мнения: 4 150
Благодаря

# 41
  • Мнения: 416
      Аз да се оплача  Close, имах си разни нещица в кошницата и сега като влязох - хоп няма нищо.. ooooh!.. Защо така?? Сега егати търсенето пак..

# 42
  • Мнения: 139
днес за 1ви път поръчах, стискайте палци да не съм ги пратила в уругвай нещата newsm12ата

# 43
  • Мнения: 928
Здравейте, направих първите си 3 поръчки. Първата са я фактурирали, изписва това EN COURS DE PREPARATION, но на последните 2 вместо цените има надпис aucun това също - EN COURS D'ENREGISTREMENT , NON FACTURES. Нормално ли е това или съм объркала нещо?

И моята от събота до снощи беше NON FACTURES, днес вече е ок

# 44
  • Мнения: 59
добро утро момичета,
записвам се в новата тема и да ви се оплача ,че само вие можете да ме разберете- от поръчката ми от 4,12 пристигнаха дрехите а от играчката няма и следа,чакам от 11.12  ,20.12  ,1.01,на 10януари направих още една поръчка ,сега кошницата ми  пак е пълна ама не смея да поръчам като гледам как  ги няма предишните ми  поръки Cry

Общи условия

Активация на акаунт