LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 45

  • 58 241
  • 1 719
  •   1
Отговори
# 1 605
  • София
  • Мнения: 1 793
Какво ще рече taille basse че е с висока талия ли?

# 1 606
Здравейте  Simple Smile

Първо искам да ви поздравя за страхотната тема и за страхотния форум като цяло !

Имам няколко въпросчета и ще съм ви много благодарна, ако ми отговорите, тъй като сега за пръв път ще правя поръчка и още не съм много наясно Simple Smile

Първо искам да ви попитам какви са тези кодове за намаление, какво точно представляват и къде се въвеждат  Simple Smile
Другото, което се чудя е относно размера си. Прегледах таблиците и излиза, че съм някъде между 36 и 38 размер. Гръдната ми обиколка е 90, талията ми е 65, ханшът също 90 ... висока съм 160 см и тежа около 48-50 кг  Simple Smile Към кой размер ще ме посъветвате да се ориентирам ... а може би размерите ми за панталон и за блузка примерно са различни  Thinking
И последно (за сега) ... сайтът нали работи с Visa Electron na Райфайзен Банк ?

Благодаря предварително   bouquet

# 1 607
  • Мнения: 33
към мамите от варна къде то4но се намира митницата и ако отида дали 6е ми кажат дали има полу4ен колет на мое име (4акам поръ4ка от 8.01 и от 9.01) или трябва да 4акам за известие. и за пощата ли може ли пак така да отид да проверя или да 4акам.благодаря ви.

# 1 608
  • София
  • Мнения: 1 555
За сутиените - мисля, че някои са си с нашите размери, друга с с френските размери. Така че не винаги трябва да се поръчват + 15 см.  Peace
Ами сега newsm78. Поръчвам си един за проба.

И аз така поръчах един за проба. Но номерата за него бяха от 80 до 95. Така че според мен това си е нашата номерация!  PeaceИначе наистина има и някои, които са с номера до 120, предполагам, че при тях вече важи това правило за + 15.

# 1 609
  • София
  • Мнения: 5 606
За сутиените - мисля, че някои са си с нашите размери, друга с с френските размери. Така че не винаги трябва да се поръчват + 15 см.  Peace
Ами сега newsm78. Поръчвам си един за проба.

И аз така поръчах един за проба. Но номерата за него бяха от 80 до 95. Така че според мен това си е нашата номерация!  PeaceИначе наистина има и някои, които са с номера до 120, предполагам, че при тях вече важи това правило за + 15.
А на теб точно ли ти беше сутиена /т.е. отговаряше ли ти на нашата номерация/?

# 1 610
  • Мнения: 173
Magnoliq, митницата се намира на ж.п. гарата, точно на платения паркинг за коли. Аз лично никога не съм чакала известие, проверявам на място или ако имам късмет ми дават инфо по телефона. Аз чакам поръчка от 6-ти януари, ама нещо се бави, при положение че мисля, че е под 2 кг (2 чифта обувки и подаръка от кода дето махаше 15 евро  newsm78 ).

# 1 611
  • Мнения: 855
Моля има ли някой впечатления за тези балеринки  Praynig - http://www.laredoute.fr/vente-ballerines-so-home.aspx?productid= … p;pagesize=16#nop

# 1 612
  • Мнения: 45
Здравейте  Simple Smile

Първо искам да ви поздравя за страхотната тема и за страхотния форум като цяло !

Имам няколко въпросчета и ще съм ви много благодарна, ако ми отговорите, тъй като сега за пръв път ще правя поръчка и още не съм много наясно Simple Smile

Първо искам да ви попитам какви са тези кодове за намаление, какво точно представляват и къде се въвеждат  Simple Smile
Другото, което се чудя е относно размера си. Прегледах таблиците и излиза, че съм някъде между 36 и 38 размер. Гръдната ми обиколка е 90, талията ми е 65, ханшът също 90 ... висока съм 160 см и тежа около 48-50 кг  Simple Smile Към кой размер ще ме посъветвате да се ориентирам ... а може би размерите ми за панталон и за блузка примерно са различни  Thinking
И последно (за сега) ... сайтът нали работи с Visa Electron na Райфайзен Банк ?

Благодаря предварително   bouquet


това за кодовете е обяснено на някъде към 70-72 стр. прелисти и ще разбереш

# 1 613
  • София
  • Мнения: 971
Момичета, пуснах няколко албума в Пикаса където можем да публикуваме нещата които сме купили онлайн обаче не са се оказали много успешни. Ако имате покупка, с която сте ударили на камък може да хвърлите един поглед на това http://www.pazaruvane.com/2008/01/personal-ads.html

# 1 614
  • Варна
  • Мнения: 11 340
geri_kkoleva, не се надявай да ти е под 2 кг., ако подаръкът ти е приборите за хранене - само той е 600-700 гр. + 2-та чифта обувки и опаковката - чакай го на митница.
Според мен е рано още да се проверява за поръчки от началото на януари на митница; на пощата е по-вероятно да са пристигнали. Peace

Finty, има такъв сайт вече - Алекс1 го направи, мисля.

# 1 615
  • Мнения: 173
geri_kkoleva, не се надявай да ти е под 2 кг., ако подаръкът ти е приборите за хранене - само той е 600-700 гр. + 2-та чифта обувки и опаковката - чакай го на митница.
Според мен е рано още да се проверява за поръчки от началото на януари на митница; на пощата е по-вероятно да са пристигнали. Peace

Finty, има такъв сайт вече - Алекс1 го направи, мисля.

Подаръкът са приборите! Жалко,  Sad , тайничко се надявах да е за пощата и утре да е там. Но ще почакаме още малко  Peace

# 1 616
  • Мнения: 1 586
Здравейте и от мен.
От вчера се мъча да пусна една поръчка и все не успявам Sad.
Дава ми следната грешка на пета стъпка:
Certaines informations que vous avez fournies sont incorrectes. Merci de les corriger.
Votre numéro de SMS doit comporter 10 chiffres et commencer par 06. Merci de le saisir à nouveau.
Бях си въвела номера на мобилния телефон. Опитах се да го изтрия 10 пъти, но не се маха. После го промених на истински мобилен номер във Франция. Обаче грешката си е същата. А този номер във Франция изобщо не започва с 06. Вече се чудя дали изобщо от това е проблема. Аз всъщност никъде не им казвам да ма уведомяват по SMS и нямам идея защо толкова настояват да поправя тоя номер, който и да е той.
Някакви идеи?

# 1 617
  • Мнения: 89
Aко някой вчера е пущал поръчка може ли да ми каже дали е вече със статус "A domicile" ,защото моята още не е, а предишните ми след няколко часа ги обработваха.
Иначе парите веднага ги изтеглиха.

# 1 618
  • Варна
  • Мнения: 5 592
 Andrea$, опитай се да изтриеш номера на мобилния телефон. Някъде в темата момичетата бяха писали, че става като въведеш 10 нули на мястото на номера.
miraj, благодаря за размерите.  bouquet

# 1 619
  • Мнения: 13 512
Какво ще рече taille basse че е с висока талия ли?
ниска талия

Общи условия

Активация на акаунт