Истината, която всички забравяме!

  • 3 513
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 294
Нищо не забравям, но отказвам да ми се вменява вина по този начин. Много ще помогна на тези хора, ако ям по-малко или не си купя дрехата, която искам!
Благодарна съм за това, което имам и без да гледам клипове на недохранени африканчета. Глад има навсякъде ,а да правят паралел между нечие охранено дете и африканче, на което му се броят кокалите е липса на добър вкус и циничен опит за въздействие върху съзнанието на хората.

Ахам, точно.

# 16
  • Мнения: 24 467
Може и да е грубо, но е вярно- всеки с проблемите си. Аз се интересувам дали млякото на моето бебе е качествено, друг- просто да има мляко, трети- да имам каквото и да е, четвърти- от световния мир и военното положение  /понеже най- вече си няма личен живот или по други причини/ и т.н. Дали аз ще задоволя нуждата си /да речем ще се снабдя с въпросното мляко или ще намерим подходящ матрак за болния гръб на съпруга ми/ едва ли ще се окаже в пряка зависимост с решаване на проблема с глада в Сомалия, да речем.
Нормално е човешкото съзнание да бъде занимавано с делничните проблеми и личните грижи на човека. Когато даден проблем не е лично мой не мисля за него, освен ако някой не ми спомене за това. Е, в този случай ще се замисля за споменатото, ще помисля и ще се върна отново на личните си такива, чието решаване зависи предимно от мен.
Още нещо- не хленча, ако не са решени личните ми проблеми. Това няма нищо общо с глада в Сомалия, например.

# 17
  • Мнения: 274
Клипа става за агитация на тройната коалиция на  следващите избори....Simple Smile

# 18
  • Мнения: 62
Могилино не се различава от Етиопия,,,,,
а е толкова близо до нас-това са наши деца
но държавата я няма!
Да спрат помощите на мързеливите-да ги дадат на нещастните и истински гладните!!!

# 19
  • Мнения: 3 886
Могилино не се различава от Етиопия,,,,,
а е толкова близо до нас-това са наши деца
но държавата я няма!
Да спрат помощите на мързеливите-да ги дадат на нещастните и истински гладните!!!
А дай боже ама не трябва депутатиде да си пълнят гушата да не станат като  тези от клипа Crossing Arms Tired #2gunfire #Cussing out

# 20
  • Мнения: 700
не чуждото нещастие е това, което може да ме мотивира. Не одобрявам!

# 21
  • Мнения: 359
Нищо не забравям, но отказвам да ми се вменява вина по този начин. Много ще помогна на тези хора, ако ям по-малко или не си купя дрехата, която искам!Благодарна съм за това, което имам и без да гледам клипове на недохранени африканчета. Глад има навсякъде ,а да правят паралел между нечие охранено дете и африканче, на което му се броят кокалите е липса на добър вкус и циничен опит за въздействие върху съзнанието на хората.]

Ами да.Сигурно ще имаш по голяма финансова възможност да се поразмърдаш и намериш някоя порядъчна организация,която ще им помогне, на тези с броящите се кокали.
И какво толкова виновни се почувствахте или си направихте поредната пвц изолация на съзнанието.

# 22
  • Мнения: 1 470
По принцип аз не се оплаквам,и не мрънкам...Напротив блогодаря на Бога за това което ми е дал...Но като гледам такива кадри се питам,дали наистина има бог,и на кой всъщност благодаря?!

Господ да ни пази и нас,и тях!!!И дано никога не загубя вяра напълно!!!Но се питам ЗАЩО?!

А с какво мога да им помогна?!Май на този етап с нищо...Но ако успея да възпитам три добри същества,може би ще съм се доближила поне малко към спасението на човешкият род като цяло...

# 23
Нищо не забравям, но отказвам да ми се вменява вина по този начин. Много ще помогна на тези хора, ако ям по-малко или не си купя дрехата, която искам!Благодарна съм за това, което имам и без да гледам клипове на недохранени африканчета. Глад има навсякъде ,а да правят паралел между нечие охранено дете и африканче, на което му се броят кокалите е липса на добър вкус и циничен опит за въздействие върху съзнанието на хората.]

Ами да.Сигурно ще имаш по голяма финансова възможност да се поразмърдаш и намериш някоя порядъчна организация,която ще им помогне, на тези с броящите се кокали.
И какво толкова виновни се почувствахте или си направихте поредната пвц изолация на съзнанието.

овчева,то и клипа не е насочен към идеята '''помагайте'''.Идеята на клипа е '''не мранкайте'''.авторката сто пъти го подчерта.Жалка работа.

# 24
  • Мнения: 3 034
Нищо не забравям, но отказвам да ми се вменява вина по този начин. Много ще помогна на тези хора, ако ям по-малко или не си купя дрехата, която искам!Благодарна съм за това, което имам и без да гледам клипове на недохранени африканчета. Глад има навсякъде ,а да правят паралел между нечие охранено дете и африканче, на което му се броят кокалите е липса на добър вкус и циничен опит за въздействие върху съзнанието на хората.]

Ами да.Сигурно ще имаш по голяма финансова възможност да се поразмърдаш и намериш някоя порядъчна организация,която ще им помогне, на тези с броящите се кокали.
И какво толкова виновни се почувствахте или си направихте поредната пвц изолация на съзнанието.

всъщност си сложих блиндирана врата.

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много тъжно, че снимките на тези нещастни и бедни хора се използват , за такива "успокояващи" за нас клипчета ...вижте ние колко по- добре живеем- големи сме нещастници, все трябва да се сравняваме с по- бедните от нас ... все едно онези деца са някакви  чучела ...  Sad

# 26
  • Мнения: 41
Aбе хора, наистина ли никой не се трогна от дечицата, толкова са слаби,  Cry
Много ми е кофти деца да гладуват, и то системно за да се стигне до това кошмарно състояние, няма значение дали са наши, цигански или етиопски, децата са си деца...

# 27
  • Мнения: 24 467
Нали сме писали вече- трогваме се, даже тръпки ни полазват, но това няма нищо общо с факта, че имам лични проблеми, които решавам и чието решение не рефлектира върху световния такъв.

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ужасно много ме трогнаха и в същото време се вбесявам от подобни идиотщини...тези деца не са  плашила , които да използваме за реклама на начина си на живот и да се успокояваме, че има и по- зле от нас ... потрисащо е

# 29
Aбе хора, наистина ли никой не се трогна от дечицата, толкова са слаби,  Cry
Много ми е кофти деца да гладуват, и то системно за да се стигне до това кошмарно състояние, няма значение дали са наши, цигански или етиопски, децата са си деца...

аз се трогнах. Авторката на темата ме отврати.То бива дебелоочие и жестокост,но когато са на фона на '''правя ви добро,ма вие не схващате''' дразни ужасно. #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт