Край с цигарите!

  • 32 275
  • 616
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 335
Честит празник на имениците! На тях, а и на всички останали желая здраве и усмивки!   bouquet

# 541
  • Мнения: 1 226
Тонитка къде си бе душа.Да не се заигра с куклата на приятелката? hahaha Joy Hug
Докато Аркана се върна, сега пък ти изчезна.
Тате живи ли са майсторите още?
Сладурки  Hug и успех в борбата стютюнопушенето.  bouquet  mrstraetz

# 542
  • Мнения: 1 248
 HugХеи, тук съм-ужасно прегракнала Rolling Eyes...освен всичко останало от два дни ме боли гърлото, та съкратих снощния празник на половина.Но се отчетох.  newsm56
Ще кача някоя снимка, да видите изкукали девойки, като ми пратят, де. Grinning

Радвам се че има още желаещи да откажат цигарите!  Hands Thumbsup За мен е чест и радост да дам едно виртуално рамо!:reverance: reverance reverance

Иначе снощи честичко се примъквах към отворения прозорец, да подишам чист въздух-особенно в съчетание с болното ми гърло, направо се чувствах задушена.
 smile3544
Но съм горда със себе си  Hands Clap- все още не мога да повярвам че стоя в стая пълна със пушачи и не се побърквам от желание да запаля- мина ми някаква бегла мисъл, но бързичко я избутах в дъното на съзнанието. smile3513

Аркана, радвам се да те видя че пишеш повече-бях се притеснила малко.
Прегръщам ви всички. Hug

# 543
  • Мнения: 1 248
Тонитка къде си бе душа.Да не се заигра с куклата на приятелката? hahaha Joy Hug


Стелче, недей моля те, че се стряскам- ще ти покажа понатам куклата на приятелката Shocked Shocked Shocked

# 544
  • Мнения: 382
 welcome на новите попълнения. Hug
Тонитка май е до6ло времето на ергенските партита.Приятелят ми бе6е в събота на едно такова, ама нямало кукла а жива гола мацка Rolling Eyes.Едвам се сдържал моя да не изпу6и цигарка. #2gunfire
 Hugза вси4ки.

# 545
  • Мнения: 1 091
Здравейте, душици - мушици   love001 Аз само да ви видя как сте,  Whaasup добре ли сте! Държите се на положение, така трябва! Много виртуални прегръдки  Hug

П.С. Тонитка, да оздравяваш бързо  newsm51

# 546
  • Мнения: 1 226
Привет и от мен.Хубав ден ви желая. Hug
Тони ма толкова ли е страшна тази кукла бе? Joy hahaha Joy Честно, не съм виждала такава.Женска да, но мъжка  newsm78 ъ-ъ. Hug

# 547
  • Мнения: 353
Здравейте момичета кокичета  Hug Hug Hug
Надявам се да сте изкарали хубаво празниците и честито на патерици на всички именнички   bouquet  bouquet  bouquet

 welcome на новоприсъединилите се момичета. Знайте, че сме с вас и ви стискаме виртуални палци да откажете гадинките  Praynig

Тонитка,
Ква е тази кукла бе  Joy Чак събуди и моето любопитство  Joy Не съм очаквал жена да каже, че се е уплашила от ......  Blush Blush Blush Да качиш снимки, че да ви видим какви сте палавници  smile3534

Арканче,
Стискам му палци на твоя котарак  Praynig Praynig Praynig
Дано се оправи миличкия. Питах за това, което ме пита, но не можах да го открия. Ще се допитам до приятел дето може да намира разни неща при нужда да видим какво ще ми каже и той  Peace

Хрис_хрис,
Казах ли ти, че ще успееш  Hug

Стели,
 Hug Hug Hug Как се чувстваш ? Не ги мисли килцата защото няма по-красива жена от бременната жена  lovekiss

Грация, Яни_та, Елгедел, Статсмар  Hug Hug Hug

# 548
  • Мнения: 1 226
Тате   Hug
Така говориш, щот не знаеш какъв кит съм станала.То са секс дръжки, то е задник, то корем, то чудо.Само бюста ми е ок. Peace Бременните с момиченца се разширявали и настрани.От талията ми не остана и следа.Имам чувството, че ще си остана хипо. Сега си подреждам гардероба и се оказа, че няма дреха, която да оставя. hahaha Joy Майка ми ще е щастлива и модерна.А аз  newsm78 не знам. Но не ми се оставят тези дрехи за догодина.Защото няма смисъл.Мъж ми е на друго мнение, но това няма значение. Само всичко да е наред.Днес или утру най-късно трябва да ми излязат резултатите от амниото е много ме е страх.
Хубав ден на не пушештите.

# 549
  • Мнения: 196
 newsm45 smile3550 smile3514немога и сливи ям ..и чай зелен..шоколади, не помагат!Днес  съм на док да ме гледа и да връщаме тези дни сладоледчетата newsm68 newsm68 newsm68

# 550
  • Мнения: 1 226
Хрис яж овесени ядки с прясно или кисело мляко.Или киви, или сладко от рози.Няма начин да не подейства. Hug

# 551
# 552
  • Мнения: 353
Хрис_хрис,

Хайде и аз да взема отношение по темата  Blush
Това, което мога да те посъветвам е да пиеш повече прясно мляко, както и да си хаваш по няколко Активии. Освен това ти препоръчвам да провериш и за едни шоколадчета за целта, които се продават в аптеките. МОже също да си закупуш и малко протеин от магазините за спортни храни (даже и от по-големите вериги магазини вече продават) и да пиеш по 2 дози на ден. Много помага  Peace

# 553
  • Мнения: 1 335
Добар дааанн  Crazy
Сори, днес съм малко откачила.
xris_xris, пробвай и с повечко плодове и заленчуци, богати са на фибри.
Тате, мерси много за хелпа  Hug
Стелиии,  Hug Hug Hug айде да излизат тия резултати, че вече и аз се изнервих.
Айде който не се е отчел, кИде сте,бре, хора?
Усмихната и безцигарена седмица ви желая   bouquet

# 554
  • Мнения: 85
Здравейте от мен Hug Hug Hug
Лелеееееееее колко много сте изписали докато ме е нямало, и докато ви изчета станах  #Crazy
И сега помня само, че има много нови желаещи да откажат цигарите.
За тях  welcome/ейййй, сега съм от "старите пушки"/
Желая на всички една много усмихната и изпълнена с добри новини седмица  love001  love001


Общи условия

Активация на акаунт