Край с цигарите!

  • 32 237
  • 616
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 71
xris_xris, аз съм със същият проблем.Пробвай Лактулоза, той е като дуфалака.Но тъй като съм пробвала и двата съм по-доволна от Лактулоза(макар че и двата по състав са едни и същи) Wink Не се приквиква, редовната употреба има лечителен ефект.


# 556
  • Мнения: 1 226
Хрииииииииииииис казавай бързо, помогнахме ли?

# 557
  • Мнения: 196
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44В събота ми е транша на замразените(милите те  smile3518да си дойдат при мама на топло smile3508)а за тоалетната,ще правя всичко което ми казвате Hugзащото ми е голям проблем ooooh!

# 558
  • Мнения: 1 248
Хайде стига сте ме яли с тез кукли, ша съ засрамя. Embarassed

Тонитка,
Ква е тази кукла бе  Joy Чак събуди и моето любопитство  Joy Не съм очаквал жена да каже, че се е уплашила от ......  Blush Blush Blush

Татенце, мен си ма е страх... newsm43

Арканче, къде ти е аватара, брей? newsm78

Стелче, дебелей си, нали ти обещах после ще ти направим с Татко Барба темичка за отслабване! Hug

Грасия, къде се загуби?- я тук отчет да дадеш! newsm66

Яни_Та, има май нещо такова с ергенските партита...а за голата мацка(пич), да ти кажа ли колко струва?-400? няма и десет минутки да се врътне, да пийне едно питие, и толкоз!!! Rolling Eyes Пък нашия мучачо,си стоя с нас до края, tooth и на дискотека го водиха, но аз се прибрах...knit

Хрис, стискаме палци да няма усложнения и да си затоплиш сладоледчетата. Wink
За твоите нужди- ми фибра му е майката...а сливите пробва ли както ти казах-сутрин на гладно с чаша хладка вода?-странна работа...да не би стимулацията също да оказва внимание? newsm78
ох, аз пък, #2gunfire ...нали са замразени...сладоледчета... Embarassed


faith@ Ти докъде я докара с цигарките?А с Испания? Май си се захванала с много неща наведнъж, а? thumbsup

Таняап, колко дни направи без цигарка? thumbsup

Елгедел,Ралче,Стасмар да не се отказахте? Hug

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 18:33 от tonita12

# 559
  • Мнения: 1 226
Хайде стига сте ме яли с тез кукли, ша съ засрамя. Embarassed

Стелче, дебелей си, нали ти обещах после ще ти направим с Татко Барба темичка за отслабване! Hug


Ооооооооо слънцеееееееее, ами дай снимки дееееееееее.Виж ква си.
А за темата да не забравите.Ще ви побъркам докато не ми я нарправите.
И между другото: нямаме Даун  newsm44 newsm68 newsm44 Отдъхнах си.

# 560
  • Мнения: 1 248
Хайде стига сте ме яли с тез кукли, ша съ засрамя. Embarassed

Стелче, дебелей си, нали ти обещах после ще ти направим с Татко Барба темичка за отслабване! Hug


Ооооооооо слънцеееееееее, ами дай снимки дееееееееее.Виж ква си.
А за темата да не забравите.Ще ви побъркам докато не ми я нарправите.
И между другото: нямаме Даун  newsm44 newsm68 newsm44 Отдъхнах си.

Стелче, чудесна новина!Браво. Hug Hug Hug
Ще кача снимки, ама трябва да ми пратят дружките- аз не носих моя апарат- то снимки,снимки...имайте търпение. Wink

# 561
  • Мнения: 1 247
Стели супер новина  Peace
о аз не съм се отказала  Тони Hug

# 562
  • Мнения: 1 091
[b]Стелиии,[/b] слънчице, ама аз изобщо не съм се съмнявала, че всичко ще е наред с Бебка  newsm51. Радвам се, че си вече по-спокойна и ти пожелавам да се наслаждаваш безоблачно на останалите дни, седмици и месеци. След като родиш минаваш на секс диета и готово (ако ти е до тази работа изобщо  Embarassed).

Хриси, много се вълнувам заедно с теб (даже повече отколкото за моята инсеминация), има много примери за бебчета-сладоледчета, хайде ти да си следващата.  pregnant

Тони, ама и аз не съм виждала такава кукла, а вече си я представих на дансинга  rotfImbo Чакаме  smile3509

Аз нямам какво да се отчитам, все  така не пуша и нямам и намерение. За да се поизбавя от депресия взех, че си отрязах косата, сега съм много по-секси и свежа. Почувствах се като момиче отново (такова бреме беше насъбрала). Много съм спокойна с мисли за предстоящото ин-витро, чак съм я отписала тази инсеминация, просто искам да минава и заминава ...

# 563
  • Мнения: 71
tonita12няма с какво да се похваля, още доникъде не съм я докарала с цигарките Embarassed
Още се настройвам, станала съм си като психотерапевт WinkАма аз ще се похваля де, още на първия ден Grinning
А пък, за Испания...много ми е притеснено.Имам още два месеца да се настройвам и да свиквам с идеята Wink
graciq Желая ти успех  Praynig  и...страхотна идея, ще взема и аз да се подстрижа Thinkingотдавна го мисля и аз, може пък и аз да се почувствам по-добре Grinning
Успех и на всички останали, които се борят за   ylinfant
Сега, почвам да чета темичката отначло, може да науча някой трик срещу цигарите Simple Smile

# 564
  • Мнения: 169
Здрасти мили4ки , слади4ки! Аз съм си тук само дето малко се разсеях с едно пролетно по4истване. При мен нещата добре се развиват държа здраво, но да не бързам да се хваля, 4е знае ли 4овек. И да ви питам сладури разбрах, 4е било вредно рязкото спиране на цигарките , съ4етано с предстоящата стимулация се полу4авал двоен шок, т. е. спирането трябвало да е постепенно. Ха сега , кажете има ли нещо вярно? Хубав и слън4ев ден мили приятели!

# 565
  • Мнения: 1 284
Здравейте милички Hug Hug Hug
Тони,не съм се отказала,все така не пуша,но нямах време да пиша.В събота и в понеделник пътувахме по доктори Mr. GreenВчера правих генетични изследвания,а в събота бях при доки,за да правим повторение на посткоиталния тест,който за жалост е отрицателен Cryпоне се успокоих че започвам инсминации Laughing
Хрис,много късмет в събота.Дано сладоледчетата са твоите бебоци Hug
Стели браво,много се радвам че всичко с бебчо е наред Hug
Фейт,ще има големи шамари WinkНе е толкова трудно,ще успееш Hug
Прегръщам ви всички Hug Hug Hug

# 566
  • Мнения: 1 226
Хей, сладури, добро утро и хубав ден.  bouquet

# 567
  • Мнения: 1 091
Къде изчезнахте всички?  newsm78 Много рано запразнихте. Имам процедура в петък, ще ми трябват палци. Хайде аз да изчезвам, че ще дефилирам при масажистката. Лека вечер на вас.

# 568
  • Мнения: 1 226
Грация в петък сме на линия.Ще  fingerscrossed Ти само спокойно.Ходи да те мачкат сега. Hug

# 569
  • Мнения: 1 284
Грация имаш и моите палци от всички крайници HugУспех мила Praynig Praynig Praynig
Хей ама то верно голяма пустош в тая темичка Mr. GreenДа не пропушихте всички,че се изпокрихте Wink

Общи условия

Активация на акаунт