Рицарки на Бялото кантарче 14.01.2008 - 20.01.2008

  • 15 106
  • 714
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 684
Браво Пуки,  smile3501

Боли ме кръста, мразя го.

Искам да се регистрирам във фитдей, ама не ми харесва ръста, помагайте 170см колко инча или фута са, за да ме хареса, аз уж го смятах, но не ме пуска и това е. Помагайте, плс.

# 16
  • Мнения: 2 487
   Запис  #Silly нам коя си Mr. Green

  Мариетке , честито ти голямо момче   bouquet

  Пуки , честито ти почти килце   bouquet

Руми , по вода да тече  Peace

 

# 17
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Пуки, идея си нямаш колко заразително действаш. Никакво отпускане вече, нали ?  bouquet

Миракъл, режима е страхотен. Не съм от броящите калории, а вече за една година 15 кг. ги няма и не съм ги върнала. Това ти го пиша за стимул.  Peace  Кантара обича да сме на този режим и ни радва на всеки десет дена. Това пък си го пиша и за мене си, за  да си напомням да не изпадам във вманиачени състояния.

Момичета, движете се кой както може. Не забравяйте правилото: Ако можеш да седиш, не лежи. Ако можеш да стоиш, не седи. Ако може да стоиш, разхождай се. Ако можеш да се разхождаш, тичай. 

И най важното- не забравяйте ВОДАТА.

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 11:35 от Danielka1

# 18
  • Мнения: 2 492
Манджата от вчера .... пускам я да видите , как добре си похапвам .  Laughing

Food Name Servings Serving Size Cals Fat Carb Prot
  sirene      45 gram  137 11 0 7
  domati      185 gram  39 0 6 2
  kiselo mlqko 2%      800 gram  336 16 24 24
  krastavica      445 gram 45 0 8 3
  domati      210 gram 44 0 6 2
  chushki      145 gram  28 0 7 1
  skumriq      210 gram  468 40 0 34
  smetana Danon      45 gram  90 9 1 1
  sirene       50 gram 153 12 1 8
  kashkaval      67 gram  221 20 1 13
Totals  1561  108 54 96

Calories Eaten Today
  grams  cals %total
Fat: 108  970  62%
Carbs: 54  216  14%
Protein: 96  382  24%

И преди да си легна , два кренвирша .
Не трябваше , но пусти глад , като ме налегна , а имаше само сурово месо и нищо друго подходящо .  Crossing Arms


Имам си нова страст , таратора .
Така ми се услажда , като си направя една огромна купа , тип леген и греба ли греба . Mr. Green
Общо взето , така се спасявам да не се нахвърля на някой сандвич . Crazy

# 19
  • Мнения: 2 147
Добър ден прекрасни Heart Eyes Heart Eyes
Честита ни нова тема и   bouquet за Литъл Heart Eyes Heart Eyes
Честит Рожден Ден на Калоян, много здраве, късмет и да радва мама и тати Heart Eyes nbirthday
Браво Пуки Heart Eyes Heart Eyes Peace
.. и за Мерачето  bouquet
Аз съм много сериозна от днес Hug
Не съм изчела старата тема, та малко не съм в час...... newsm78 Crazy

# 20
  • Мнения: 2 492
Изменят ми диетата , не слушат ... сега ви разбирам какво е да говориш на упорити хора . Laughing
Това за моята темичка .  Confused

# 21
  • Мнения: 684
Момичета, движете се кой както може. Не забравяйте правилото: Ако можеш да седиш, не лежи. Ако можеш да стоиш, не седи. Ако може да стоиш, разхождай се. Ако можеш да се разхождаш, тичай. 
И най важното- не забравяйте ВОДАТА.
Дани, много си права.
Благодаря ви много за подкрепата, НО това е и много задължаващо. Ще се постарая да оправдая очакванията ви, защото те съвпадат и с моите.

# 22
  • Мнения: 684
Изядох кашкаваля, почнах следващото шишенце вода и не спирам да ви проверявам, май ще пострада работата ми  Mr. Green През почивката ще опустоша и млякото.
Ама тъй съм нахъсана, че нямате си представа, а как ми се иска утре да се събудя и лентичката ми да е в края. Ей, това ми е проблема.
Но пък свиквам с мисълта, че това е начин на живот, а не нещо временно.
Правя си списък за покупките за довечера.
Хубаво ми е. Отдавна не съм се чувствала така.

# 23
  • Мнения: 2 487
    Ида с пищовите  #2gunfire

   Купих си кисело мляко Култура 0.1%. / така пише на капачката/

   А по-надолу , това :

   мл.мазнини - 0.1гр
   раст. мазнини - 3.5 гр  Shocked

   белт. - 3.2гр
   въгл. - 4.3гр
   калории - 32

  За сравнение, в друго мляко с 2% масленост има 45 калории.

  А в такова с 3.6% са към 60.

 

# 24
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Благодаря ви много за подкрепата, НО това е и много задължаващо. Ще се постарая да оправдая очакванията ви, защото те съвпадат и с моите.

Никога не прави нещо под натиск, важното е ти да се чувстваш добре, в кондиция и пълна с енергия. Когато едно нещо ти доставя удоволствие и не ти нарушава хармонията е много по-лесно да стигнеш до края на начинанието.  Hug.

Един съвет  Wink. Започни да си овлажняваш кожата, за да не ти се отпусне от отслабването. Бадемовото масло е много добро за целта, гледам в темата на Тонимирка има съвет да се ползва зехтин със същата цел. Нали трябва, освен да отслабваме и да сме хубави.  Heart Eyes

Айче, ще си уплашиш слончето с тия пищови. Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 2 331
Честит рожден ден на Калоян!Да е здрав, палав и щастлив за радост на мама и тате!
И за мама-да ти е радост детенце!
Режимна съм.Задържам.То, това е и целта на третата фаза на Дюкан, ама аз все се надявам да изоставя и това кило някъде по пътя.Ама не ще. Crossing Arms Ще му разкажа играта някой път! Peace
За децата-да си кажа и аз.Току виж ми олекне.Този пубертет аз знам, че настъпва на 3 и половина.И се чудя защо Мите хич не е в час от един-два месеца. ooooh! Нали е на три.Имах още половин година, все пак.Искам си я! Close Сега пък, Попчето казва, че е от две и половина пустият пубертет!!! newsm78 И к'во-намазала съм с 6 месеца,а? Party Иначе, картинката и у нас е същата-отстояване на собсвено мнение и от него, и от мен.Гледам да не го пречупя, но ...правилата са си правила. Stop Peace
Искам да помоля някого, който има кухненска везна да ми претегли една филия черен хляб и да ми каже грамажа. Praynig Не ми се купува хляб, само за да претегля филията. Naughty
Е, хубав ден и приятен обяд!   chef bouquet

ПП:Стига гърмя, Айче! Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 1 387
 newsm59,на Синът на Мариетка,Калоян-с пожелание за много здраве,щастие и весели игри!
Почивните дни си наваксах от към излизане-по магазини на кафе и в събота вечер  на гости.На гостито,обаче съгреших с малко баница,торта и руло-по едно маааалко пърченце. Embarassed
Но така ми е по- добре като знам,че отвреме на време мога да си хапвам по нещо сладко,защото иначе ще озверея. Mr. Green
И със спорта съм зле! Sad Много искам да си купя спортен уред,но немога засега да отделя средста,че то майчинството за нищо не стига! Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 492
Самичка в офиса и какво мислите правя ... снимки .
Хихи , снимах да видите колко е широко при мен , мога и хоро да играя .
Всички болни , какво става нямам идея .  ooooh!
Накрая и шефа зачезна и сега , аз съвсем у форума ще си отвися  .  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 618
Здравейте Рицарки  bouquet
Позволете ми и аз да се включа към вашата група. Сайта е страхотен, форумите също, а за темите нямам думи. И най-вече страхотно е това че всички са адски добронамерени и се подкрепят. Сега да се представя имам синче на 2г. и 7 месеца. Това е същността на  newsm32 живота ми.
Ина че съм на 32 г. и аз като вас реших да се боря с кантара.Сега съм 61 кг. целта ми е поне 55 кг. Реших да пробвам зелевата супа днес ми е 3 ден, но почти не издържам.Като съм на работа бива. Ами как няма да е трудно  ooooh! закуска за мъжа и детето, обяд за мъжа и детето, вечеря за........ Поне друг да готвеше та да не се дразним  newsm50
Желая на всички много успешна седмица  Hug

# 29
  • Мнения: 13 770
Честито пораснало момче  на Мариета  bouquet Да е жив и здрав, умен и добър!
И какво сега - наесен с песен на училище, а!? Успех!


АйяJoy
Стига стреля, де, ще вземеш нас да улучиш! Не се ли научихте, че тези диетичните храни са най-вредни!? Нали ако не бяха, американците щяха да са най-слабата нация в света. А те като по картинките на Вещи.

Пуки, за бой си! Щастливка, която сваля с такива темповете, а само се лигавиш. При малко повече постоянство, досега да си забравила за проблема.

Миракъл, браво за решенията!  Успех  bouquet

Отивам да видя, какво друго сте писали назад.

ПС. Какви ли нови неща ще има в подписа на Мариета довечера eat

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 13:19 от птица

Общи условия

Активация на акаунт