Колко време,може да се преноси една бременност?

  • 12 557
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 183
Максималния срок за изчакване е 42-ра седмица. Следи се детето и плацентата и се решава колко да се изчака. Обикновено до седмица се чака, после се предизвиква. И аз не знам защо си мислиш, че ще преносиш, не е задължително  Hug
  Peace Подкрепям

# 16
  • София
  • Мнения: 44 129
От деня на термина ти до 7 ден - всеки ден се ходи на запис на тоновете. ако всичко е наред и не раждаш обикновенно те приемат после в болницата и лежиш в патологична, као преценяват вече колко мможе да те оставят д преносиш.
Една приятелка преноси малко повече от 2 седмици. В деня когато щяха да й предизвикват раждането й изтекоха водите и почна нормално раждане Wink
Аз пък преносих само 3 дни..на третия при записа на тоновете казаха -ааа че хубави контракции имаш - качвай се горе да раждаш Wink

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Благодаря ви момичета !   bouquet

# 18
  • Мнения: 257
От деня на термина ти до 7 ден - всеки ден се ходи на запис на тоновете. ако всичко е наред и не раждаш обикновенно те приемат после в болницата и лежиш в патологична, као преценяват вече колко мможе да те оставят д преносиш.
Една приятелка преноси малко повече от 2 седмици. В деня когато щяха да й предизвикват раждането й изтекоха водите и почна нормално раждане Wink
Аз пък преносих само 3 дни..на третия при записа на тоновете казаха -ааа че хубави контракции имаш - качвай се горе да раждаш Wink
newsm10  аз преносих 5 дни  но бебчо е добре въпреки че водата ми не беше бистра

# 19
  • Мнения: 183
Аз го преносих със 6 дни... лекарката ми каза, че седмица е нормално да се преноси бебето, но това е относително... Ако всичко е наред при теб (околоплодни води, тонове и т.н) няма място за претиснения Peace

# 20
  • Мнения: 97
От деня на термина ти до 7 ден - всеки ден се ходи на запис на тоновете. ако всичко е наред и не раждаш обикновенно те приемат после в болницата и лежиш в патологична, као преценяват вече колко мможе да те оставят д преносиш.
И на мен така ми казаха,ходех всеки ден след термина-от 1-ви април до 7-ми април,и на 7-ми ме включиха на системи и родих Grinning

# 21
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Максималния срок за изчакване е 42-ра седмица. Следи се детето и плацентата и се решава колко да се изчака. Обикновено до седмица се чака, после се предизвиква. И аз не знам защо си мислиш, че ще преносиш, не е задължително  Hug

Напълно съм съгласна  Weary smile3521

# 22
  • Мнения: 1 674
И двете си деца родих в 42 г. с. -и двете са добре.

# 23
  • Мнения: 3 929
Не мога да ти отговоря, колко дена може да се преноси. Аз преносих 9 дена и когато отидох в болницата да ме приемат, едва не ме линчуваха. Така че не отлагай много след термина влизането си в болницата.

# 24
  • Мнения: 187
Аз преносих 14 дена,но това е според термина.Когато следяха бебето на видеозон,доктора винаги ми казваше 4е върви 2 седмици назад в развитието си.Така и се оказа,родих то4но след тези 2  седмици "преносеност".Но все пак се следи развитието на детето и тоновете му,ако не всеки ден,то през ден>

# 25
  • Мнения: 1 029
Чувала съм, че обикновено лекарите изчакват 7-10 дни след термина и ако нищо не се случи, предизвикват раждането или поне приемат бременната за наблюдение.  Rolling Eyes
Чакаме да се похвалиш скоро с хубави новини!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт