Бихте ли повярвали?...И как ще постъпите?

  • 12 156
  • 178
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 798
А ти как разбра броя на смс-ите и че са до жена?
Не съм авторката, но предполагам от разпечатката  е броя, а че е до жена вероятно е прочела някой смс, или мъжа и си е признал, че са до жена.

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако има достъп до съдържанието е лесно.
Ако мъжът й го е казал- зависи по какъв повод го е направил.

За мен обстоятелствата, при които е станало разкритието имат ключова роля.

# 17
  • Мнения: 2 556
Не, не бих повярвала.

# 18
  • Мнения: X
Бихте ли повярвали, че мъжът ви е водил постоянни разговори с друга жена в продължение на половин година, криел е от вас, пращал и е по 10-15 смс-а на ден докато сте били заедно на море и са били само приятели?
 С едни телефонни разговори и едни смс-и, вярно, нищо не се доказва. Вие как мислите? Възможно ли е такова приятелство? И какво бихте направили- бихте ли повярвали, бихте ли загърбили всичко и продължите напред или ще се ровите до край?

Приятелство между мъж и жена няма. Ние си мислим, че с някои мъже сме приятели. Те се сближават с нас заради дори хипотетичната възможност да си легнем някой ден. Която жена твърди обратното, да си помисли пак или само да намекне на някой свой добър приятел нещо за секс. Ефектът е силно предвидим.  Grinning А това със смс-и по 15 на ден... Ако не са стигнали до нещо по-сериозно, поне добре са си пофлиртували. Тая мадама добре го е връткала този мъж на пръста си половин година.

Самият факт, че авторката пуска тема показва, че й се иска да вярва, че нищо не се е случило.
Няма лошо - по-добре да си вярваме, че ще почнем да се следим и да се хващаме.  Grinning

# 19
  • Мнения: 2 197
Приятелство между мъж и жена няма.
Абсолютно не съм съгласна! Между мъж и жена е напълно възможно да съществува приятелство. Аз имам поне трима мъже приятели, с някои от тях никога не сме имали сексуален контакт, но това не значи, че не сме приятели. И се чуваме и си изпращаме смс-и и си чатим. Друг е въпроса, че винаги контактите ми с тях са сведение до знанието на приятеля ми и никога не съм се крила. Във вашия случай може пък причината да е в страха от реакцията ти - дали не си прекалено ревнива?

# 20
  • Мнения: 1
Видях във е-фактурата му, че има такива разговори и смс-и и после проверих в телефона му на кого е този номер. Попитах го коя е ...(въпросната дама), а той ми отговори (първоначално): Като име нищо не ми говори. И да уточня още нещо: Мога да се кръстя с двете ръце, че не съм влязла във фактурите за да го следя. Никога не съм го правила. И никога не съм очаквала да видя нещо подобно. Просто ми дойде като гръм от ясно небе.
 Съдържание на смс-ите не съм виждала.

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 12:42 от ver4eto_77

# 21
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Изобщо не вярвам,че нещата са на ниво приятелство.Навремето,когато бяхме гаджета,моят мъж направи такова нещо.Аз разбрах от СМС-те и разпечатката на телефона.С малко инфо от страни разбрах всичко,той не си призна.Не се разделихме,но има неща,които ми напомнят за това и ме заболява.Трудно е.

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Изпращал е толкова много смс-и и после казва, че името не му говори нищо?!?
Заради такава дебела лъжа би изгубил доворието ми завинаги.

# 23
  • Мнения: 4 965
А не мислиш ли, че може да са били служебни разговори и съобщения /макар първоначалната му реакция да е много подозрителна, ама пък и мъжете винаги първо гледат да избегнат конфликта и после чак започват да обясняват.../. А и как така сте били заедно на морето, пък той тайно е пишел и говорил по толкова пъти на ден  newsm78 /в смисъл, че ние на почивка наистина почиваме и сме постоянно заедно - не знам как е при другите семейства/.

Приятелство между мъж и жена няма.
Абсолютно не съм съгласна! Между мъж и жена е напълно възможно да съществува приятелство. Аз имам поне трима мъже приятели, с някои от тях никога не сме имали сексуален контакт, но това не значи, че не сме приятели. И се чуваме и си изпращаме смс-и и си чатим. Друг е въпроса, че винаги контактите ми с тях са сведение до знанието на приятеля ми и никога не съм се крила. Във вашия случай може пък причината да е в страха от реакцията ти - дали не си прекалено ревнива?

А с това мнение съм напълно съгласна. Аз имам двама такива невероятни приятели - мъже. Мъжът ми знае за тях, запознала съм ги, приема ги напълно нормално. Но пък гаджетата им откровено и неприкрито ревнуват, та много си разредихме срещите и обажданията по тази причина.

Изпращал е толкова много смс-и и после казва, че името не му говори нищо?!?
Заради такава дебела лъжа би изгубил доворието ми завинаги.
Peace

# 24
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
А-ха, после си е спомнил коя е...проговорило му е. Опитал се е да изклинчи, то е ясно. Ще пише по смс през ден на някой дето даже името му не помни. Thinking

# 25
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Аз пък случайно прочетох няколко неизтрити СМС-а,а после чаках фактурата,за да видя какво и кога.

# 26
  • Мнения: 1
Наистина не съм ревнива. Никога не съм се съмнявала в него. Затова толкова много сега ме усъмни. Досега и той си е имал приятелки (които са и мои приятелки, макар да ми е ясно, че той е по- близък с тях, отколкото аз) и аз съм си имала такива приятели. Даже той ме е оставял да спя при приятел, както и аз него. Затова сега си мисля, че има нещо... защото е крил.

# 27
  • Мнения: 2 622
Не бих повярвала,че са само приятели,категорично!

# 28
  • Мнения: 473
Не се замисляй много, защото ти ще си скъсиш живота, а на мъжете хич не им пука кой знае колко за нашите терзания. Гледай напред и като те почука живота по рамото не се обръщай на другата страна, ами си живей и си пей!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 890
Приятелство между мъж и жена няма.
  Peace

Общи условия

Активация на акаунт