Препарат за топлинна защита за коса?

  • 61 178
  • 260
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 011
Аз също си поръчах въпросния продукт.

и аз:)точно ми трябваше нещо подобно PeaceСъвсем навреме ми дойде  bouquet
Моя спрей вече го доставиха Peace

# 31
  • Мнения: 18 542
И моя, но за сега не мога да преценя дали има ефект...може би трябва по-дълга употреба  newsm78

# 32
  • Мнения: 2 011
 да,от един път-не става:)

# 33
  • Мнения: 2 414
А продуктите за коса на Indola  хубави ли са?Питам по-конкретна за серията за блясък. Peace

# 34
  • Мнения: 120
Аз ползвам кристалите и продукта на Loreal,но сега мисля да си купя от професионалния Loreal един продукт който става и за изправяне и за начупване.

# 35
  • Мнения: 5 253
Аз определно направих разликата още от първия път Wink Като ползвам други препарати на следващия ден косата ми е ужасна, смачкана, без блясък... Сега дори 2 дена след изправянето, си е супер  Peace

# 36
  • Мнения: 1 666
Страхотна тема! Тъкмо и аз имам нужда от такъв продукт, та разгледах и въпросния сайт ивидях и това -
Описанието е - Volume & Restructure spray
Възстановяващ спрей за обем
[250 ml] 15.50лв   
Лосион за обем на шуплеста, тънка и изтощена коса. Има двойно действие за фиксиране и подхранване на косата. Придава обем в корена дори на най-тънките коси.
Напръскайте бърху влажна и попита с хавлия коса, за да придадете обем. Съдържа кератин, леки полимери и специални омекотители.Предназначен за ежедневнаупотреба. Не се изплаква

Ползвал ли го е някой?


П.П. Сега видях цените за доставка от този сайт #Crazy Май ще пропусна поръчването оттук  Crazy
 

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 12:46 от els

# 37
  • Мнения: 2 011
П.П. Сега видях цените за доставка от този сайт #Crazy Май ще пропусна поръчването оттук  Crazy
 
??? ти от къде си? За София доставката е 2 лв. Peace

# 38
  • Мнения: 18 542
П.П. Сега видях цените за доставка от този сайт #Crazy Май ще пропусна поръчването оттук  Crazy
 
Кой сайт? Ако е този, който аз дадох, доставката е 2лв.

# 39
  • Мнения: 1 666
П.П. Сега видях цените за доставка от този сайт #Crazy Май ще пропусна поръчването оттук  Crazy
 
Кой сайт? Ако е този, който аз дадох, доставката е 2лв.

Да, същият е, но аз не съм от София. Все едно, ще гледам да се снабдя някак и с двата продукта, защото се запалих яко по това, което пише в описанията им.

# 40
  • Мнения: 18 542
Да, същият е, но аз не съм от София. Все едно, ще гледам да се снабдя някак и с двата продукта, защото се запалих яко по това, което пише в описанията им.
Извинявам се, не съобразих...ако може да помогна с нещо, свиркай.  Peace

# 41
  • Мнения: 1 666
Извинявам се, не съобразих...ако може да помогна с нещо, свиркай.  Peace

Много си мила  Hug, запазвам си правото да свирна в случай на нужда! Ще видя дали сестра ми в няма да ми ги намери в Пловдив, че при нас и без да търся (макар че все пак ще го направя) съм почти убедена, че няма да ги има.

# 42
  • Мнения: 1 179
На мен днес ми се обадиха, че утре или в другиден ще ми го доставят  Close. А утре няма да съм цял ден в къщи и ако се разминем  #2gunfire

# 43
  • Мнения: 202
аз ползвам термо крема на Лореал за масова употреба в комбинация с кристали и съм доволна

# 44
  • Мнения: 1 666
аз ползвам термо крема на Лореал за масова употреба в комбинация с кристали и съм доволна

Може ли да го покажеш на картинка?

Общи условия

Активация на акаунт