Препарат за топлинна защита за коса?

  • 61 299
  • 260
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 120
10лв.е разликата само за 1 продукт.Ако си купиш шампоан и балсам ти излиза вече доста по-скъпо.За това ме притеснява,че е евтино.В сайта пише,че гарантират за качеството,но друго е като го чуя от вас.

# 76
  • Мнения: 2 414
При шампоаните няма почти никаква разлика в цените,само при големите разфасовки от 500 мл има.

# 77
  • София
  • Мнения: 10 858
Ето тази Кристална маска ме заинтригува. Някой да я е ползвал?

# 78
  • София
  • Мнения: 1 105
но ако те решиш да отидеш, ще попитам за точните координати.  Peace

Ок, мерси! Ще ти пиша, когато имам възможност да отида.

# 79
  • Мнения: 2 414
Ето тази Кристална маска ме заинтригува. Някой да я е ползвал?

И аз много се интересувам от нея.

# 80
  • Мнения: 4 371
A това или това как са? Кое е по-добро?

Гледам,че цените са доста по-ниски от тези във фризьорските салони и малко ме притеснява.Ти поръчвала ли си си нещо от там?
Да, имам шампоан от там, отзад пише на немски, т.е. лепенката не е на БГ. Може би сами си ги внасят newsm78

# 81
  • Мнения: 120
A това или това как са? Кое е по-добро?

Гледам,че цените са доста по-ниски от тези във фризьорските салони и малко ме притеснява.Ти поръчвала ли си си нещо от там?
Да, имам шампоан от там, отзад пише на немски, т.е. лепенката не е на БГ. Може би сами си ги внасят newsm78
Е значи щом си ги ползвала и качеството е същото като във фр.салони съм спокойна да си поръчам.Много благодаря   bouquet Joy

# 82
  • Мнения: 2 414
A това или това как са? Кое е по-добро?

Гледам,че цените са доста по-ниски от тези във фризьорските салони и малко ме притеснява.Ти поръчвала ли си си нещо от там?
Да, имам шампоан от там, отзад пише на немски, т.е. лепенката не е на БГ. Може би сами си ги внасят newsm78
Кой шампоан си поръча и доволна ли си?

# 83
  • Мнения: 4 371
За боядисвана коса. Доволна съм, то какво има да не съм доволна.
Имам и за руса, от салон, определено не е това, за което го взех Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 18 542
Арлинка, пробвах спрея. Наистина косата се разресва лесно, но като че ли ми я матира.  Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 18 542
10лв.е разликата само за 1 продукт.Ако си купиш шампоан и балсам ти излиза вече доста по-скъпо.За това ме притеснява,че е евтино.В сайта пише,че гарантират за качеството,но друго е като го чуя от вас.
Поръчах си този шампоан.

Чакам да ми го доставят и ще пиша.

# 86
  • Мнения: 2 414
За боядисвана коса. Доволна съм, то какво има да не съм доволна.
Имам и за руса, от салон, определено не е това, за което го взех Rolling Eyes
Аз мисля да си поръчам тези дни цялата серия за руса коса newsm78

# 87
  • София
  • Мнения: 7 861
10лв.е разликата само за 1 продукт.Ако си купиш шампоан и балсам ти излиза вече доста по-скъпо.За това ме притеснява,че е евтино.В сайта пише,че гарантират за качеството,но друго е като го чуя от вас.

Поръчвала съм си, доволна съм от качеството на продуктите.  Peace

# 88
  • Мнения: 607
A това или това как са? Кое е по-добро?
И аз да попитам същото.Кое все пак според вас е по-добро?

# 89
  • Мнения: 18 542
Без да съм ползвала нито едното, нито другото, бих пробвала първо спрея. Мисля, че по-равномерно ще се нанася на косата в тази форма.

Общи условия

Активация на акаунт