диетата на майкъл търмънт

  • 3 017
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 467
аз смятам от утре да я почвам.  Laughing Никой друг ли няма желания за нея? Тип А съм и имам да свлям 25кг. Прочела съм само парвите 2-3 глеви от 6 седмичната му програма, но са напълно достатъчни за да се започне, ще продължавам да си я 4ета.  Simple Smile 
Хайде ще бъде весело и ще си разменяме опит и рецепти. Смятам също, 4е е много важно да не се изключва нито една хранителна група. Защото ако се храните само на белтъчини, засилвате разграждането на белтъците, но организма ви не само забравя разграждането на въглехидратите и мазнините,но почти забравя как да ги разгради. Затова след диетата на Аткинс и Рене ..... много хора не само си връщат сваленото,но и добавят отгоре.
Нека отслабваме бавно,но славно (това го пиша предимно на себе си Laughing) Mr. Green   bouquet

# 16
  • Мнения: 148
zdraveite kajete mi ne6to pove4e za tazi dieta

# 17
  • Мнения: 487
купи си книгата струва 13лв."преобразете тялото си за 6 дни" това е първата му книга,защото има и книга с упражнения Simple Smile

# 18
  • Мнения: 467
didicheva хвърли един поглед тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=103906.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=223093.0

С едно две изречения: Това е диета според типа на метаболизма, който има всеки човек. Типа се определя с тест(даден в темите по горе и в книгата разбира се). Аз също го имам на бг ще го потърся и ще ти го пратя. Според различните типове има разработени различни хранитени режими.
Успех!  bouquet
тодор- цвети исках да ти пиша,4е можеш да слагаш безброй много подправки (освен изброените от теб,които изключваме)и става много вкусно,също и с салса.   chef

# 19
  • Мнения: 467
моя проблем е готвенето. Ако имаше козда ми готви......до сега да бях забравила за проблема си, но се надявам с времето да свикна. Много от моми4етата бяха писали,4е са готвили 2/3 пъти в седмицата,дано и аз да мога така да го натъкмя.  Laughing Joy

# 20
  • Мнения: 487
добро утро на всички!
аз също не обичам да готвя от рецептите в книгата не съм правила нито една ,първият път издържах това беше в началото на декември,и сега исках да я почна но само 2 дни издържах ,сигурно трябва да мине повече време,незнам,като я искарах първия път не съм се тъпчила пак се ограничавах,но несе получи Confused Embarassed

# 21
  • Мнения: 487
TINAINA дано да имаш успех със сигурност ще се пробвам пак,но може би по на татък

# 22
  • Мнения: 148
много ви благодаря със сигурност ще си я купя много отдавна търся нещо такова - сваляне на килограми без гладуване най-вече бързо и ефективно
дано да се получи и при мен аз трябва да сваля точно 6 кг

# 23
  • Мнения: 467
благодаряцвети   bouquet
Аз имам книгата му за 6-те седмици и там има мн рецепти. От сосовете ве4е правих салса и мн ни хареса,не само на мен, но и на мажа ми. Ве4е имах три хранения,но толкова ми беше вкусно,4е хи4 не ми се искаше да сваршват порциите ми и едвам до4аквам следващата.  Mr. Green Ама съм голям лакомник, дано апетита ми с времето се поукроти малко  Laughing

# 24
момичета здравейте  bouquetот утре се включвам , този път съм дтрдо решена да изкарам до края , в крайна сметка са само 6дни, посто така се настройвам.Успех  на всички. Ще продължавам да ви пиша. Да обмениме идеи. Аз съм тип С

# 25
  • Мнения: 467
супер  Hug увеличаваме се малкопо малко   bouquet

# 26
Момичета да се разпиша и аз днес, твърдо съм решена да удържа фронта.Взела съм всички продукти в работата и стриктно се придържам към плана. Успех на всички и хубав ден от мен!

# 27
  • Мнения: 139
Хайде и аз в отбора Laughing
Обаче няма да изпълнявам много стриктно защото още кърмя. Вчера пробвах точно по книгата и резултатът беше бебо-гладен... Днес пийнах едно мамично чайче.   Rolling Eyes
Но ми писна да нося последните 7 кила та мисля да направя някакъв микс от рецептите в последната глава и режимите за различните типове тяло. Сигурна съм че ще сработи но да видим. Дано не се проваля...

# 28
  • Мнения: 467
мисля,4е да си хапваш честичко по малко ще ти се отрази много добре. Само внимавай да не се стопиш много бързо  Laughing Wink , защото всички токсини отиват в кърмата. Според мен си избрала правилния режим   bouquet

# 29
  • Мнения: 912
Ох и аз все й се заканвам на тази и все не мога я изкарам до край Sad, но определено се храня по неговите принципи- гледам да ям грейпфрут всеки ден и да ям на често, но по малко, без въглехидрати освен прясното мляко, което си слагам в кафето. Безсолното също ме убива. И аз съм в сесия, та може би затова имам глад и за шоколад сега Blush. Някой пробвал ли е 6-седмичния режим и по какво се различава храненето там?

Общи условия

Активация на акаунт