Бебето ли решава кога или....?

  • 3 572
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 177
Зададох на една гинеколожка точно този въпрос и тя каза, че медицината няма отговор кое предизвиква началото на раждането. Проследени са всички химически процеси, които го съпътстват, но не се знае какво го кара да започне.
И моя доктор така ми го обясни - никак hahaha

И аз съм на мнение, че бебчо си решава кога.
Моята бебка, обаче, се роди, когато аз бях решила LaughingОще щом разбрах, че съм бременна си казах, че ще родя на 13.11. И на мама слънцето прескочи термина и се роди когато мама искаше Laughing
Но пък докторките в родилното казаха, че термина ми не бил сметнат правилно и съм родила преждевременно, защото гъбичките, които имах били спукали мехура на околоплодните води...
Абе, шашава работа #Crazy
Важното е, че стана както аз исках -13.11 Laughing

# 31
  • Мнения: 1 264
Винаги съм смятала, че това, което природата е отредила, човек не бива да отменя. И в този ред на мислене, бебето решава, кога да излезе навън. Но с навлизане на нумерологията и нейното все по-голямо значение в живота на човека напоследък, майката или по-скоро докторите определят раждането на детето, а оттам - и неговата съдба до голяма степен.

С навлизане на кое? Интересно какво е значението на нОмерологията в живота ни!!!  Сътба определена от цифри?!!! smile3507.
http://www.temura.net/article_007.html А съдба се пише с Д.

Мисля, че бебето решава кога да се появи. Поне при мен беше така или поне аз така си мисля.  newsm78 Изтекоха ми водите и хукнах към болницата. Дали все пак не съм го "изгонила"?

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 23:52 от sleepy

# 32
  • Мнения: 2 498
И за двете си деца аз избрах деня на раждането им....

# 33
  • Мнения: 27 524
Няма доказан факт за това, не се знае все още. Хормони са, значи са от майката и не решава то явно.  Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 39 761
Мисля, че бебето решава кога. Дияна трябваше да се роди на 27ми февруари, но избърза и се роди на 8ми.

# 35
  • Мнения: 1 503
Ами аз цяла бременност повтарях,че ще родя по-рано и то на 01.04. с термин 14 април!
Накрая,благодарение на система за разкритие(не им знам наименованията,но това й беше функцията) родих на 31.03 16.05 мин. Ако обаче не беше системата ,вероятно бебето щеше да се роди на 1ви Mr. Green(За 5см разкритие чаках само 20 часа).
В крайна сметка мисля,че е възможно решението да се вземе и от двамата Grinning

Общи условия

Активация на акаунт