Особена миризма на половите органи

  • 18 272
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Момичетата вече са ти казали - иди на друг лекар и сподели всички подробности с него. Промивки не си прави, те са вредни и изобщо няма нужда от тях. Не се самолекувай с лекарства. И определено не трябва да се миеш толкова често, веднъж на ден е достатъчно.

# 16
  • Мнения: 13 512
По принцип и около поровите органи
е, хубава  работа! Поровите органи със сигурност миришат повече! Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 991
Bubu,не са гъбички,резултата от изследването е отрицателен,а и нали ви казвам,че нямам течение,само мноого рядко за по един ден,но то не мирише,изследвала съм го.Нито имам сърбежи,нито парене(характерно за гъбичките).Всичко си е ОК,само тази странна миризма на потно  Thinking .а по отношение на поддръжката,избръсната е винаги идеално(не кола маска,а самобръсначка) с късо подстригано триъгълниче на венериния хълм,а  изпотяването ми е нормално,нито е със странна миризма,нито нищо,даже по-скоро бегло(говоря за подмишниците),малее големи подробности споделям  Embarassed ,но моля ви не се сърдете,просто се опитвам да разбера какво е.Но явно не е естествената ми миризма,защото нали ви казвам докато пиех антибиотика нямаше и следа от нея  Thinking

Щом докато си пиела антибиотика не е имало миризма, може би той е изтребил някакви миркоорганизми, които по принцип не са вредни или болестотворни (най-вероятно даже са полезни), а са част от естествената среда на вагината. Може би след раждането тези микроорганизми са се размножили повече, за да те предпазват от инфекции и затова миризмата се е засилила.

Не се мий толкова често, особено със сапун.

# 18
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Момичетата вече са ти казали - иди на друг лекар и сподели всички подробности с него. Промивки не си прави, те са вредни и изобщо няма нужда от тях. Не се самолекувай с лекарства. И определено не трябва да се миеш толкова често, веднъж на ден е достатъчно.
Peace
И аз съм против промивките, да не говорим за непредписани медикаменти. Доктор най-добре ще ти каже.

# 19
  • Мнения: 1 103
Консултирай се с друг доктор.
Успех  Peace

# 20
  • Мнения: 4 371
Защо сте против промивките?

# 21
  • Мнения: 8 999
В това, че се миеш, няма нищо лошо /правиш разлика между промивка и миене, нали?/. Определено имаш гинекологичен проблем и е редно да посетиш лекар, както и да ти се вземе вагинален секрет за изследване. Със специално направление се правят изследвания за разни бактерии и коки, които не могат да се уловят на микробиологично изследване /трябва да се информираш при личния си лекар и да настояваш да ти се направят всички възможни изследвания, за да бъде установен причинителят/. Щом от този антибиотик се е повлияло, то прочети какви гадове трепе той /в упътването пише/ и насочи вниманието на лекарите към съответните бактерии. За жалост не винаги гинеколозите обръщат достатъчно внимание на женските оплаквания и така ни обричат на самолечение или на хронизиране на иначе лесно лечими заболявания. Успех в борбата.

# 22
  • Мнения: 394
Според мен пък нищо ти няма! Просто се вманиачаваш в тази миризма и съответно още повече я усещаш! Нормално е всеки да си има определена миризма, излъчваща се от потните жлези и за всеки човек тя е различна. Аз лично съм чувала, и то от мъже, че има жени, които веднага след баня си миришат.... Така че мий се с този благовонен гел и всичко ще е наред.Още повече и мъжът ти го намира за възбуждащо  Laughing А съм сигурна, че други хора няма как да уловят миризмата, затова спокойно Wink Не се шашкай за разни болести и т.н.  Naughty
 Peace

# 23
  • Мнения: 169
Значи има жени които имат по силна урина и миризмата на половите органи е по различна.След като обаче ти ползваш банята всеки път не би трябвало да я има,но все пак отиди на лекар,защото това е доста неприятно.Дотогава пробвай с дамски душ с лайка той се прави веднъж седмично не прекалявай ,защото и това не е полезно .Смрадликата също помага и е напълно безвредно.Никога не взимай лекарства предписани на друг човек без да се консултираш с лекаря си.

Общи условия

Активация на акаунт