От местопрестъплението...

  • 50 971
  • 684
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 631

Грисъм и Сара са ми любимците  Heart Eyes
А някой може ли да ми каже какво стана с тях?Аз последната серия,кошто гледах беше тази,която даваха по Нова-Сара беше затисната от онази психопатка под една кола. Rolling Eyes


Сара успя да се измъкне от там. Хубаво я наваля дъжда, после тръгна да търси път през пустинята, но явно беше доста топло и припадна от горещината и дехидратацията. През това време я търсиха всички. Мсиля, че Катрин и Ник я намериха случайно... но може и да греша. Качиха я в хеликоптера да я транспортират до болницата, Грисъм беше с нея вътре и когато тя дойде в съзнания първото нещо, което видя беше неговото име на униформата му  Heart Eyes
След като тя се възстанови Екли започна да им прави проблеми и да ги разпитва и двамата от кога имат връзка... Защото политиката на отдела не позволявала такова нещо... После Грисъм й предложи да се оженят. Бяха при някакви пчели и бяха облечени като космонавти, когато й предложи. Страшна романтика...   Joy Дано не бъркам хронологията на нещата. След това Сара се премести в дневната смяна и изведнъж реши, че не може повече да гледа смърт и насилия и напусна. Беше написала писмо на Грисъм, което беше много тъжно  smile3518 И от този епизод с писмото я няма...


Съжалявам за дългия псст  Blush


Дан. Дим, я сопдели какви са тези игри? И от къде мога да ги дръпна?  Flutter


Чакай, бееее  ooooh!
Тва значи ли, че няма да се събере с Грисъм???  newsm78 Е баси!

# 61
  • Мнения: 5 478
Е, те си бяха заедно, но не са показвали целувки и такива интимности  Laughing С изключение на епизода, в който Сара си замина и му остави писмото. Тогава го целуна пред един от лабораторията, но не помня точно кой...

Пък може да се съберат, ако я върнат във филма... знам ли... На 3 април излиза епизод 12, поне до колкото разбрах.  Party

# 62
  • Мнения: 2 631
Е, те си бяха заедно, но не са показвали целувки и такива интимности  Laughing С изключение на епизода, в който Сара си замина и му остави писмото. Тогава го целуна пред един от лабораторията, но не помня точно кой...

Пък може да се съберат, ако я върнат във филма... знам ли... На 3 април излиза епизод 12, поне до колкото разбрах.  Party


Епизод 12 на кой сезон?  newsm78

# 63
  • Мнения: 5 478
На 8-ми сезон  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 2 028
Нова серия на "Ню Йорк" май ще има някъде април чак.

За музика от филма, в Замунда има два саундтрака: единият е официалният, а другият е компилиран от някой от ъплоудърите с музика само от ЛА: 7 сезон, май, и двата саундтрака са много яки...

А в нета име едно сайтче, в което някъв ентусиаст (ентусиастка) си е играл да издирва абсолютно всички парчета от абсолютно всички серии, има имена на песните, авторите и изпълнителите: http://members.aol.com/jrd203/csi-music.htm

# 65
  • Мнения: 3 050
И аз много го харесвам сериала-гледам го всяка вечер. Simple Smile

# 66
  • Spain
  • Мнения: 3 750
това ми е любимия теле сериал (имам предвид 4е  все още не съм го изтеглила и упорито си го гледам по телевизията ) и понеже го гледам близо 5 години ве4е идея си нямам на кой сезон къде сме .
като излезе Ню Йорк много брутални ми се струваха , в на4алото не можех да ги възприема ,все някакви супер кървави слу4ай имаха Simple Smile .сега свикнах и ми харесват и те Simple Smile . най ми е сладникаво Маями и най блудкаво , а класиката си е Лас Вегас разбира се Simple Smile

я кажете кои са ви любимите серии ?

моите са 2 не ги знам то4но как се казват , но никога няма да ги забравя
 - когато Ник го погребаха жив (ЛАс Вегас)
 - когато влязоха в централата им в Ню Йорк някакви престъпници да си върнат конфискуваните наркотици - е гати екшъна ! Simple Smile  (от НюЙорк)

# 67
  • Мнения: 3 050
 Laughing аз точно блудкавото гледам сега-Маями  Grinning

# 68
  • София
  • Мнения: 312
Фен съм на CSI Miami, особено снощната серия. Как хубаво започна.
Убит е шеф на кабелна телевизия. След като трите празнични дни нямахме кабелна телевизия, как ми се иска да бях в Маями. Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 2 631
я кажете кои са ви любимите серии ? [/b]
моите са 2 не ги знам то4но как се казват , но никога няма да ги забравя
 - когато Ник го погребаха жив (ЛАс Вегас)
 - когато влязоха в централата им в Ню Йорк някакви престъпници да си върнат конфискуваните наркотици - е гати екшъна ! Simple Smile  (от НюЙорк)

Какво говориш!!!  #Crazy
Снощи си изгризах ноктите на серията с Ник!   dont Хем знаех, че добре ще свърши... И пак... Така преживявах всичко с Ник и останалите, че имах чувството, че през цялото време съм там! Серията просто ме разби!  Shocked
Всички серии са ми любими на мен от Лас Вегас... Сега не мога да се сетя за някоя по - конкретна...

# 70
  • Мнения: 5 478
Любима серия не знам, ама това с Ник си беше гадничко наистина. Кофти беше и когато пребиха Грег...

# 71
  • Мнения: 120
Хорейшоооооооооооооооооо

# 72
  • Мнения: 417
Кьде сте гледали Лас Вегас newsm78

# 73
  • Мнения: 2 631
Кьде сте гледали Лас Вегас newsm78

По едно време го въртяха по Нова, а иначе си го сваляме от Замундата!  Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 6 011
И аз съм фен на сериала, Маями ми е любимият.

Общи условия

Активация на акаунт