"Четете ли себе си" в статията???

  • 2 054
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 195
Аз съм от тези,дето готвят.Даже разни мезнца спретвам за ракийката(ако се намира такава) newsm03
 newsm55  постоянно го пълня,щото не ми се ходи всеки ден до магазина
Брейййййй,4е аз съм цяло People Angel .Май много го глезя тоз моя мъж newsm12

# 16
  • Мнения: 1 366
Цитат на: Laura
Относно другите домакински работи - вчера си мислех: Да живеят пералнята, сушилнята и миялната машина! Много бързо си върша домакинската работа - 5 минути да подредя съдовете в машината, после още толкова да ги прибера, същото по отношение на прането; гладя докато гледам филми, обикновено вечер. Чистя когато ми дойде музата, но предпочитам да си прекарвам времето в по-смислени занимания.


Е аз също все се чудя с това време какво става?!?!  Thinking И пералня, и сушилна, и миялна, и микро, и плащания по и-нет-а, и банкови операции също, за любимото возило да не говорим  и и и... един вагон неща, а време - тц!!! Направо не зная!!
Имах и странен случай с бебка - беше се жестоко подсякла милата и мъжа ми казва, дай да я оставим малко голичка да не и дразни памперса...  И аз в този момент установявам, че изобщо не съм "организирана" да гледам дете без памперс!!! ooooh!  Представяте ли си? Не зная как съм изгледала големия с пелени и с "аурика" (ако изобщо знаете какво е това Confused )

# 17
  • Мнения: 978
Не обичам да готвя. Не изпитвам никаква тръпка, но се налага. Просто защото иначе мъжът ми се тъпче със всякакви боклуци, а така успявам поне частично да си прокарам здравословната линия.
Гледам, че пишете за сирената (малко офф). Българското саламурено сирене с висока масленост ли е?

# 18
  • Мнения: 2 195
Цитат на: White Raven
Не обичам да готвя. Не изпитвам никаква тръпка, но се налага. Просто защото иначе мъжът ми се тъпче със всякакви боклуци, а така успявам поне частично да си прокарам здравословната линия.
Гледам, че пишете за сирената (малко офф). Българското саламурено сирене с висока масленост ли е?

Аз тука купувам Bularian fetta много е готино-60% масленост eat ,пък как върви с ракийка coolcool

# 19
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: White Raven
Българското саламурено сирене с висока масленост ли е?

Аz купувам едно бълг. сирене от Метро (обаче не е директен иzнос от БГ) и на него пише, че маслеността му е 48%.

# 20
  • Мнения: 4 244
Цитат на: rosa
Аz купувам едно бълг. сирене от Метро (обаче не е директен иzнос от БГ) и на него пише, че маслеността му е 48%.

Нямаш ли наблизо турски магазинчета. Тяхното сирене е много готино и е по евтино.

# 21
  • Мнения: 2 195
Цитат на: debelanata
Цитат на: rosa
Аz купувам едно бълг. сирене от Метро (обаче не е директен иzнос от БГ) и на него пише, че маслеността му е 48%.

Нямаш ли наблизо турски магазинчета. Тяхното сирене е много готино и е по евтино.

Аз нашето то4но от тези турските го купувам.Има и тяхно с 40% масленост,но българското си е българско bg
Супер ка4ество вади  Hands Thumbsup За съжалежие оба4е сега като си ходих в Бг какви ли не сирена купувах... ooooh! .Окоза се ,4е тука ядем по-хубаво Бг сирене от това в България Thinking

# 22
  • Мнения: 4 244
Цитат на: mimkata
.Окоза се ,4е тука ядем по-хубаво Бг сирене от това в България Thinking

Абсолютно вярно!

# 23
  • Мнения: 1 502
Аз съм от тези, които обичат да са в кухнята. Обичам да готвя и най-вече да експериментирам. Понякога започвам да готвя и не знам какво ще излезе накрая, но в повечето случаи е успешно и най-вече мъжлето го харесва. Много съм стриктна по отношение на храната, дори понякога си мисля да не би да разглезя много мъжа си и да иска всичко да е перфектно (баща ми е такъв). Но пък съм много горда, когато ми каже, че готвя много по-добре от майка му. Embarassed  Mr. Green
Що се отнася до чистотата в къщи, направо съм луда на тази тема, понякога се плаша, че ставам маниачка, всичко да е подредено на мястото, но какво да правя, може би защото така са ме възпитавали, не знам...

# 24
  • Мнения: 456
Бих казала на моменти, но моментите, когато не ми се готви са повече.  Embarassed Добре че мъжът ми обича, но той пък рядко има време за това. Аз мисля, че домакинската работа като цяло е ужасно губене на време, но така или иначе е неизбежно...

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
И аз да си призная хич не съм по говенето.
За пръв път започнах да готвя преди около година когато заживях с мъжа ми.
Може би защото майка ми готви прекрасно и докъто живеех с родителите си работих уж много, но така и не се научих навреме.
Искам да променя това и последно време правя опити за съжаление без особен успех. Като готвиш и не ти се получава някак си се обезкуражаваш.
Мъжа ми харесва повечето от нещата които правя но аз като сравнявам с това което майка ми би направила направо #Splat

Общи условия

Активация на акаунт