Безмлечна каша на Хумана?

  • 1 684
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 756
а как така в безмлечна каша ще е добавено АМ - това си е доста опасно . Мляко се добавя за по добэр вкус и калоричност , а също така и ако на детето кашата е прекалено гъста да се резреди малко , за да я приеме по - лесно , аз бих добавила АМ , също така и пюре -защо не сложиш някаъв плод или зеленчук  домашно приготвен в чист вид

# 16
  • София
  • Мнения: 5 726
Днес му дадох за 1 ви ден само една супена лъжичка каша разтврена с вода и добавих малко плод че иначе не му харесваше! Peace
Мерси за отговорите!  Hug

# 17
  • Варна
  • Мнения: 222
В момента давам същата тази каша, не съм въвела още пюретата, така че за смесване не знам. Иначе аз правя кашата с кърма (по препоръка на педиатърката). В начина на приготвяне третата опция е с адаптирано мляко (същата марка - разбира се не биха пропуснали да си го похвалят)

"ябълкова каша, приготвена с Хумана НА /хипоалергична детска формула/
135 мл + приблизително 20г Хумана НА2 + 45г продукт на прах = 1 порция от приблизително 230г готова за консумация каша"

Но това нещо с грамажа не знам как очакват да го преценя...

# 18
  • Мнения: 911
Искам да попитам следното:
Днес взех 2 каши инстантни на Милупа и на Хумана но тази на Хумана е безмлечна,трябва ли да добавям АМ и по колко?
Ако не добавям може ли да се замести хранене?
И може ли да добавям плодови пюрета към нея?


Можеш да слагаш и правиш каквото искаш: да добавяш АМ или не, да даваш само каша или да я смесваш с пюрета.

# 19
  • Мнения: 5 026
Предполагам, че се слага в зависимост от количеството вода - например ако е необходима 90 мл вода, се слагат 3 лъжици АМ.
Така правех и аз, ако ти е много-сложи 1,5л с 45 мл вода. Слагала съм и плодово пюре.

Общи условия

Активация на акаунт