С Дюкан начело даваме смело - 66 тема

  • 23 829
  • 644
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 789
Запис!
Хапвам в момента пилешка пържола от бутче на скара, пълна стомаха и с водичка Peace
Напоследък пак ме е подгонил голям глад, но го задоволявам само с режимни неща! Peace

# 16
  • Мнения: 1 241
момичета моляви отговорете ми,може ли да не слагам яйца като правя палачинки или кексче newsm78
Ми, пробвай и ако може, кажи ни
Според мен не може за палачинките, ще станат на каша.
Аз като не знаех как се правят оригиналните и забравих яйцата и ми станаха на каша, питах мама, тя се посмя и каза, че без яйце не става.

# 17
  • Мнения: 525
Пробвала съм без яйца и не стана.

# 18
Здравейте отново от мен Hug
Хора имам напредък...не мога да повярвам...
Бях се притеснила ужасно,че няма да мога да ги сваля, а то просто съм задържала Grinning Grinning Grinning
Искам да попитам в 3-та фаза сваля ли се? И ако да горе-долу как се сваля, по колко?
Искам пак да ви благодаря, вие сте страхотни и благодарение на вас успях да сваля Hug Hug Hug  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 162
Ето ме и мен Simple Smile Набързо минавам и ще тичам по задачи. Благодаря за положения труд,Вещи Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 3 789
момичета моляви отговорете ми,може ли да не слагам яйца като правя палачинки или кексче newsm78
Според мен не може.
Все пак яйцата са спойката, така да се каже, на останалите продукти.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте,
Тези дни много работа покрай мен, та докато седна да видя кой какво писал, то дойде време за новата тема- Tired
Направо тук да се запиша.
Вещи- Hug

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Аз съм правила обикновени палачинки само с брашно и вода и станаха. Но нашите дали ще станат не знам, явно този път Снежи ти ще си този, който пробва и ще каже на нас Wink

# 23
  • Мнения: 162
Аз тричавите палачинки не съм ги пробвала,но си правя фантастичен пай в микровълновата за 2-3 мин. Разбивам си яйца,слагам триците,канела и ванилия.Слагам го в по-дълдок съд,защото се надига.Много е вкусен Hug

# 24
  • Мнения: 3 640
ВещиHug  bouquet Heart Eyes newsm51  love001 Kissing Heart
Кри, Вещи, Айсче, Бачи, Фоли, Деата, Дори, Сноуче, ще изпусна някого, а не искам - визирам всички, които ме посрещнаха или започнаха заедно с мен - момичета, дори да изпускам някоя от вас в постовете си, винаги мисля за вас с най-топли чувства! Винаги ще ви бъда благодарна за това, което направихте за мен и за настроението, което ми създавате всеки ден, когато вляза в нашата темичка!   bouquet  bouquet  bouquet  Kissing Heart  love001
MAMS, честито минусче!  Hug
Марини, много готина мацка си! Истинска дюканка!  Wink  Hug
Абет, добре дошла и успех!   bouquet
Мишле,  Hug едно и също обядваме!  Grinning
Голдън гърл, пак да кажа - пак да кажа - в 3-та фаза аз конкретно свалих повече, отколкото във 2-ра.  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 135
МОЛБА
от
ZAX, постоянно пребиваващ в Декупаж, но нуждаеща се от подкрепа от приятели като вас
        Моля, да бъда приета във вашите редици. Мога да чета и чета. Тържествено обещавам, че няма да задавам въпроси за които вече е питано.  Wink Обещавам, че ще следвам режима самоотвержено, вашите съвети също.  Joy


дата 15/01/2008г.                                                                                           С уважение ZAX

# 26
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз хапнах и сега е време за едно хубаво капучино!

А който иска- може десерт:
Само да не си вземете и от двете, че са мляко и ще ви стане много! Flutter
СънчеHug
Закс, отговаряш на условията- приемаме те! Hug

# 27
  • Мнения: 2 180
Абсолютно приета! Искам да науча всичко за декупажа и до сега се рових там! Е, не е само това като причина, ама... ДОБРЕ ДОШЛА! Много успех ти желая!

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
МОЛБА
от
ZAX, постоянно пребиваващ в Декупаж, но нуждаеща се от подкрепа от приятели като вас
        Моля, да бъда приета във вашите редици. Мога да чета и чета. Тържествено обещавам, че няма да задавам въпроси за които вече е питано.  Wink Обещавам, че ще следвам режима самоотвержено, вашите съвети също.  Joy


дата 15/01/2008г.                                                                                           С уважение ZAX


Приет!

               

# 29
  • Мнения: 3 640
zaxJoy Joy Joy След такива клетви и тържествени обещания как може да не те приемем!  Laughing Добре дошла и успех!   bouquet Hug
Мишленце, благодаря за кафенцето! Чудесно ще ми дойде!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт