С Дюкан начело даваме смело - 66 тема

  • 23 863
  • 644
  •   1
Отговори
# 570
  • Бургас
  • Мнения: 614
Здравейте на всички, малко се позагубих, защото форума ми влияе зле на домакинските и лични задължения  Joy и реших да го огранича. Демек, води до пристраставяне.
Иначе съм неотменно с вас. Днес ми е последният 10-ти ден от ударната, кантара отчита + 3 килограма, гледам да не се отчайвам и го отдавам на МЦ. Иначе се чувствам слаба със всичките си килограми за 2-ма  Laughing Laughing Laughing
Ходих напазарих за утре - домати, краставици, зеле, гъби. Още не съм решила какво да готвя за работа. В много лош момент започнах диетата, парите свършват, а тази диета определено не е от евтините. Аз ям много  #Silly
Иначе с началото на ПЗ дните ще си подновя и тренировките, че тези меса дето ще отслабнат ще трябва и да се стегнат, за да бъда най-красива  bombs

Питане: мога ли да ям маслини?

Жедира, честита ти трета фаза!  newsm51 На мен тази фаза ми изглежда най-трудна, желая ти да я минеш леко и свалените килограми за винаги да останат в миналото!

Сън честито дънки! Като малко момиченце си   Sunglasses Това дупе, ммм  Mr. Green

elikaragyozova - мерси за идеята за сиренето, тъкмо се чудех какво да си приготвям за офиса утре, което да може да се яде студено  smile3508

Мишле пъстървата аз и пълня коремчето и я слагам във фолио и става... неописуема. Най-хубавото е, че ако остане на следващият ден е още по-вкусна  Grinning

За най-накрая искам да се оплача от колегите се. Едната хърба не пропуска ден да донесе шоколад в офиса и въпреки, че 300 пъти повторих че с риск за здравето си не ям такива неща, той не спира всеки път да ми го навира под носа. А като ми замирише не мога да ви опиша какво усилие ми коства да се въздържам... Другата пък, дето има какво да сваля и е решила, че е на диета всеки ден яде много ухаещи плодове, да не давам и тях за пример. УЖАСт ви казвам!!!

Просто искам да благодаря на момичетата тук във форума за добротата и топлината и отзивчивостта и подкрепата. Като ми стане депресивно отварям форума да почета и гледам снимките ви да се мотивирам. Благодаря ви момичета!  newsm51 И моля ви, не обръщайте внимание на вие-знаете-какво. Давайте го на принципа по-умният отстъпва и да не ви ПУ.

Ох, много нещо за четене... Почти се уморих  Joy

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 14 нови отговора.

# 571
  • Мнения: 1 417
Жедира,добре дошла в трета фаза! newsm51 Мишле,стискам палци. newsm10 и се моля за теб. newsm17Елиубраво!Страхотна декорация.И аз преди години много обичах да се занимавам със сладкиши. smile3501 smile3501Били,аз не смея да се кача на кантара. Ще го направя чак в петък.Тая трета фаза много ме тормози. Wearysisis4a,не се притиснявай и ние не сме знаели всичко.Аз се налапах с кашкавал още на първия ден. newsm62 и заради него започнах да ги броя от следващия. smile3521Зелено човече,в книгата Дюкан никъде не пише кога да се вземат триците. newsm78Вещи,както винаги готова да отговориш. smile3501 smile3501 smile3501Катя,добре дошлаы  bouquetЛори,чакаме снимка с новата рокличка.  love001

# 572
  • Мнения: 469
За млякото Верея, специалист ми каза, че като мляко е много добро. Също така, че това, което Вещи преди време беше казала, че с капка йод в млякото, ако се оцвети, значи има нишесте  - също е вярно (не я подлагам на съмнение, но просто ми го потвърдиха). Аз все още този тест не съм го правила, все забравям да си купя йод.

# 573
  • Мнения: 5 873
Вани,честито ти минусче.Търпението винаги се възнаграждава.  bouquet

Честито и на всички останали с намаление и добре дошли на новичките.  bouquet

Лека вечер от мен. Hug

# 574
  • Мнения: 1 408
Вещи, теб може да не те дразни горчицата. Както Ели ти е казала, за много от подправките и част от храните е индивидуално Hug
sisis4e, Култура може, но свинско филенце- не. Wink От това, което прочетох дотук, останах с впечатлението, че поне в началото е от голямо значение да не се правят никакви компромиси относно забранените и разрешени храни. Peace Hug
 Аз като не ядох кремче, така се натъпках преди малко със зелева салата и малко пилешко, че направо се подух Rolling Eyes Embarassed

# 575
  • Мнения: 469
Зелена ябълка, ти пък си извади едни такива хууууууууубавички, големички пилешки пържолки и се настани, особено срещу тази, която яде само плодове и ще видиш, че на другия ден ще ги яде сама в малката стая.

# 576
  • София
  • Мнения: 3 789
[Това ясно -ами друго няма ли Flutter
Тц! smile3518
По-отрицателен тест.....не бях виждала скоро Weary
Днес ми е 31 ден, т.е 3 дни закъснение, ама....и най-интересното е, че нито корем ме боли, нито нищо! smile3515
Ако до ден-два не ми дойде....тогава ще го мисля Tired
Но да не ви занимавам с моите вълнения и надежди! Със сигурност си имате свои си грижи! smile3506

Аз отивам да си нагледам пъстървичката! Peace

# 577
  • Мнения: 1 417
Вани,пишеш ,мила.Поздравите ми бяха за всички присъстващи и за тези ,които ги няма.Зелена ябълке,маслини не може!!!!!!!!!! Peace

# 578
  • Мнения: 469
Ванче, с теб последно време задържахме заедно, сигурно и теб те чака същото намаление. Пожелавам ти го от сърце.

# 579
  • Мнения: 3 640
Ивка, браво!  hahaha smile3501
Лоан, Катя73, добре дошли и успех!   bouquet
Мишле, няма да се отчайваш, миличка! Следващия месец! Praynig Hug Аз подозирам, че май ме чакаш заедно да си бременеем и затова така!  hug
Лори, браво!  smile3501 3 номера си свалила!  thumbsup
Сисисча, засега зарежи кашкавала - остави го за 3-та фаза (и Вещи ти го е казала). Свинското филе е грешка! Носи си от къщи режимна храна винаги, за да си сигурна!  Peace Месото е много важно, дори и да е насила, яж. "Култура"-та си е ОК. Горчици може следните: "Дижонска" и "Ретро" на "Bornier", "Френска" и "Едрозърнеста" на "San Marko".
Ванче, честито намаление!  Hug Ти къде работиш, бе мила? Какво е това безобразие - всяка вечер се прибираш премръзнала!!! Твоят работодател май плаче за проверка от Агенцията по труда. #Cussing out
Ели, браво, ти си истински кулинарен талант! Hug
Талис, благодаря за рецептата!  Hug
Вани ник, безкрайно много ще се радвам да се видим!  Hug Още от сега ще ти изпратя телефона си на ЛС да се обадиш, когато ще идваш и да се уговорим.
Ябълчице,   Hug Благодаря ти за комплимента!  Blush Маслини не може.  Peace Мазнички са. Пък и май даже са плод.  newsm78 Браво за волята да устояваш на изкушенията на тези несъобразителни и май даже завистливи колежки (че по думите сякаш май на инат ти го правят, че ако знаят съвсем скоро каква мацка ще станеш...)!  smile3501

# 580
  • Мнения: 5 873
Ванче, с теб последно време задържахме заедно, сигурно и теб те чака същото намаление. Пожелавам ти го от сърце.

Благодаря за пожеланието. HugВчера и днес  -0.5 кг. Laughing




Ванче, честито намаление!  Hug Ти къде работиш, бе мила? Какво е това безобразие - всяка вечер се прибираш премръзнала!!! Твоят работодател май плаче за проверка от Агенцията по труда. #Cussing out

Ами работя във военното производство. Confusedза съжаление.Ужас е,студ и половина... Close
И благодаря за милите думи. Hug

# 581
Синът ми ми купи от аптеката пшеничени трици но на бурканчето пише-тоалетни за почистване на кожа. Могат ли да се ядат? Насъдържанието пише само трици, но като ги залях с мляко те шупнаха ка то газирана вада. Има ли някой, който да ми отговори?
Иначе и аз от 5 дни съм на протеини, но месото до мен не стига- при 3 мъже в къщи и ям повече яйца, мляко и извара. Не знам, дали съм свалила нещо, тъй като и кантарът ми е раздрънкан, сигурно е 20 годишен, но се чуствам добре , пък и като погледна надолу вече виждам гърдите си, а не корема.

# 582
  • София
  • Мнения: 3 789
[Мишле, няма да се отчайваш, миличка! Следващия месец! Praynig Hug Аз подозирам, че май ме чакаш заедно да си бременеем и затова така!  hug
Сънче, ми хайде де! Hug Сама виждаш как групичката на бебеправещите нараства! Praynig
Някой ще каже - нов месец- нов късмет! Praynig Но го искам скоро, много скоро! Praynig

Ванче, браво за минусчето! Peace

# 583
  • Мнения: 5 873
sonq40,тоалетни трици-НЕ!

# 584
  • Мнения: 279
Добра вечер!
 Hug на всички
Много съм уморена и ще се изтегна на дивана.....Лека вечер и до утре сутрин  bouquet
Мишле,не го мисли!Бе бетата идват когато наи-малко ги очакваме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт