Списъци правиме и за покупки обикаляме,че МАРТ иде вече- с него и нашето човече

  • 8 496
  • 263
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 575
Дея, абе тази нормална ли е Shocked Така ли се говори на бременна жена #2gunfire
Айде стига, ти досега удържа фронта, сега на финала ли ще се паникьосваш Hug
Запиши си час при Калев, ще седнете и ще обсъдите всичко на спокойствие, няма да претупа прегледа и ще отговори на всичките ти въпроси. Сигурна съм, че ще те успокои и всичко ще е наред.

# 136
  • София
  • Мнения: 3 123
Дея,на мен също все ми казат,как изобщо съм забременяла.Това не трябва да те разтройва-важното е,че сме бременни.За успожненията - те идват основно от кръвното и до някъде заради килограмите.Но това не значе,че нещо трябва да стане-най-много да родиш секцио,а не нормално.
 Ако си била на преглед в Сряда,не се учудвам,че си била за 5 мин.Така им записват часовете когато са на кабинет и ако тя се замота,много ще избута часовете-това не е оправдание,напротив,но там така е при всички.Аз за това съм виждала момичета,да ходят в 18ч. вечерта примерно,та да им се обърне повече вимание.
 А иначе тя е точно тип Димитрова-започва с най-лошите варянти,като вид презастраховка и подготовка.
 Аз като започнах да вдигам много кръвното и ми каза-дано стигнем до там,че бебо да е поне 1,5 кг.А ето ,че то е вече към 2 кг.
 С тези неща изобщо не те агитирам за нея или нещо от сорта,а искам да те успокоя,че тя си е такава-първо мисли за лошите неща и изхода от тях,а после за другите варянти.Това до някъде е добре,защото ако се замисляш за усложненията,значи се и подоготвяш за тях и може да ги предотвратиш.Заради това и мислене,започнах Аспирин и Допегит още 8-ма г.с. без основни причини,но се оказа,че това е било много важно за моето бебе.
 Като лежах последно в Болницата имаше едно пълничко майче с високо кръвно.Колева и каза,че е за секцио и тя се отказа от нея и отиде при Диков.Скоро си писахме с нея(от форума е) и се оказа,че е тръгнала да ражда нормално,но наистина се е наложило секцио и  са го направили по спешност.И тя и бебо са екстра сега!
 Хайде няма да плачеш и да се разтройваш,има много лекари и много болници,ще намериш твоят със сигурност! Hug Heart Eyes Hug

# 137
  • Мнения: 1 710
Хайде сега по-весело.
Ангелче, много са ти сладурски покупките, само не мога да си обясня, това синичкото с лапичките по него, какво е. Някакъв вид завивка за количката ли?
Рони, спалното комплектче е страхотно, а нещата са толкова бонбонени. Grinning
За срещата - бройте ме и мен, когото и да е, ако пък е и на място, на което се яде нещо вкусно ще тичам през глава още сега. Grinning Много съм гладна в момента.
Олимпия, аз съм фен на Пег-Перего, а количките с две дръжки са изключително компактни. Аз за себе си съм избрала такава с една, защото тези с две не били удобни за бутане. Твоето мнение какво е? И не на последно място, надявам се на тази среща да се присъединиш, защото обещаваш, а все не идваш. Не е чесно!

# 138
  • Мнения: 121
Здравейте момичета!
След като в4ера споделих проблема си с вас и полу4их вашите отговори, определено днес съм по-спокойна и се чувствам много добре!
Благодаря за подкрепата!  bouquet
Дея всичко ще бъде наред  Hug

# 139
  • Мнения: 52
привет и от мен
Дея,недей да се разстройваш затова 4е  док.Колева не е била в настроение,незнам кой нормален лекар говори така "успокоително",но явно Жената е била в ПМС.Успокой се пипни голямото си шкембе и там един малък човек ше ти каже че всичко ще мине ОК  bouquet
 

# 140
  • София
  • Мнения: 3 123
Дея,това е одеалце - 120/75 като размер.

# 141
  • Мнения: 263
Мислех днес да не пиша...ама поста на Дея ме изкара извън релси!
Абе какви са тия коравосърдечни доктори!
Горе главата момиче!Нали си фея вестителка ти трябва да си по - куражлия от нас Hug  bouquet
Пък и Зори е права - най - много да родиш секцио!
И сега ми идва на ум тя като ти каза " Въобще не знам как си забременяла" ти що не и се врътна и не и каза "Аз пък не знам ти как въобще си станала лекар!"
Пфуууу мн се ядосах!
Ама 2-рия ти пост е ОК JoyТипично Joy бременно настроение Wink

# 142
  • Мнения: 318
Дея, горе главата! Колкото лекари, толкова характери - за настроения да не говорим. Ангелчето добре ти го е обяснила - не се хващай за "лошите" думи. Не одобрявам постъпката на лекарката, но и НЕ ПОЗВОЛЯВАМ да се натъжаваш  Hug Hug Майка ми и с двете си бременностти е била по над 100 кг, пък цели 2 дивачки е родила Simple Smile Simple Smile Я - погледни през прозореца - виж слънчицето как ти се усмихва - и му прасни една широка усмивка и ти Simple Smile  А който не е в настроение днес - да се оправя сам  Peace ааа-ма - ха !  Laughing Grinning  bouquet
  Олимпия, и аз бях харесала тази количка, но ме спря това, че  е с две дръжки, и няма вариянт да стане в една. всеи мисля, че една цяла дръжка ще ми е по-удобна Peace Какво направи с косата? И на мен скоро ми е "термин" за боя, мога да взаимствам идеи от теб Simple Smile
  Къдричка, леглото можехме да го вземем веднага - имаше цвета, който искахме - късмет, но само капарирахме - а на другия ден поискахме да ни го докарат и монтират, -  като дойдоха - го доплатихме (Не е задължително да ги викаш за доставка и монтаж). Но за да си по-спокойна - поръчай си го, остави някакво минимално капаро - 50 лв и после - като си го взимаш - даваш останалата сума.
   Аз днес съм на ЖК, после ще се отчета. Дано  стигма навреме, че с тоз ми ти Путин - половината улици - затворени  Crossing Arms Ама да се изреждат сега, че март месец да са ни свободни улиците!!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
  Целувам Ви всички и много положителни емоции!!   bouquet

# 143
  • Мнения: 1
Здравейте отново. Май и след обяд ще си остана да почивам. До сега писах далги анализи и доклади и ги изпратих по имейла в офиса, та от там ми казах, че мога и да не ходя.
Олимпия щом е достатъчно да се изправя до 180 градуса тази количка и наистина ще е топло за зимен кош, няма какво да му мислиш. Аз преди малко говорих с братовчедка ми по скайпа. Тя живее в Италия и когато роди през 2006 взе количка от нейна близка, точно Пег перего, която беше ползвана вече 3 години. И до днес е с нея и супер доволна. Каза, че при тях това е една от най-добрите и предпочитани марки.
Дея просто нямам коментар за тази докторка. Но съм съгласна със Зори и мисля, че в момента е по-добре да игнорираш всякакви тревоги и да гледаш абсолютно положително на всичко. Като му дойде времето ще получиш яснота по всички въпроси, а по някои може и да не се наложи въобще. Кураж! Няма накрая да им се даваме!

# 144
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
и аз се включвам провокирана от постинга на Дея.
Дея, съжалявам ,че се е наложило да и слушаш хапливите въпроси. Факт е, че доста от гинеколозите са вулгарни, цинични и т.н.
Аз съм попадала на страшни екземпляри.
Аз бих приела въпроса и буквално и търпеливо бих и обяснила, че като гинеколог би трябвало да знае как се забременява.  Twisted Evil
Млада си, красива си, мъжът ти те желае и правите секс, какво сложно има ooooh!
Дея, подкрепям предложението на Ането за Калев. Ще видиш каква разлика има в отношението.

Олимпия, ако имате възможност изобщо не се замисляй за тази количка. Разликата е огромна с по-евтините.
Виза, радвам се, че си се успокоила. Hug

desi.a, в повечето болници се ползват  дрехи от самата болница. Мисля, че чак за изписването ще имаш нужда от дрехи за бебката.

# 145
  • Мнения: 1 369
Дея, и аз да ти кажа да не слушаш подобни приказки. Колко познати имам, които са забременели,защото са им казали,че няма никога да забременеят, и те спират да се пазят и бебето още на другия месец е факт. На мен пък ми казваха все,че нищо ми няма и бебе не ставаше повече от 2 години. А пък тя ако не знае как се правят деца, да идем да й обясним:))) Аз не мога да разбера какво ти има на теб. Може да си малко по-пълна, но затова пък почти не си наддала,а някои са кльощави и през бременността качват по 50-60 кг. Това да не е по-хубаво??? Според мен си си екстра, щом тази лекарка не я чувстваш като "твоята лекарка" просто иди при друг някой. Ама много го хвалите тоя Калев. Чак и аз взех да му ставам фен:)
 Хайде давайте предложение за заведение. Задължително с храна, няма да пием по минерална вода я!!!

# 146
ЗДРАВЕЙТЕ МАМЧЕТА.АЗ КАКТО МОЖЕ БИ РАЗИРАТЕ ДНЕС ПАК НЕ УСПЯХ ДА СИ СВЪРША РАБОТАТА В ОБЩИНАТА....ТОЗИ ПЪТ ДАЖЕ НЕ ИЗЛЯЗОХ ОТ ВКЪЩИ...НЕ МОЖАХ ДА СИ НАМЕРЯ ЕДИН ОТ МНОГОТО ДОКУМЕНТИ,КОЙТО МИ ИСКАТ....ДАНО ДА Е В КОЛАТА,НО ТЯ НЕ Е ПРИ МЕН ,А ПРИ МЪЖА МИ ТАКА,ЧЕ НЕ МОЖАХ ДА ОТИДА...И ТАКА СЕ ЯДОСАХ....СЛЯЗОХ ДОЛУ ПОД БЛОКА В БЕБЕШКИЯ МАГАЗИН И СИ ПРИЛОЖИХ ЕДНА ШОПИНГ ТЕРАПИЯ...КУПИХ ЗА БЕБА ТЕРЛИЧКИ И ЧОРАПКИ...И СПАЛНО КОМПЛЕКТЧЕ С ОЛЕКОТЕНА ЗАВИВКА ВСИЧКИТЕ РОЗОВИИИИИИИИИИИИ КАЧВАМ ПИЦС:) И МИ СЕ ОПРАЖИ НАСТРОЕНИЕТО...НО КАТО СЕ ЖАРНАХ И ПРОЧЕТОХ ПОСТА НА ДЕЯ ПАК СЕ ЯДОСАХ......КАК МОЖЕ ДА ИМА ТАКИВА ХОРА....ВМЕСТО ДА ТИ ДАДЕ СЪВЕТ КАТО ЛЕКАР КАКВО ТРЯБВА ДА ПРАВИШ ИЛИ ДА НЕ ПРАВИШ...ДА ПРАВИ ДАКИВА ЗЛОСНИ КОМЕНТАРИ....МОЯ СЪВЕТ Е ДА Я СМЕНЯШ!!!!!!!!ТЯ СЕГА ЩОМ НЕ ТИ ОБРЪЩА ВНИМАНИЕ ПРЕДСТАВЯМ СИ АКО РАЖДАШ ПРИ НЕЯ....ТУК В СФ ПОНЕ ИМА ДОСТАТЪЧНО ДОБРИ СПЕЦИАЛИСТИ....
П.С. ЗА СРЕЩИЧКАТА В ПЕТЪК ИСКАТЕ ЛИ 15,00 В НЯКОЯ СЛАДКАРНИЦА?

# 147
  • Мнения: 1 037
Привет! Hug Момичета,днес съм именничка и за мое здраве ви черпя с всичко,което ви идва на ум cook Crazy
Леле,ама какви к.чки има ooooh! Направо побеснях сега като прочетох постинга на Дея.Е как може бе,така ли се говори на бременна жена!Всеки един доктор трябва да се отнася внимателно с своите пациенти,още повече,когато е в такова състояние.Тва е,трябва да се примирим,че ги има и такива екземпляри и да не обръщаме внимание Peace Дея,споко и хич да не ти пука Hug

# 148
  • Мнения: 198
Честит имен ден на всички, които имат такъв повод!
Дея, съжалявам че си преживяла това. И аз останах със същото впечатление от тази "докторка" миналата седмица, тогава се оплаках и тук във форума. Явно и е станало нещо след нова година. Но виж идеята за шопинг терапия е страхотна Grinning .
Аз сега съм изпаднала в една чуденка: в понеделник ще ми дадат 45 дневния болничен(благодаря на всички, които са дали пояснения за документите  Hug ) и тогава би трябвало да ми даде направление и обменна карта, но не съм сигурна, че така ще стане. Ние мислим да се преместим петнайсетина дена преди термина в София и не мога да разбера, тогава като отида на преглед във болницата, която съм си избрала, какви документи ми трябват(ще ми трябва ли нов талон за избор на лекар, защото реално аз си сменям лекаря newsm78 ) или ще трябва да си плащам за всеки преглед и слушане на тонове.
Как да си запиша час при Калев  и чака ли се много за час?

# 149
  • Мнения: 1 710
Благодаря ви за успокоителните думи. Вече съм мнооооого по-добре. В момента, в който си излях мъката и ми олекна и сега даже почвам да се чудя защо се бах разстроила. Ама нали знаете в един момент нещо ви се струва ужасно, а в следващия гледате на ситуацията със смях. Ако обаче го нямаше форума, все още щях да си седя отчаяна. В интерес на истината, аз трудно забременях, защото тръбите ми бяха позапушени. Това ми е болна тема, защото три години опити на са никак малко.

Аз току-що хапнах порядъчно.На този етап съм готова да склоня и на среща само на минерална вода, ама като огладнея пак не отговарям...  Laughing Като се замисля не съм яла десерт, та почвам да се замислям за заведение с вкусни торти.  Mr. Green Майтапа на страна. На времето в Паралели бяха публикували 10 хитринки за добра фигура. Едно от тях беше винаги да пазаруваме на пълен стомах, защото нищо няма да ни се яде и ще купим много по-малко неща, от момента в който сме гладни. Та, в какво заведение ще се съберем? В пицария или в кръчма, а може би в Хепи? Може и в китайски, аз съм на линия където и да сме.

Общи условия

Активация на акаунт