Списъци правиме и за покупки обикаляме,че МАРТ иде вече- с него и нашето човече

  • 8 502
  • 263
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 326
Аз съм съгласна!!! Кой ще направи резервацията?

Преди малко забравих: КикиНики, стискам палци за добри новини от прегледа утре и бебка добре да си хапва и наддава!

# 196
  • Мнения: 575
В това Хепи има ли такива големи маси? Аз не съм сигурна, май нямаше. Освен това в МОЛА е по-голямо и ако идем без резервация няма да чакаме много за места.
Щото като гледам няма ентусиасти да резервират Sunglasses

# 197
  • Мнения: 1 369
Ми хайде тогава в Мола. Ша дода с трамвай:) Пък после може някоя автомобилизирана мама да ме метне към университета или орловия мост. Twisted Evil

# 198
ул./бул. пл. Света Неделя  населено място: София 
  квартал/ж.к.: център  област: София - град 
   
  телефон:      980 73 75
   интернет адрес: www.happy.

Кой ни беше броил?Има големи маси,но не знам бройката.Това е тел.за резервации.!

# 199
В Хепи МОЛ всеки път като съм ходила е голяма лудница....ве4но няма места....

# 200
  • София
  • Мнения: 3 123
здравейте,идвам на отчет.
 Добре е бебчо,малко по-малко е наддал от друг път,но пак е добре- 1850 г. е.Пак ми взеха кръв за Токсоплазмоза - явно тук много държат на това изследване,защото и миналият месец ми го правиха.Другият път ще изследват и урина.След 2 седмици съм пак на преглед и тогава започваме и всяка седмица запис на тоновете.
 За 2 седмици съм наддала 1 кг.,което ме зарадва,че както я бях подкарала... ooooh!

 Дано бебчето на Сладка мама се окаже борбена госпожица и скоро да се прибере жива и здрава у дома!

# 201
  • Мнения: 4 406
стискам палци на Сладка мама и бебка!

# 202
  • Мнения: 1
Зори радвам се, че бебо се развива добре, както и майка му.
И аз се присъединявам към стискащите палци за Сладка мама и малката принцеса. Дано са здрави и всичко да е наред!  Praynig

# 203
  • София
  • Мнения: 211
Привет и от нас!
Първо да дам отчет- бях на предродилна консултация и съм много доволна- гледахме бебка, мерихме я...толкова е сладкаааа  Heart Eyes Пуснаха ми изследване за магнезия в кръвта- мисля, че за да се види дали да спираме Магнерота, щото не било хубаво да се прекалява. Ама не ми се чакаше и чак вторник ще видим резултата.
Второ- ходих до братовчетка ми и взех дрешки-наследство цял огромен плик  ooooh!
И трето за срещата- Хепи в МОЛа звучи добре, някой ако му се звъни да звънне за резервация, че аз отивам да чета...Къдрич, ще бъде супер ако ме приютиш във возилото ти- няма да разкарвам мъжо, ама ще ти звънна утре след изпита на ЖиЕсЕма да се разберем.

# 204
  • Мнения: 1 446

Ами ще стискаме, Славундера каза никой да не я изпреварва /освен някоя мама с планово секцио/.

Правилно! Ще стискате я! Ние засега с Диана се точим за планово секцио, тя е за 21.02, а аз за 20 или 22.02. Ще кажа с точност другата седмица Simple Smile
Илиянче, това и за теб се отнася, душка. Какви са тези филми с кръвното, дето ги вкара?
КикиНики стискам палци за прегледа утре и те чакам веднага да се отчетеш.
Дея*, според Колева как така си забременяла - ама си забременяла, как така ще родиш - ами отговорът е ясен, ще родиш! Докторска им работа!

# 205
  • София
  • Мнения: 1 961
За срещата утре мен не ме бройте, отивам на гости на мама да ме поглезят и мен няколко дни без да правя нищо.  Simple Smile
Следващия път съм на линия обаче

# 206
  • Мнения: 1 710
За срещата - до колкото си спомням някой каза, че в Хепи не правят резервации. Миналият път в МОЛ-а беше добре и масата беше голяма. Ако Поли може пак да е обаятелно убедителна и да се справи с резервацията, ще е супер. Ако не, ще разчитаме на късмет. Може и ralli_and да направи резервация, даже и телефон е намерила. А сайта им не се отваря. Масата трябва да е за поне 12 човека, но е добре да се каже по-голяма бройка, за да не ни сгъчкват, както се опитаха да направят в Дон Домат последния път.

# 207
  • Мнения: 69
Аз си мисля, че в Хепито в МОЛ-а е най-голямата навалица, вярно, че не е пиков час, но по тези магазини винаги е пълно. Но всъщност по-добре да решим нещо веднага, защото става въпрос за утре, пък където - там. Всъщност там поне ще има къде да се паркира, че на Св.Неделя абсурд Rolling Eyes Каквото се реши, това, ще намерим начин Flutter

Лори, ще стискам палци и ще чакам да ми се обадиш, супер, няма да прекосявам София сама Party. Ако и друг затръгва от Младост, да ми пише.

Ми хайде тогава в Мола. Ша дода с трамвай:) Пък после може някоя автомобилизирана мама да ме метне към университета или орловия мост. Twisted Evil
 
Ники, може и на отиване да те вземем, само да се синхронизираме във времето!

Късмет на априлското бебенце, да е силно и здраво!


# 208
  • Мнения: 575
Момичета, аз отпадам за срещата.

# 209
  • Мнения: 318
Привет, мами! Simple Smile Да е здраво и борбено малкото априлче и неговата мама-героиня!
 За Хепи в Мола - утре до обяд ще гледам да съм запазила места, при всички случаи - до 11.30 сутринта ще ви дам категоричен отговор! Моят зъбар ме привиква утре в 15.30 и ако свършим до 30-40 минутки , и аз ще цъфна към 16.30, пък дано сваря някой от вас Simple Smile Ако ли не - здраве да е - нямам късмет, и предишната среща с такъв ентусизъм ви подканвах, пък на финал - не можах да дойда в тоз час  Rolling Eyes
Иначе днес бях на ЖК, бебока е ок, расте си малкия пич, кило и половина е заковал Simple Smile
Лека и сладки!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт