А как си къдрите/начупвате косата?

  • 134 800
  • 476
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 771
Аз имам маша и всякакви ролки, но за през ноща са ми най-удобни дунапренените с тел в тях.

# 16
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Стана ми интересно за тия меките ролки newsm78
трябва да проверя, че за мойта коса поне 30 ще ми трябват Tired
иначе аз си я поначупвам с дифузера Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 231
На мен тези с телта въобще не ми вършат работа....много ми е хлъзгава косата и не се задържат на нея  Rolling Eyes

# 18
  • в баира
  • Мнения: 861
И моята коса е права. Питанката ми е, какво точно ще е действието на дифузера върху косата ми? Ще я накъдри или само ще й предаде обем? Никога не съм ползвала и ми е любопитно.  newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 7 800
Косата ми е чуплива, но си я донакъдрям с дифузер и крема за къдрици Tec curl memory down cream на Loreal Professional.

# 20
  • Мнения: 39
моята коса е леко чуплива и след като се изкъпя хубаво я намачквам с пяна за коса (силно фиксираща) и става много хубаво, а за ролките съм виждала моя приятелка да се прави с парцалчета и настина стават много красиви къдриците(аз не съм пробвала)

# 21
  • Мнения: 7 474
С дифузер-най-бързо и дълготрайно  Laughing

# 22
  • Мнения: 289
В дифузера е истината... поне при мен  Peace

# 23
  • Мнения: 5 173
Dokato bqh s po-къса коса се превих с балсам. После минах на пяна, но сега косата ми е толкова дълга и тежка, че дори пяна за къдрици + дифузер не ми стои добре. Затова се плета на 2-3 плитки, понякога и за рибена кост. Аз имам мн мн обем и си го бутам чрез плитките.

AnMary, тази котка истинска ли е?

# 24
  • Мнения: 5 478
Моята коса е никаква... нито права, нито чуплива.... определение няма  Crazy
Пръскам я с вода, слагам доста пяна, смачквам я на топка, връзвам с ластичка и така спя. На другия ден ефекта е задоволителен, поне за мен  Mr. Green
Иначе с рлки косата ми става като каска... с маша също се получава добре, но иска много време, а ааз обикновено нямам такова.

# 25
  • Мнения: 3 830
Моята коса е никаква... нито права, нито чуплива.... определение няма  Crazy
Пръскам я с вода, слагам доста пяна, смачквам я на топка, връзвам с ластичка и така спя. На другия ден ефекта е задоволителен, поне за мен  Mr. Green
color]


И аз така съм правила Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 4 752
Като не я реша след като се изкъпя Peace Ама моята си е къдравичка, така или иначе. Само слагам някаква пяна да са по-стегнати къдричките. Понякога и с дифузер я правя, и с маша.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 193
Аз съм правила косата си с дифузер, но стоеше ужасно (поне според мен). Преди време си бях купила едни ролки от ТСМ на водна основа. След като ми изсъхне косата ги загрявам, слагам по малко балсам без отмиване за боядисана коса на Лореал и след час косата ми е страхотна Crazy
Все пак зависи и с какво време разполагаш, защото ролките са много твърди и не може да се спи с тях.

# 28
  • Мнения: 278
аз си  я правя с дифузер въпреки че ми е къдрева Simple Smile искам да ми е оформена перфектно,ползвала съм какви ли не мазила-с пяна става супер,но на следващия ден  Sick с олио става ок и даржи 2 дни,с крем за къдрици също!сега ползвам крем на Schwarzkopf osis+ twin curl. засега съм доволна от него

# 29
  • Мнения: 120
И моята коса е чуплива и я правя с дифузер.Сега ми препоръчаха от професионалния Loreal един продукт който става идеално за начупване.

Общи условия

Активация на акаунт