А как си къдрите/начупвате косата?

  • 134 906
  • 476
  •   1
Отговори
# 420
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 379
Как ви се занимава с тези маркучи  LaughingАз най-лесно си я начупвам с пяната и дифузера.По принцип ми е чуплива косата обаче и не е тежка.

# 421
  • Мнения: 1 416
Как ви се занимава с тези маркучи  LaughingАз най-лесно си я начупвам с пяната и дифузера.По принцип ми е чуплива косата обаче и не е тежка.
С дифузера ефекта е друг, къдриците са различни и мен лично не ми харесват, едно че ставам много къдрава и второ някакси косата седи като гнездо, не се разделя косата на красиви букли, както аз обчам.

yanin4eto , благодаря ти много за отговора  bouquet Simple Smile Едва ли ще спя с тях, защото ще ми пречат, ако изобщо се хвана да се навивам пак с маркучите, аз съм по бързите и лесни работи, а с тях трябва да се стои Crazy 
Може и да пробвам къдренето с парченца плат или чорапи Laughing както в клипчето, което е пуснато по-нагоре. Само е важно чорапите да са прани! Joy 

# 422
  • София
  • Мнения: 6 497
Как ви се занимава с тези маркучи  LaughingАз най-лесно си я начупвам с пяната и дифузера.По принцип ми е чуплива косата обаче и не е тежка.
При мен ефeкта от едното и другото е коренно различен.
А и не е чак такава занимавка, аз се навивам за 5-10 минути,за 1- 2 часа докато си върша някаква работа косата ми изсъхва (не я навивам съвсем мокра, а по-скоро влажна) и готово. Grinning

Последна редакция: ср, 22 сеп 2010, 01:24 от Боpислава

# 423
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 207
Как ви се занимава с тези маркучи  LaughingАз най-лесно си я начупвам с пяната и дифузера.По принцип ми е чуплива косата обаче и не е тежка.
Това далеч не е чак толкова трудно и досадно както някои други неща - и аз мога да задам същия въпрос на много момичета, които не излизат без да са си направили косата с маша/преса ...как може да се занимавате с тези маши всеки ден?  Ама не го задавам нали?
Всеки с навиците си. И с вкуса си. Simple Smile

# 424
  • Мнения: 2 229


Този ефект как се постига? По принцип точно така искам да си докарам косата, с оформени отделно къдрици, а не рошава, както става с дифузер.

# 425
  • Мнения: 22


Този ефект как се постига? По принцип точно така искам да си докарам косата, с оформени отделно къдрици, а не рошава, както става с дифузер.


Става с маша - аз успявам и с тънката да се направя така, но това е с по-дебела маша. Естествено и стилизанти  Simple Smile Всичко останало е до техника на навиване..
С маша можеш да се направиш по много различни начини.

# 426
  • Мнения: 955
Продуктите, от които съм най-доволна за сега са:
- Стилизиращо желе на Лонда - макар, че не е специално за къдрава коса, оформя без да утежнява и слепва и придава страхотен блясък.

- Гел за оформяне на къдрици на Ейвън - за съжаления от няколко месеца не го намирам в каталозите. От него къдриците се втърдяваха малко повече, но като се сложи по-малко количество на влажна коса става супер.
Сега се мъча с пяната на Тафт, но косата ми става като слама от нея - никакъв блясък  ooooh!.
След като прочетах мненията за By Frozen Glaze на Framesi мисля да пробвам и с него  Peace.

# 427
  • Мнения: 2
Аз се правя вече втори път със стилизант за къдрици на Тони и Гай, не е зле, няма я твърдостта от пяната Peace
Аз да споделя, че след  двуседмично използване се завърнах към пяната.Този стилизант ми харесва, но не я държи косата много начупено, а аз това търся.Ако е за дооформяне обаче е чудесен Peace

# 428
  • Мнения: 211
Продуктите, от които съм най-доволна за сега са:
- Стилизиращо желе на Лонда - макар, че не е специално за къдрава коса, оформя без да утежнява и слепва и придава страхотен блясък.


За пръв път го виждам,къде може да се намери?

# 429
  • 1st floor
  • Мнения: 9 158
- Гел за оформяне на къдрици на Ейвън - за съжаления от няколко месеца не го намирам в каталозите. От него къдриците се втърдяваха малко повече, но като се сложи по-малко количество на влажна коса става супер.
аз все още го имам , но е на изчерпване..с него по-лесно си разресвам косата на следващия ден, не е мъка като с пияната...
Преди време ми препоръчаха синята пияна на тафт за къдрици...ама нещо много бързо ми омазнява косата, със зелената за обем не беше така... Rolling Eyes
И от тази на Балеа съм горе-долу доволна , ама трябва да се сложи по-голямо количество...

# 430
  • Мнения: 22
- Гел за оформяне на къдрици на Ейвън - за съжаления от няколко месеца не го намирам в каталозите. От него къдриците се втърдяваха малко повече, но като се сложи по-малко количество на влажна коса става супер.
аз все още го имам , но е на изчерпване..с него по-лесно си разресвам косата на следващия ден, не е мъка като с пияната...
Преди време ми препоръчаха синята пияна на тафт за къдрици...ама нещо много бързо ми омазнява косата, със зелената за обем не беше така... Rolling Eyes
И от тази на Балеа съм горе-долу доволна , ама трябва да се сложи по-голямо количество...

И аз бях доволна. Едно време елементарният Sunsilk за къдрици вършеше чудесна работа. Защо го спряха не знам... Simple Smile Желето на Лонда наистина е добро  Peace

# 431
  • Мнения: 955
steluka, тази серия на Лонда се води професионална и много трудно се намира. Аз лично в нашият град не мога да я намеря, дори я поръчвах в един магазин, но не успяли да я открият като зареждали  . Можеш да си я поръчаш тук.
НеПоКоРнА, аз не си сресвам косата всеки ден, а само като я мия. Сутрин като стана я минавам с мокра ръка и после нанасям пяна/крем/флуид или каквото там имам. Ако я среша ми се развалят къдриците и бухва, става също като вълна Crazy. Мия я 2 пъти в седмицата и още докато е мокра слагам малко течни кристали на върховете. В момента ползвам на Сери, но не съм много доволна.

Последна редакция: ср, 29 сеп 2010, 09:34 от Ellle

# 432
  • Мнения: 211
Ellle, благодаря   bouquet

# 433
  • Мнения: 144

Някой, който е ползвал този продукт, може ли да сподели с каква консистенция е и дали омазнява косата!?
Благодаря предварително!   bouquet

# 434
  • Мнения: 211
Rozi_Rozi_R ,почти течно, флуид е.
Не омазнява, но зависи каква ти е косата.Моята е много суха.
Аз в началото се впечатлих от продукта, но бързо се отказах от него.
Успех ти желая! Дано за теб, бъде точната формула  Hug

Общи условия

Активация на акаунт