Отговори
# 15
  • Мнения: 2 910
От началото на бременността ми се ядеше само кисело и солено, сега започнах да налитам и на сладкото. До момента съм с 15кг. отгоре  Rolling Eyes, а прогнозата е за момче.

# 16
  • Мнения: 812
ядеше ми се месо/пъстарма и луканка/ и много кисело мляко.Резултата момченце - 3550 кг,за цялата бременност качих 14 кг

# 17
  • София
  • Мнения: 44 121
А то въпроса не е ли резултат - т.е. пол на бебето, а не резултат т.е. килограми??????

# 18
  • Мнения: 864
В началото умирах за солено.Бях луда за кренвиршки.
Към края на бременността проядох и сладко.
Резултатът е малка сладка кукла  Grinning

# 19
  • Мнения: 423
През първата бременност изведнъж проядох кисели краставички - по принцип не ги обичам, но тогава много ги ядях. Резултата е момиче. През втората бременност нямах промяна във вкусовете, ядях всичко. Резултата - момче. Според мен няма зависимост.

# 20
  • Мнения: 4 546
ядяха ми се много тестени работи. кисело - не, сладко - в началото въобще не можех да го погледна - нетипично за мен. в по-големите месеци си възвърнах страстта към сладкото. имам момче

# 21
  • Мнения: 73
Бях се превърнала в тревопасно. Ядях основно в началото грепфурти и лимони, после бях в периода кайсии, а следващото сини сливи в промишлени количества. Месо не можех да понасям. Резултата е една малка дама само дето не се роди никак малка  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 029
хапвах си доста,имах зверски апетит  GrinningНай-много обаче ми се ядеше сирене и обратно на суеверието родих момиченце Peace

# 23
  • Мнения: 2 069
диня-сладолед, диня-сладолед= 20кг и момче  Mr. Green

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Всичко си хапвах,но от 7я нататък закусвах само с плодове и качих 14 кг.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 588
Всичко ми се ядеше и не се лишавах от нищо, но като че ли предпочитах соленото и киселото.
обичам сладко по принцип, но тогава толкова не налитах на него.
Резултат - момченце. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 103
Първо да попитам: Как е възможно да пуснеш тема и дори да не се замислиш грамотно ли го правиш?!
И второ: Да хапвах си каквото ми се искаше и не промених режима си на хранене заради факта, че съм бременна.

# 27
  • Мнения: 323
От нищо не се лишавах,за 9 месеца качих само 8 килограма

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
През живота си не съм обичала сладко и ядях по 1 шоколад годишно.Като забременях с малкия в началото ми се гадеше , после си хапвах кисело , но към 7-8 месец ми се отвори такъв апетит за сладко, че си наваксах за цял живот (на ден по кило сладолед със всякакви вафли, шоколади и т.н.) качих 35 килограма
Сега пак си хапвам от всичко и нямам такива изявени предпочитания към кисело, солено или сладко все още.Казват, че ще е момиче
От нищо не се лишавам и си хапвам каквото ми се хапва Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 12 554
Към края на третия и средата на четвъртия изядох цял ТИР с компоти от праскови и ягоди. Тове е единственото странно нещо в хранителния ми режим по време на бременността. Иначе си ядях както обикновено.
Качих 20 килограма. На 20-ия ден от раждането бях свалила 24 кг.
Имам син. Роди се 4340 гр.

Общи условия

Активация на акаунт