Домашните пюрета как ги пасирате

  • 2 830
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Не съм чувала. Ти ме утрепа. Точно ти - съвсем  ooooh!
С пасатор ги пасирам.
НикиФин, ти тотално откачи покрай близнаците  Crazy

Темата не е ли за подфорум захранване  Sunglasses

# 16
  • Мнения: 1 062
С пасатор естествено.

# 17
  • София
  • Мнения: 39 773
Пюретата и всичко, което може да се пасира - само с пасатор. За соковете - сокоизтисквачка.

# 18
  • Мнения: 5 940
С пасатор, но напоследък тиквата и картофите само ги намачквам с вилица. Реших, че са достатъчно меки, като се сварят.

# 19
  • Мнения: 5 026
Малки дози -с пасатор, по-голямо количество в робота.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 734
И аз ползвам само пасатор.Веднъж пробвах да мина картофено пюре през гевгир.Става толкова бавно и цапащо,че никога не съм повтаряла.

# 21
  • Мнения: 409
С пасатор Peace

# 22
  • Мнения: 2 131
В началото минавах всичко с пасатора - обедното пюре, попарата, бисквитите с АМ. Сега пасирам само пюрето, останалите две оставам хубаво да омекнат и ги намачквам с вилицата.

# 23
  • Мнения: 258
С пасатор или съм ги мачкала с вилица  Peace

# 24
  • Мнения: 3 929
В самото начало, когато беше съвсем мъничък, при захранването пасирах с пасатора на миксера. Не съм чувала за такова нещо, че се губели или разрушавали витамините. Но като по-големичък - 6 - 7 месечен - пасирах с ръчен пасатор с едни дупки, за да бъде по едро пасирана хранат, или с вилица. Просто исках детето ми да свикне да приема по-едро смляна храна.

# 25
  • Мнения: 5 940
В самото начало, когато беше съвсем мъничък, при захранването пасирах с пасатора на миксера. Не съм чувала за такова нещо, че се губели или разрушавали витамините. Но като по-големичък - 6 - 7 месечен - пасирах с ръчен пасатор с едни дупки, за да бъде по едро пасирана хранат, или с вилица. Просто исках детето ми да свикне да приема по-едро смляна храна.
newsm10

# 26
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
С пасатор, но това беше само първите 2 месеца/ захраних на 5,5 м/, след това само намачквах с вилица.

# 27
  • Мнения: 351
Пасатор! Peace

# 28
  • Мнения: 24 467
И аз- с пасатора, боже колко съм изтъркана!
Айде сега да видим ако някой може да даде обосновано логично становище, как ще "избием" витамините или каквото и друго там да било, по този начин.  Confused
На година си дъвчеше вече, независимо, че съм пасирала. Сега все още пасирам месо и то не редовно.

# 29
  • Мнения: 636
Естествено, че с пасатора! Дали ще е нож, пасатор, гевгир, вилица и други такива...все си има контакт с желязото. Не се вманиачавай толкова Hug

Общи условия

Активация на акаунт