Бебето ми е в болница.....

  • 13 258
  • 180
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 103
Здравей, мила! От сърце се радвам, че малкото ти момченце се подобрява!
Прегръщам те топло  Hug

# 121
  • Мнения: 318
Миличка,много ми стана мъчно за вас с бебчо!Надявам се,бързо да се оправи и отново да си е y дома!За теб щеше да е много подтискащо в болницата,а и дрyгите ти деца също имат нyжда от теб.Бъди силна и не се тревожи,бебчо е творде малък за да си спомня нещо след това.Прегръщам те силно!

# 122
  • Мнения: 3 116
Алекса, дори и да има рефлукс, най-важното е че е хванат навреме  Hug Лечим е и ще оздравее бебчо  Hug

А иначе с антибиотици, такива инфекции бързо се овладяват  Hug

Много много целувки на малкия мъж и продължаваме да чакаме добри новини от вас  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 10:06 от ritka

# 123
  • Sofia
  • Мнения: 907
Така се радвам, че състоянието на бебко се подобрява  Hug и че всичко е лечимо. Чакаме още добри новини, Алекса  Hug .

# 124
  • Мнения: 5 401
Ехааа, прекрасни новини рано сутрин! Браво, много, много се радвам!   bouquet

# 125
  • Мнения: 135
 Hugбраво много хубаво че са открили на време,всичко ще се оправи само кураж и позитивно мислене

# 126
  • плевен
  • Мнения: 133
много се радвам това е страхотна новина Hug
кураж ние сме с теб и също те прегръщаме .
чакаме все така доби новини бързо да оздравявате

# 127
  • София
  • Мнения: 2 217
Днес, когато отидох да го видя беше буден...Даже малко се посмяхме с лекарките - ми те са го превъзпитали - лежи си, кротува, смуче бибата, която при мен категорично отказваше Grinning Много са мили спецовете в тази болница...
Говорих и с доц. Лилова и с д-р Масларска: като излекуват инфекцията, ще правим снимка, за да е абсол. сигурно има ли или не рефлукс и каква степен е. Иначе бактерията е ешерихия / може и да не я пиша правилно/, която е най-честа в тези случаи. Увеличеното легенче и общо взето целия проблем е вроден, но за щастие се оправя. Освен това легенчето може да е уголемено от възпалението, така че.....търпение и време, това ни трябва сега. Днес са му взели пак урина за посявка и в понеделник ще имат пълната антибиограма и всички резултати. Казаха ми, че ще стои в болницата поне десетина дни....но те четири вече минаха...Пък и аз се страхувам - по-добре да е напълно здрав и да си го вземем споскойни.
Само се чудя как ще се пазим от вируси и грипове, направо ми се реве от тия мисли....Големия батко и тати са много контактни с хора и направо незнам..... Ще се моля да ни пази Господ.....
Много ми е жал за Дани и това се усилва още и от факта, че откакто е заченат до сега все нещо става с него....А и като се сетя аз какви ги дрънках и как се нервех докато бях бременна.....Изкарах много трудна бременност и такива тъпотии съм казвала и така съм хленчила, че сега все си мисля дали аз не съм виновна за всичко.....
Както и да е, ще се бориме....
Вие ме накарахте да повярвам в добронамереността на хората. Благодаря ви за това, че участвате активно в нашето оздравяване  bouquet Hug

# 128
  • София
  • Мнения: 7 211
Много се радвам на добрите новини  Simple Smile
И разбира се, че не си виновна за нищо - "какви ги дрънках"? - ми има ли бременна да не дрънка  Mr. Green
Бързо оздравяване на бебчо   bouquet

# 129
  • София
  • Мнения: 1 230
Много се радвам за добрата новина. Права си, че е по-добре да е напълно излекуван, още 6 дни  и ще си го вземете. И мила, недей да се самообвиняваш, имала си трудни моменти, те са зад гърба ти и не те са причина за инфекцията на Дани. Лекарите са ти казали, че проблема ще се оправи, това е най-важното.
Прегръдки и целувки за двама ви.

# 130
  • Мнения: 1 877
Много са радвам ,че проблемът е решим!
Стискай зъби още няколко дена,а през това време се опитай  да си отпочинеш от раждането..доколкото това е възможно разбира се...
Прегръдки от всички нас!

# 131
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Браво на мънинкия послушко!
Трудно се гледат мъже, а ти с 4-има не те виждам...
Важното е, че нещата са под контрол и обратими.
Стискам палци бързо да се оправи бебун и да се гушите вкъщи!

# 132
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Алекса, ще се моля да се оправи детенце. Знам точно какво ви е защото сигурно си чела назад по темите че преди година преживяхме същото с Марти. Д-р Лилова е много добър нефролог и можеш да й се довериш. По принцип рефлукса се вижда на ехографа, но за да се види точно в каква степен е се прави цветна снимка - микционна цистография. Вкарва се на детето с катетър контрастно вещество (не е болезнено) и после се снима на рентген. Твоето бебе най-вероятно ще го упоят и няма да усети нищо. Марти го дрогираха с нещо от което започна да се хили на всички и изобщо не е плакал. Рефлукса в лека степен се израства, не се притеснявай. За боледуването на мен всички лекари ми казват че ще боледува като всички други деца и в това няма нищо страшно. Сигурно ще ви дадат нещо да пиете профилактично (антибиотик в ниски дози), така че вероятността да се зарази пак с бактерии е много малка. На Марти му дадоха да пие и един имуностимулант за бъбреците от който съм много доволна. Казва се уростим - може да питаш Лилова за него. В подфорума "деца с увреждания" има тема за деца с бъбречни проблеми. Дано не ти се налага да пишеш там, но можеш да прочетеш за различни бактерии и рефлукси, както и да поискаш съвет от пишещите там ако имаш нужда.
Здраве на бебока и Кураж на теб!

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 20:24 от martisun

# 133
  • София
  • Мнения: 2 217
martisun, благодаря ти за поста.....Малко ме стресна това с упояването.....но, ако се налага и е за живота на детето ми..... Sad

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 16:36 от Alexa

# 134
  • Мнения: 5 140
Алекса, стискам палци бебе Дани да се оправи и всичко да е ок.
 Praynig Praynig Praynig Praynig Peace Peace Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт