Бебето ми е в болница.....

  • 13 256
  • 180
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 721
Стискам палци и дано скоро бебчо да си у дома Praynig Praynig Praynig

# 91
  • Мнения: 600
Миличка, дано всичко да се оправи по-бързичко и бебчо скоро да е в прегръдките ти! Стискам ти палци от сърце!  Hug  bouquet

# 92
  • Мнения: 219
Дано да са добри резултатите от Ехографа и да нямате бъбречни увреждания  Praynig
Чакам с нетърпение добри новини  Peace Hug
"Не смея да спя, да ям, да се къпя, защото имам чувството, че правя нещо нередно - сякаш ми е добре, че имам достатъчно време за всичко това, а с бебко дори зъбите си миех със скоростта на светлината."
 Няма да се предаваш ! Как няма да спиш и прочие? Имаш още две деца ,които имат нужда от свежа и отпочинала мама ! И на бебето ще му е добре ,когато мама е спокойна и му вдъхва увереност! Те много се влияят от нашето емоционално състояние ,затова ще си оптимисти ще се вземеш в ръце , иначе ще те  #2gunfire
Много те прегръщам и ти желая бързо да се оправите  Hug  bouquet

# 93
  • Мнения: 679
Кураж!!! С теб сме!  Praynig
 Hug

# 94
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Дано да няма нищо обезпокоително и бързо да изпишат бебчо.  Praynig

# 95
  • плевен
  • Мнения: 133
моля се от цялата си душа всичко да мине добре и в положителна насока бебо да се оправи час по скоро да е при теб.успех newsm17 newsm10
пиши след ехографа стискам палци дано всичко да е на ред

# 96
  • Мнения: 1 273
Ох  Cry
От все сърце ти пожелавам, бързо да се оправи малкия бебок Praynig Hug

# 97
  • София
  • Мнения: 593
Ох много ми стана мъчно Tired
Кураж и всичко да се нареди добре Praynig

# 98
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Кураж! Всичко ще е наред!  Peace

# 99
  • Мнения: 5 393
 Praynig Praynig Praynig

Чакаме новини.Нали за днес е насрочен ехографа?

# 100
  • Мнения: 403
Praynig Praynig Praynig

Чакаме новини.Нали за днес е насрочен ехографа?
Стискам палци всичко да е наред.

# 101
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Боже Алекса, като те познавам и знам колко силна и борбена майка си, знам, че и с това ще се преборите и бебчо ще е добре, скоро ще си е вкъщи Praynig Praynig Praynig
Чакам с нетърпение добрите новини от ехографа Praynig Praynig Praynig
Всичко ще е наред миличка, пожелавам ти бързо завръщане на бебчо у дома и много радостни моменти оттук нататък с него  bouquet

Относно кърмата, моето бебче не можеше да засуче от мен и аз 9 месеца цедих кърма и я хранех от шише. Държала съм и във фризера- после подтоплям до телесна температура и я храня.
Освен в кофичките на авент бях си купила стерилни опаковки за урина-бяха евтини, стигаха на бебка за 1 хранене и после направо ги изхвърлях. Някъде по 10-15 стотинки беше чашката с капачето Peace

Стискам силно палци и ще влизам да следя темата Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug

# 102
  • Мнения: 135
ДАНО ВСИЧКО Е НАРЕД С БЕБО ДНЕС Е ЕХОГРАФА ПИШИ КАКВИ СА РЕЗУЛТАТИТЕ ЗНАМ КАК СЕ ЧУВСТВАШ,МОЯТА ПРИНЦЕСА СЕ РОДИ С ИЗКРИВЕНО КРАЧЕ И ОТ СЕДМИЯ ДЕН БЕШЕ С ГИПС МИЛАТА ВСЯКА СЕДМИЦА БЯХМЕ В ХИРУРГИИТЕ,ВЕРНО БЕШЕ СИ ВКЪЩИ НО ЗНАМ КАКВО ИЗЖИВЯВАШ,ВЯРВАЙ ЧЕ ВСИЧКО ЩЕ СЕ ОПРАВИ И МИСЛИ ПОЗИТИВНО.КУРАЖ МИЛА

МОЛЯ СЕ ЗА ВАС ВСИЧКО ДА СЕ ОПРАВИ

# 103
  • София
  • Мнения: 1 230
Стискам палци и се моля да се оправи мъничето, само мога да предполагам колко ти е тежко да е далеч от теб и самичък. В Токуда ще се погрижат за него, сигурна съм.
За кърмата вече са ти казали. Прегръдки и целувки.

# 104
  • Мнения: 864
Не спирам да мисля за бебето ти!
Чакам новини от днес,и съм сигурна,че ще са хубави!!! Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт