Не мога да си намеря "място"

  • 5 064
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 690
И аз съм телец и аз съм като baibibi Mr. Green

През няколко години се местим - трудно ми е да реша, ама като се навия тръпката е невероятна... Не може да се сравни с размествания, нови мебели или пребоядисване...  Crazy

Сега апартамента ни е достатъчно голям, мястото е изключително удобно, но.... пак искаме да се местим

Така, че  Никол давай да си сменим апартаментите  Joy Ние нашия го продаваме и търсим друг, така че може тук да заформим сделка. Това беше сериозно  Naughty

# 16
  • Мнения: 3 830
Аз бих направила промяна в интериора.
Иначе бих искала да живея в красива, просторна къща с много голям двор Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 4 043
 И аз съм Дева! Laughing За сега не искам да сменям апартамента, защото още не сме влезли в него Crazy, а и перипетиите са си достатъчно. Но и аз като се навия нещо и полудявам. Като тръгнахме да търсим квартира не можех да спя, докато не намерихме, направо си бях за лекарства. После с апартамента -същата работа. олудявам докато не стане това,което съм решила. Та изходът,според мен, е някакъв ремонт. Но голям,да ви изтормози  #Crazy, че иначе може и да не се кротнеш.
Офф малко- как да си определя асцендента?

# 18
  • Мнения: 3 830
И аз съм Дева! Laughing За сега не искам да сменям апартамента, защото още не сме влезли в него Crazy, а и перипетиите са си достатъчно. Но и аз като се навия нещо и полудявам. Като тръгнахме да търсим квартира не можех да спя, докато не намерихме, направо си бях за лекарства. После с апартамента -същата работа. олудявам докато не стане това,което съм решила. Та изходът,според мен, е някакъв ремонт. Но голям,да ви изтормози  #Crazy, че иначе може и да не се кротнеш.
Офф малко- как да си определя асцендента?

Асцендентът се определя според часа, в който си родена. Peace

# 19
  • Мнения: 46 526



... Та сигурна ли си, че точно големината на жилището ти е проблем?

Не само големината, комплексно е  Tired

селинджър, няма нужда да търся бабета  Mr. Green този до нас се продава, може би това "отпуши" страстите ми точно сега  newsm78 но както и да го гледам не ми харесва разпределението, ако обединим двата, прекалено много коридори и неизползваема площ, лош преход (по принцип не ми е проблем, но точно този, който ще стане не ме устройва) ...



Подценяваш ме май  Mr. Green от лятото до сега смених цвета на детската и коридора, сложих пердета, част от мебелите сменихме и т.н., последно преди 3 седмици махнахме барплота (зидан беше Mr. Green), сменихме трапезарната маса, сега прекроявам част от вградената кухня  Whistling мъжът ми се е хванал за главата с мен  Embarassed

Я кажи как да си определя асцендента Blush Laughing

... По добре да сменяме жилищата отколкото партньорите Simple Smile

 Joy

Unknown_lady, 19 години съм живяла в къща, но не е за мен Rolling Eyes

shammi, не им е лесно на нашите мъже  hahaha

Рени, дано мъжът ти се навие, това с влизането  Sick

... Така, че  Никол давай да си сменим апартаментите  Joy Ние нашия го продаваме и търсим друг, така че може тук да заформим сделка. Това беше сериозно  Naughty

Само, че аз не искам да сменям квартала, случайно да си в Люлин 8  Rolling Eyes

За пътуванията - пътуваме, но пък когато го правим всяка седмица се изморявам Confused защото като се върнем, трябва да изчистя и да оправя за 1 час, а това ме изнервя още повече  ooooh!


Нека модераторите преценят, но все пак мисля, че темата ми не е за тук, споделям проблем, болестно състояние, както казва baibibi Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 2 891
За протокола - Телец.

Байбиби, разбирам те. Аз съм в началото на тази страст. Още не сме изплатили първия апартамент, но вече с мъжа ми (също телец), мислим, че това не е нашето място  Laughing В квартала е, де, ама прогнозирам раздвижване след някоя и друга година.

# 21
  • Мнения: 274
Никол, пренареди си жилището по изискванията на фън-шуй. Толкова са много и на моменти така противоречиви, че ще ти отнеме поне няколко месеца и ще си имаш занимавка....а и някои мами твърдят, че им донесло "щастие, пари, кариера"....каквото се сетиш.   bouquet
П.С. И аз съм телец, но съм преживяла токова местения като дете, че сега само думата ме кара да получавам припадъци...и с кран не можете да ме мръднете от къщи!

# 22
  • Мнения: 2 891
Рали, така е. И аз мразя процедурата местене, но до сега нито един от апартаментите не съм почувствала като "в къщи". За това си мисля, че докато не добия усещането за ДОМ, все ще съм в процес на издирване.

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Ооо, сродни души намирам тук Mr. Green Ние се нанесохме преди 6 месеца и вече искам нещо различно. Не съм обзавела още този апартамент и вече с мъжа ми се замисляме за по-голям или може би къща Thinking Странно нещо е пристрастяването към местенето и ремонтите. Докато ги правим - откачаме, аз лично се изнервям и ставам непоносима. Като свършат ни е скучно Mr. Green

# 24
  • Мнения: 46 526
... Офф малко- как да си определя асцендента?

Виж тук, моята се оказа Скорпион  Mr. Green

rali_smiles, 90% от изискванията на фън шуй жилището ни не го позволява  Laughing

belinda, нещо като парфюмите, може да си спретнем една темичка "Размяна на апартаменти"  Joy

# 25
  • Мнения: 274
Приличате ми на хора, дето обичат сами да си създават препятствия, че да има какво да прескачат после. Laughing Успех на всички, които си търсят ДОМ, това усещане наистина е незаменимо.  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 4 043
Благодаря,Никол. Моят явно е близнаци  Grinning. Ще видя те какви са,че изобщо не съм типична Дева.  bouquet

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 171

Това е отговорът.
Аз пък съм Дева с асцендент Водолей  Mr. Green.
Нямам оплаквания от апартамента ни /положителното е, че е доста голям и дава възможност да го променям/ - обожавам го, но и на мен все нещо ми прещраква и няма пролет, която да не правим ремонти /и в стария апартамент бях така - горкият ми мъж, ама добре, че обича да ремонтира/.
В тази връзка - направи нещо, промени нещо в интериора, подмени някои мебели, сложи нови пердета или разни по-шантави украси тук-таме.
И пътуванията са добра идея - така дори после вкъщи ще се чувстваш още по-добре. Ние гледаме събота и неделя да ходим или на вилата, или някъде извън София, или най-малкото /ако времето е хубаво/ да сме по-дълго навън - после ми е много "сладко" да се прибера у дома.

Аз в зодиакално отношение съм същата като azaf  Wink. И подкрепям идеята за пътуванията Peace.
Не искам да си сменям жилището, нито ми се преобзавежда. Майка ми и до сега мести почти всеки месец и постоянно крои планове за дострояване, строежи и сделки с имоти Crazy. Мисля, че покрай нея всякакви местеници и ремонти са ми опротивели.
Има и нещо друго обаче- jj е права, вкъщи аз наистина се чувствам "у дома". Интересното е, че и много приятели през годините са се чувствали така у нас  Shocked. Редовно са споделяли, че има някаква топла атмосфера, хубаво им е и не им се тръгва.

# 28
  • Мнения: 2 891
Сега ще ви призная нещо, ама няма да ми се смеете  Laughing

стига ви толкова  Whistling

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 19:22 от jj okocha

# 29
  • София
  • Мнения: 3 421
  Никол имам такава приятелка - не я свърта на една място. Засега са решили проблема с пътуване-всяка седмица ходят някъде. Лошото обаче е, че мъжът й не е  такъв тип(домошар е човекът) и не знам докога ще издържи на нейните напъни да го побърка.
  На мен лично така ми е писнало да се местя, да пътувам, че мечтая да се застопоря на едно място - просто съм минала в другата крайност.
 Преди постоянно размествах нещо вкъщи, променях, само да имах и най-малка възможност пътувах - сега искам спокойствие. А спокойствието го свързвам с известно постоянство - например да знаеш, че домът ти е на определено място малко по-дълъг период от време.

Общи условия

Активация на акаунт