Как се отразява липсата на секс на семейството?

  • 7 409
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 397
 Най- вероятно е да не си удържат на думата, ако е било от сръдня или инат примерно.

# 16
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Алооооо.....как една година без секс,бе????!!!!!Мазохисти ли сте?
То снежеца се поразтопи, ама още става за пързалка.

# 17
  • Мнения: 3 675
Може авторката да има някакъв здравословен проблем или пък мъжа й.Например при нас мъжа ми има здравословен проблем и не сме правили секс повече от месец,не виждам какво лошо има в това.Ако жената е бременна и по медицински показания й е забранено да прави секс с мъжа си,пак лошо няма.Моля, не нападайте жената,ако наистина има някакъв проблем.

# 18
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
При нас пък в мен е проблема-правиха ми конизация и от началото на декември не сме правили.Не е проблем.Проблем може да е когато и двамата сме здрави и не правим тогава ще има нещо друго.Ще ти отговоря с виц:Иванчо попитал баба си-Бабо мама и татко като се скарат ,като си легнат вечерта заедно на сутринта всичко е Ок,а вие с Дядо като се скарате не си говорите със седмици Защо?Бабата отговорила:-Ех Иванчо,Иванчо умря баба този който ни здобряваше.

# 19
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
При нас пък в мен е проблема-правиха ми конизация и от началото на декември не сме правили.Не е проблем.Проблем може да е когато и двамата сме здрави и не правим тогава ще има нещо друго.Ще ти отговоря с виц:Иванчо попитал баба си-Бабо мама и татко като се скарат ,като си легнат вечерта заедно на сутринта всичко е Ок,а вие с Дядо като се скарате не си говорите със седмици Защо?Бабата отговорила:-Ех Иванчо,Иванчо умря баба този който ни здобряваше.
Е то си има и други начини да задоволиш партньора си.... Joy

# 20
  • Мнения: 1 425
Може авторката да има някакъв здравословен проблем или пък мъжа й.Например при нас мъжа ми има здравословен проблем и не сме правили секс повече от месец,не виждам какво лошо има в това.Ако жената е бременна и по медицински показания й е забранено да прави секс с мъжа си,пак лошо няма.Моля, не нападайте жената,ако наистина има някакъв проблем.
Ами да беше написала авторката "здравословен проблем" вместо "някаква си причина".

# 21
  • София
  • Мнения: 2 967
На мен ми звучи като обещание.

# 22
Понеже ме помолихте да уточня:
Половинката се е заинатил, че не ще да правиме секс докато аз не направя нещо (не желая да споделям точно какво). Е, аз не смятам за нищо на света да го направя, та затова питам.

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Според мен или сте по на 15 години, или мъж ти не го кефи секса Mr. Green Човек с нормално отношение към тялото си не спира да прави секс за нищо на света.

# 24
  • Мнения: 1 425
Понеже ме помолихте да уточня:
Половинката се е заинатил, че не ще да правиме секс докато аз не направя нещо (не желая да споделям точно какво)...
Нещо в секса или нещо по-общо?

ПС. Винаги съм смятал че да наказваш партьнора си със липса на секс е тъпо. Глупаво от страната на жената и безумно ако е от страната на мъжа. Първо е малко на принципа "На мен ше ми е зле, ама на Вуте ще му е по-зле" и второ просто си плачеш за изневяра.
Карайте се като се карате - ама леглото е отделно. Все пак секса си е важна част от връзката. Който сам премехва тази част - да не се учудва утре ако се окаже че връзка няма.

# 25
Ако не се съглася май отива на разделяне  Cry
Вече няколко месеца утекоха, а и тенденцията е все същата.

# 26
  • Мнения: 476
За инат става дума тук, не за секс. Да шантажира със секс - много подло, много.

# 27
  • Мнения: 6 703
Е, какво толкова иска, че чак цяла година без секс  newsm78
Нещо не е читава тази работа, ама ти си го знаеш.

# 28
  • Мнения: 950
Това ми звучи много абсурдно,като измислица или бъзик  Thinking 
Мъж да не иска да прави секс  Shocked Shocked Shocked   Mr. Green

# 29
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Секса сплотява семийството.Не е всичко в 1 връзка но и без него не може. luvbed txtloves newsm10

Общи условия

Активация на акаунт