Споделете 43

  • 21 109
  • 1 030
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 9 908
виесманка, сайтътт www.toto.bg ги има. Ако ги няма, до час-два ще ги има.

# 946
  • London, baby
  • Мнения: 800
тити, няма ги там! ще чакам, мерси  Hug

# 947
  • Мнения: 5 370
Еовин hahaha
Чедо, не поръчват, защото нямат пари. То и заведения много няма, защото няма кой да ходи в тях.  Laughing Еееех, деца, деца, какво знаете вие за живота в малкия град Laughing
Знаем знаееееем, и още как. Особено аз.
Лошото е, че с хубавото и бързото много лесно се свиква. А ако се наложи да се пригодиш обратно към старото-е, не се мре, но в първия момент е леко шок.

# 948
  • Мнения: 7 128
Споделям, че ми е зле.....кръвното ми беше 115/60.  Sick
Това е едно прекрасно кръвно. Аз си живея с 80/50 или там някъде.  Simple Smile
Янтра, за Карлово съм сигурна, че не носят по домовете.  Mr. Green Една драга гУспожА оттам всеки път ми опява ние да сме били ходели до тях, за да ни сготви разни чудесии, които само тя владее. Салата с дресинг от ракия, сироп, подправен с кимион ...  

# 949
  • Мнения: 984
Може да ми се смеете, но Кеазим според мен е Касиди.

# 950
  • Мнения: 5 370
Може да ми се смеете, но Кеазим според мен е Касиди.
Аз не се смея, но си мисля, че е мъж. На Касиди романтиката и се усеща във всяка думичка.
Може и да греша.

# 951
  • Пловдив
  • Мнения: 23 853
Може да ми се смеете, но Кеазим според мен е Касиди.
Не съм сигурна. Според мен е жена, обаче не знам коя. И има и друга регистрация, доста добре запознат ми изглежда с форумните порядки и настроения newsm78

# 952
  • Мнения: 17 410
И аз мисля, че е жена, коя обаче....Ходжата отрича, много ясно.

# 953
  • Мнения: 4 406
Кеазим е всъщност Калина.
време ли е за номер 44, щото искам аз да я пусна?

# 954
  • Мнения: 17 410
Не е ли към 50 и някоя страница....ТАзи Споделете нещо бавничко върви Mr. Green

# 955
  • Мнения: 4 300
Ако милото отиде да яде у майка си, дори и да не съм сготвила и хладилника да е празен, ще му се обидя зверски. Кефи ме колко различни хора има.
Аз и с 60/40 кръвно живях известно време, ама устисках. Черен гологан не се губи Mr. Green.
Чудя се от вътре ли ви идват тея догадки кой кой е. Мен хич ме няма, оперирана съм от интуиция сигурно.

# 956
  • Мнения: 9 908
Ако милото отиде да яде у майка си, дори и да не съм сготвила и хладилника да е празен, ще му се обидя зверски.

защо? Гладен ли да стои човекът? А ако иде и си вземе ядене от майка си завкъщи?

# 957
  • Мнения: 7 002
Не е ли към 50 и някоя страница....ТАзи Споделете нещо бавничко върви Mr. Green
Нямаше ме 3 дни...нямаше кой да спами Blush

# 958
  • Мнения: 4 300
Пак не става. Ще се иде до магазина- хляб, салам, яйца. От глад не се умира толкова бързо.
Не ща после да си оплакват сина на каква жена е случил, гладен го държи. За старите хора да останеш без сготвена маджа е престъпление срещу домакинството Confused

# 959
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз милото бих го пратила у майка му да донесе манджа, за да ядем всички.

Общи условия

Активация на акаунт