Детската кухня на мама Люси

  • 22 972
  • 139
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 269
catty m пиши после да кажеш как е от ози  Peace
Аз днес за първи път бях поръчала от мама люси...обаче ми е малко странно, защото пишеше в менюто че основното ще е риба...а на мен си ми приличаше на нещо безмесно и понеже за първи път поръчвам кухня въобще се чудя дали рибата не трябва да се усеща  newsm78
аз сравнявам с рибните пюренца които му давам и те си имат вкус на рибка  Rolling Eyes
За утре пак съм поръчала и ще видим...дано да е по-хубаво  Simple Smile

Ще пиша.

Да и на мен точно това ми е странно в тази кухня, а и е прекалено пасирана. Бях им писала за това, в резултат веднъж се пяви едър картоф и веднъж едро парче морков. Толкова. А и тази гъстота определно мисля, че е грис, както е написала една друга мама.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 725
В мама Люси и месото е малко!
Ози е къде къде по хубава,ядем я вече 1 мес и половина  Peace
Винаги месото е най отдолу в чашката и виждаш колко е много Crazy
Явно се вари или задушава отделно! Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 2 734
Изобщо не съм доволна от тази кухня.Всичко е гладко пасирано,че да не може да се разбере какво има вътре,месото е много малко,храната безвкусна и слагат много брашно.Но основният довод,който ме отказа е,че цакат с грамажа!На сайта им пише,че порциите са по 230 гр,а като се пресипе в стъклено бурканче от 190 гр. го пълни точно.Мерси,няма нужда...

# 33
  • София
  • Мнения: 5 725
То не е брашно а грис  Sick,а че е супер пасираноо...... бе даже и миришат еднакво Sick десерта беше толкова сладък,че като опитах ми се догади а по принцип ям сладко Crazy

# 34
  • София
  • Мнения: 6 269
Така, първата ни проба с Ози - второто беше картофено пюре с риба, рибката беше доста като количество, малкия си я изяде с кеф. Десерта не ми хареса, някакъв рядък кисел, ужасно сладък. Супата ще е за довечера, само я пробвах, вкусна, без подправки и сол, сравнително гъста, но тикчичките са рендосани, но все пак е супа. Другата седмица мисля пак да сме на Ози. Мисля, че на първо четене са по-добри от Мама Люси. Само не знам как ще се разберем с доставката, защото дне ги чаках до 12 ч., а така ми се прецаква сутрешната разходка, която ми е много важна за малчо.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 725
catty m,този кисел с нектар само е гаден и много сладък!
НА мен ми я карат сутрин към 10,00 10,30 всеки ден,а като взех за 1 ви път попитах по кое време ще ми я карат за да сме си тук и така ми казаха Peace
Рибата с картофеното пюре е прекрасна bowuu
Супите същшо са хубави и гъсти но ако си е месна си има месце  Peace 

# 36
  • Мнения: 113
catty m мерси за инфото   bouquet Ще поръчам от тях,поне най-малкото като има месо си има  Peace От четв. и пет. при мама Люси сичко беше една рядка каша без вкус и мирис, камо ли на риба(четв). Днес беше 1 идея по-добре,но пак прекалено рядко и грис та грис  Crazy
То няма лошо грис ама всеки ден и във всичко...а и не мисля че основното трябва да е рядко колкото супата   newsm78

# 37
  • София
  • Мнения: 169
Аз също не съм възхитена от Мама Люси.То детето си я ядеше,но той си е ящен и каквото и да му дам няма възражения.Но понеже имам база за сравнение с Хер бебе и държавна кухня мога да кажа, че наистина всичко е на каша, не може да се разбере съдържанието, месото е твърде малко и понякога не се уточнява какво е точно, а пишат например месо с еди какво си.Добре де ама какво е това месо не се знае. А и това с грамажа е факт.Не е нужно да пишат 230 гр. при положение, че са точно 190 гр. Лошото е,че след като се възмутих са отговорили, че това било така понеже понякога капачетата били хлътвали.Къде е логиката?Дрън-дрън.

# 38
  • София
  • Мнения: 6 269
Вчече след седмица употреба на ОЗИ мога категорично да заявя, че е най-добрата на пазара. Вярно, че е и най-скъпа, но храната е хубава и месото наистина си е месо и то доста. И имам база за сравнение между Джуниър, Мама Люси, държавна. Държавната е по-добра от Джуниър, Мама Люси, аи доста по-евтина.

# 39
Храната в Кухнята на Мама Люси е newsm11 Поръчах 2 пъти .И основното и супата са прекалено течни ,месо не се вижда ,не е вкусно ,детето ми не яде дори и десерта Close След това я записах на държавна- разликата беше от тук до небето

# 40
  • Мнения: 1
аз също съм възмутена от храната на мама Люси.5 месеца се храним с Ози,но се подлъгах и 1 седмица поръчах чорбичките от мама Люси.Рядко се среща месо в манджичките,зеленчуците са кът,слагат много фиде в супите да изглеждат по гъсти и да засищат.Нямат никакво разнообразие на храната.Каймата в едно от яденетата беше почти сурова.Ужасна храна...ще си взимаме пак на Ози и ще си хапваме спокойно...те наистина предлагат вкусна и качествена храна.

# 41
  • Мнения: 1 380
Днес взех да я опитаме и е много хубава.... Peace
Явно е въпрос на вкус.....  chef

# 42
  • София
  • Мнения: 5 725
Това,че детето я яде не значи,че е хубава! Sick
Райън също я ядеше но аз не я одобрих ама грам  ooooh!
Нито месо,нито зеленчуци.... бъкано с фиде или грис а десертите горчат чак от захар Sick ooooh!

# 43
  • София
  • Мнения: 430
Моите единствени неприятности са свързани с доставката. До Борово момчето смогва вече след 12.00 В момента е 13ч и още нямам храна  #Crazy Детето естествено отдавна спи без да е обядвало  Tired Обясних, че държа да обядва между 11.30 и 12, т.е. да си вземат още хора, да ама какво ли ги касае режимът ни  newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 2 734
Дори и да беше хубава,(каквато тя всъщност не е) това,че ме правят на балама и ми дават 190 гр. вместо обявените 230 е достатъчно да спра да взимам от нея.А и можеха да излизат с някакво по-правдободобно оправдание от това за халтавите капачки...Че тя самата купичка неможе да събере 230 гр,какво ми говорят за капачките!

Общи условия

Активация на акаунт