Рамки и фотошоп - 49

  • 35 031
  • 555
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 116
Аз нямам материал да се запиша! Срамота. Другата седмица ще наваксам!

# 16
  • София
  • Мнения: 4 025
Тед, оцвети ли буквите като знаме?

# 17
  • София
  • Мнения: 2 039
Нямам с какво да се запиша,защото съвсем зарязах рамките,но ми е интересно да ви следя;)
Преди време имах проблем с компютъра и си загубих всички елементи,които си бях събирала толкова време,та..сега започнах да събирам наново и може да подновя рамкирането и да покажа и аз нещичко:)

Много ще се радвам да виждам в темата твои рамки!

# 18
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Здравейте, момичета!  bouquet
Записвам се в новата тема, надявам се, че в тази ще се отчета поне с една рамка...
Гледам рамките ви - станали сте много, много добри!

# 19
  • София
  • Мнения: 6 743
Eх Елииииии, това е прозорец, до него е завеска - хич ли не си личи какво е  Crossing Arms Whistling Laughing
Твоята е много готина  Heart Eyes
Их, много сте облагодетелствани с момиченцата  Crossing Arms
Мира  Hug  bouquet

# 20
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Запис Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 2 161
Страхотни рамки , момичета.  bouquet
Особенно ми харесаха на : Mle4ko , Чочка , misholina , Lati   Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 2 374
Ау, какви красоти сте показали! До една са супер!!! Няма да ви изброявам, за всички ви   bouquet

# 23
  • Мнения: 672
Vesika , а ти къде се спотайваш? Вместо запис пусни някоя рамка. Wink

# 24
  • Мнения: 1 182
Ели-страшно много ми хареса рамката ти. HugДам-да не ми се разсърдиш, ама тая с прозореца нещо не ми харесва.Самото перде ли ,не знам кое точно:oops:Представям си го пердето да е от вътрешната страна и леко де се вижда а около прозореца да има снежна картинка , а не това червено.



Последна редакция: чт, 17 яну 2008, 08:07 от Lati

# 25
  • Мнения: 672
Дамаянти, аз май съм единствената, която харесва рамката с прозореца;).
Лати- добре е. Винаги ми се струва, че розовото не става за момчешки рамки, но виждам, че все пак се връзва.
Запис от мен с рамка ( благодарение на моята муза Калаза;)):

# 26
  • София
  • Мнения: 2 039
Не ме питайте в колко часа си пускам произведението Mr. Green, изработено с инфантилно-комичен похват/да си отива с майка им на аватара/: снимката е размазана, но си я бива:



diemma
, децата май по един и същи начин си слагат очилата, wse se celqt naobratno. hahaha И аз имам подобна серия с Лили. Калаза "повлече крак"...

# 27
  • Мнения: 950
Знам че сами си правите рамките и ви поздравявам за което  bowuu  bouquet ама немога се стрърпя при такива красоти които намерих с мики маус /сигурно са любимци и на други деца  Thinking
http://picasaweb.google.com/soesca9580/FRAMESMICKEYMINIEMOUSEYAMIGOS

# 28
  • София
  • Мнения: 2 161
Ауу Еми ,  стра`отна  Heart Eyes
Имаш неповторим стил .  bouquet
Виждам ,че малката пак е будувала снощи - Публикувано на: 2008-01-17, 03:32:48   Mr. Green


sisa g , хубави са да . Ама тук сме прижърженици на изработването на рамки от самите нас , което ги прави уникални  , а и нещо  тези анимационни герои.... no
Но всеки си има вкус   bouquet

аз като не правя рамки ще спамя Mr. Green

# 29

Общи условия

Активация на акаунт