Плаче докато гледа филмчета.

  • 1 174
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 356
моята дъщеря обожава филмчетата, може цял ден да гледа. Не плаче, изненадвате ме, но пък предпочитам филмчета, в които няма насилие, като Франклин, Грижовните Мечета, дори Бейби Айнщайн още й пускам понякога. Но тя гледа и Барби и на Дисни всичките и пр. Забелязала съм, че при филми с лоши й действат зле, напр. веднъж й пуснах Принцеса Анастасия и като започнаха едни писъци в началото, нали изтребват царския род и това дете полудя, взе да хвърля, да блъска. Спрях го, оттогава внимавам уж какво пускам. Сега е харесала Алиса в страната на чудесата и непрекъснато него иска, а мен ужасно ме дразни. Другите на Дисни - Бамби, Лейди, Пепеляшка, Тарзан и др. колкото по ги гледам, по ми харесват, някак са нежни, но тази Алиса  Confused

На авторката ще посъветвам също да пробва с по бебешки филмчета, напр. Бейби Айнщайн. Ако не знаеш откъде да ги дръпнеш, пиши ми, имам над 10 серии. АКо пак плаче, спри всички филми поне за няколко месеца.

# 16
  • Мнения: 2 531
И моята дъщеря не обича филмчета с насилие! Все ми казва че били лоши детски, а батко и пък ги обожава!

# 17
  • Мнения: 3 886
Синът ми много плаче ако са тъжни.Какво да направя метнало се е на майка си чувствително.Не е на фамилията на  баща си да е като камък Wink

# 18
  • Мнения: 1 312
Явно всички деца преживяват историите на героите по различен начин.
Моят син плачеше без глас,просто сълзи се стичаха по бузите му на края на Ппеляшка,когато вече се омъжи за принца.
С баща му се шегувахме,че плаче от радост заради романтичната история и щастливата развръзка Wink
На Мъугли винаги ме вика да "вдигам" Балу като е паднал.
Идва и ме тегли и докато не мръдна филмчето малко напред не мирясва.
Казва,че е "танал" вече и готово.

Общи условия

Активация на акаунт