СТРАХОТНА диета за Страхотни тела! - 8

  • 18 640
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 171
Аз започнах диетата на 7-ми, точно когато Марти се разболя и също бях в къщи! Спазвах точво, но ядях по 4 кисели млека на ден (в дните когато имам мляко). Т.е. ядях по-голяма количество отколкото, когато я правих ноември, но много съм отслабнала (скромно да се похваля) Остава да се мотивирам да се премеря, но днес си купих панталон М, а вчера пола 44. Бях стигнала до 48/50.
Еми горда съм! (минути за реклама!)
Аз съм много режимна, дори днес съм на 10 мандарини, не се мотивирах да си сложа маса на обяд
днес ми е белтъчен ден!
само 2 хранения в 8 4 мандарини
в 10 6 мандаринки
Та това е за сега!
Лека вечер!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 958
b_ivanova , благодаря ти.
  И браво!!! Има защо да си горда и да се хвалиш! smile3501 smile3501 newsm10

# 17
  • София
  • Мнения: 1 950
b_ivanova smile3501 smile3501 smile3501 Аз ако успея да се побера в такъв размер въобще няма да се опитвам да съм скромна, така ще се фръцкам да знаеш. Поздравления за постигнатите резултати и продължавай все така , но без проблеми и ядове!  newsm10
Kaлa , и аз имам много да свалям ooooh!, но ще ги махнем заедно  нали? Peace
Scorpi  Hug
caffeine , tzvety26 , Nicolette , StaM   Hug
А другите къде ни се губят?  Hug
Аз днес съм режимна, но вместо плодово-млечен ден правя белтъчен. Незнам дали е удачно , но мисля няколко дни да редувам белтъчен с въглехидратен ден , защото направо не мога да се оправя още от този вирус и без да хапна нещо повече от мляко и плод направо ми е зле.
Пожелавам ви лека и приятна вечер! Hug Heart Eyes Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 5 605
Мале момичета, само аз ли съм изложила групата... Embarassed Отивам да се срамувам в ъгъла. А в предишната тема някой ме искаше антицелулитните седмици - пишете на ЛС, ще ви ги изпратя. Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 1 950
tzvety26 , не се ядосвай - приеми , че за три дни си си дала почивка от режима! И давай напред  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 5 605
tzvety26 , не се ядосвай - приеми , че за три дни си си дала почивка от режима! И давай напред  Hug

  bouquet Hug Мерси мила! Така и ще направя!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 950
tzvety26 , не се ядосвай - приеми , че за три дни си си дала почивка от режима! И давай напред  Hug

  bouquet Hug Мерси мила! Така и ще направя!
smile3503 Нали трябва да се подкрепяме , а не да се критикуваме!

# 22
  • Мнения: 227
Добро утро bowuu
StaM мерси за новата тема Hug
b_ivanova поздравления за прекрасните резултати ,фенка съм ти да знаеш  bouquet
Scorpi добре дошла.Успех  bouquet
Вчера малко прегреших,нямах в къщи пълнозърнести макарони и вечерта хапнах от обикновените бeли,но съвсем малко.Днес ми е плодово -млечен ден.
Успех на всички и дано в новата тема отчетем много минуси. Hug

# 23
  • Мнения: 67
Добро утро, мацки

Как сте днес?
Аз, супер нетърпелива да стане утре и да видя, какво ще покаже кантарчето Simple Smile)
И сама чак не си вярвам колко мотивирано започнах, и колко малко прегреших през тези 7 дни (да чукам на дърво да не ми мине дявола път).
Ех, ама и аз как се захвалих сама....  Embarassed Embarassed

Вие как сте?

Леко диетуване и фиданчест резултат ви пожелавам!   love001  love001  love001

# 24
  • Мнения: 67
Забравих.

Ето и моята рецепта за "пържени" патладжани.

Патладжаните се измиват,обелват, нарязват и посоляват, за да им изтече водата.
Измиват се добре от солта. Овалват се в разбит белтък и мъничко галета с подправки.
Пекат се на силна фурна, върху хартия за печене или малко мазнина (иначе много залепват за тавата).
Сервират се полети с доматен сос - какъвто се приготвя за пържените патладжани, но с по-малко мазнина.

Да ви е сладко.

П.П. Мисля, че по същия начин могат да се приготвят и тиквички, но още не съм пробвала.

# 25
  • Мнения: 3 425
Добро утро и от мен  newsm47

Сутринта се премерих...минусът е огромен  newsm10 ,но това е само днес предполагам...просто съм в края на цикъла,а и от празниците се поолях ,т.е. килограмите не са точно мои  smile3521 ....минусът е -1,7кг  newsm44

Пиша ви го за стимул,но не е реален минус и знам,че не всеки ден ще е така!
Преди бях свалила от 82 до 75кг и се надявам пак лесно да сляза до там  newsm08

Лиде, ще ги борим няма как  newsm51

Момичета, хвалете се....хубаво е....а и доста се освежаваме взаимно  smile3501

В положителното мислене е тайната  newsm10

Наоколо съм  Crazy

ПП Ех,отдавна не бях ползвала тез имотикони  newsm53

И аз снощи си мислех да си направим блог в дир.бг, какво мислите?Например някой се регистрира с името страхотната диета като потребител и сайта идва със същото име + .дир.бг Wink
Това е само идейка?



# 26
  • Мнения: 210
Здравейте на всички,
за пет дена,твърдо смъкнах 1кг.
Днес съм на кисело мляко и зеленчуци,обачее страшен глад ме мъчи бе,в главата ми е само пъстърма и топъл ръчен хляб.Даже и в момента преглъщам.
Офффф,бягам да си взема още едно мляко.

# 27
  • Мнения: 97
Здравейте! Днес ми е въглехидратен ден. Вчера малко прегреших - хапнах малко постен грах  Embarassed Днес обаче за наказание ще съм на плод и чай. Става ли? Иначе за 4 дни сам -0.5кг. Малко обезкуражаващо е, но се надявам после да са повече минусите. Успех!

# 28
  • Мнения: 1 130
Привет страОтна дружинка!
Вече съм на линия - вие как сте?
StaM радвам се, че ме помниш  Hug Hug Hug
Kaлa да знаеш само колко си права, то анджък с туй местонахождение я втасахме тъй я  Crazy Crazy Crazy Joy
b_ivanova страхотни резултати от страхотна диета, постигнати от страхотна воля   bouquet  bouquet  bouquet
Аз си копирах рецептичките и в най-скоро време ще ги изпробвам  Peace
Чао за сега - лек и диетичен ден на всички!!! До по-късно Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 132
Привет банда!
Като ще се хвалите да се похваля и аз.  Mr. Green Днес кантара показа -4 кг. Уж щях да се тегля след седмица, но не се стърпях сутринта.
Чудовище, стига с тоя хляб и пастърма, на диета сме все пак  Mr. Green .
Като чета какви вкусни неща си приготвяте, да кажа аз как карам на голи домати или краставици-ни сол, ни зехтин, нищо. Ако е варен зелечук слагам само диетична сол. Ще взема и аз да си врътна една вкусна манджа.  Thinking
Успехи и никакви прегрешения!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт