Хубав мартак - от къде?

  • 3 432
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 824

имам предположение, че ви е мухлясал, ако не е бил поставен върху подматрачна рамка.
Има подматрачна рамка-дървена.

# 16
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858

имам предположение, че ви е мухлясал, ако не е бил поставен върху подматрачна рамка.
Има подматрачна рамка-дървена.
значи нещо наистина му е имало на матрака. Thinking защото причината за мухъла е в това, че няма добра циркулация на въздуха и се запарва, както е казала solaris. моето мнение е, че всеки двулицев матрак трябва да се сложи  върху рамка, пружинените също! Peace
тези на ЕКОН по общо мнение са най-добрия вариант на латексови матраци за малко пари. в по-големия си процент хората са доволни от тях, единственото оплакване, което съм чувала е, че през лятото запарват. но и това е доста субективно.

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Нашия е Линея, скоро го взехме, малко сме спали на него, но сме доволни засега!  Peace

# 18
  • Мнения: 1 080
За да избереш матрак трябва да изходиш от това каква ти е спалнята. Казвам го, защото миналата година си поръчах спалня, без да съм се интересувала по темата, и чак пост фактум реших да търся матраци. Оказа се, че нашата не е с подматрачна рамка, което автоматично изключва употребата на латексови матраци. Латексовите трябва да се проветряват. В противен случай мухлясват.

Загубих се в морето информация от сайтовете и на сляпо отидох в магазина на "Нани" на "Екзарх Йосиф" (до пазара Георги Кирков). Взех двулицев матрак, не помня модела (струваше около 400 лв.), към който засега нямам никакви забележки (употреба 3 месеца).

При равни други условия, най-добре е да ходиш и пробваш кое те устройва Peace
Аз също съм много доволна от "Нани"!!!  Peace Peace Peace

# 19
  • Мнения: 18 542
За да избереш матрак трябва да изходиш от това каква ти е спалнята. Казвам го, защото миналата година си поръчах спалня, без да съм се интересувала по темата, и чак пост фактум реших да търся матраци. Оказа се, че нашата не е с подматрачна рамка, което автоматично изключва употребата на латексови матраци. Латексовите трябва да се проветряват. В противен случай мухлясват.

А какво пречеше да си сложиш подматрачна рамка?  и да си вземеш латексов матрак?

# 20
  • Мнения: 2 700
А какво пречеше да си сложиш подматрачна рамка?  и да си вземеш латексов матрак?

Беше минало повече от месец от поръчката на спалнята, когато се усетих и от фирмата ми казаха, че не могат да я променят.

# 21
  • Мнения: 18 542
А какво пречеше да си сложиш подматрачна рамка?  и да си вземеш латексов матрак?

Беше минало повече от месец от поръчката на спалнята, когато се усетих и от фирмата ми казаха, че не могат да я променят.
Продават само подматрачни рамки, а знам фирма, която изпълнява и поръчки по размер, ако решиш да си сменяш матраците  Wink

# 22
  • Мнения: 2 700

Вече знам. Meрси за предложението.  bouquet
Засега нямам оплаквания, но знае ли се...

# 23
  • Мнения: 18 542
Засега нямам оплаквания, но знае ли се...
Така де, като (ако) ти се наложи някой ден, ще знаеш, че има повече възможности и не е нужно да правиш компромиси или да си сменяш цялата спалня заради един матрак  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 810
Ще купуваме 2 матрака за децата- леглото е с подматрачни рамки.
Гледахме днес на Тед и Нани- не искам да се харчим много...Но пък и те имат различни модели. Нани са мааалко по- евтини, но не намерих много коментари за тях из нет-а. Разполагам с диплянката им- цени и модели.
Предложения и препоръки?

# 25
a nqkoi znae li neshto za RDM relax?

# 26
  • България-София
  • Мнения: 573
Аз ще се възползвам от темата. Търся еднолицев матрак 90/200 /от едната страна да е дървена рамка за легло с механизъм. Видях такъв само един - на ТЕД. Някакви други дали има на нашия пазар?

# 27
  • Мнения: 3 810
Ние все пак си купихме Нани- РИвера- с пружини и кокосова вложка. Много са добри! Единствено...високи са 25см. но пък са удобни много!

unik това е сайта им:
http://nanny-bg.com/
на "матраци- стандартна серия" можеш да видиш еднолицеви. Нашите също бяха 90/200- поръчахме ги и ги доставиха за 1 м. от дистрибутори в града ни(макарче магазина не е вкл. в списъка им в сайта).
Когато поръчвахме, ценовата листа беше същата като в сайта, но сега имат леко завишение, а не са го отразили там.
Успех в избора!

# 28
  • България-София
  • Мнения: 573
 Мимиту, благодаря  bouquet

# 29
  • Мнения: 525
unik купи ли си матрак и какъв?
Аз също търся матрак за легло с механизъм.Иска ми се да не е с пружини,но не съм сигурна дали има еднолицев такъв.

Общи условия

Активация на акаунт