Орифлейм 15

  • 16 556
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 164
Запис и от мен и при мен е така каталог 1 нищо едва 100 точки ,а от втори още по зле само два лака

# 16
  • Мнения: 3 782
Момичета влизам ви в положението, и при мен положението е подобно,но бъркаме темата.

# 17
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Верно бе Simple Smile
Не е за консултанти Simple Smile

# 18
  • Мнения: 414
Оф да бе  Embarassed Аз си мисля, че това е за консултантите   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 1 243
Момичета, моля за малко инфо.
Интересува ме съвършения коректор - с каква покривност е, за какъв тип кожа е, цветовете са по-скоро розови или жълтеникави?
Също така, имате ли информация дали скоро ФДТ на Джордани Голд няма да има някакво намаление Rolling Eyes?
Предварително благодаря

# 20
  • Мнения: 164
 ljonja пощата ти е пълна и не може да се  пише

# 21
  • в реалността
  • Мнения: 191
Момичета, моля за малко инфо.
Интересува ме съвършения коректор - с каква покривност е, за какъв тип кожа е, цветовете са по-скоро розови или жълтеникави?
Също така, имате ли информация дали скоро ФДТ на Джордани Голд няма да има някакво намаление Rolling Eyes?
Предварително благодаря
За коректора нищо не мога да кажа,но и двата ФДТ на Джордани са с някакво намаление в настоящия каталог 01.

# 22
  • на терасата
  • Мнения: 663
Цитат
Интересува ме съвършения коректор - с каква покривност е, за какъв тип кожа е, цветовете са по-скоро розови или жълтеникави?

Има добра покривност, аз го използвам за сенките под очите. Много добре ми стои, не си личи. Аз ползвам Sand, по-скоро жълтеникъв, но на моя тен на кожата пасва 100%.

# 23
  • Мнения: 414
При мен повече поръчват от стария коректор за тъмни кръгове под очите, който в каталог 2 е намален на 2 и 90. Но пък имам няколко клиентки, които харесват повече новия, с нюанси голд и пинк, а предпочитания нюанс е пинк Simple Smile

ФДТ на Джордани в момента са намалени ( в текущия каталог 1, който важи до 20-ти януари ). Този против стареене ( и  който е по - предпочитан ) е на 16.90, а адаптиращият е - 21.90 Simple Smile Като съм започнала да пиша за Джордани, няма как да не спомена, че в специалната оферта перлите са намалени на 17.90. Тя важи също до 20-ти януари   bouquet

# 24
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Да ви питам някой поръчвал ли е детската шапка "Червена шапчица" от Каталог 2 на стр. 89 и за каква възраст става?Нещо не мога да се ориентирам за размерите.

# 25
  • Мнения: 338
6te mojeli nqkoi da snima sledva6tiq katalog?

# 26
  • у нас
  • Мнения: 5 717
6te mojeli nqkoi da snima sledva6tiq katalog?

това е за другата тема  Grinning

# 27
  • Мнения: 812
6te mojeli nqkoi da snima sledva6tiq katalog?

това е за другата тема  Grinning

 Mr. Green

# 28
# 29
  • Мнения: 59
Момичета,знае ли някоя от вас колко на брой са коригиращите лепенки за лице от каталог 3?Пише че има два комплекта лепенки в кутия за 29.90 лв/ще ми се да мисля че са повече от 4 бр.,тъй като все пак са за енократна употреба  /.Моля ако някой знае със сигурност/от обучения или по др.повод/-да сподели.

Общи условия

Активация на акаунт