Орифлейм 15

  • 16 588
  • 289
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 452
ясно е че имат ,но в аптеката от която пазарувам не слагат голяма надценка и цените на повечето кремове са около- 27-29 лева нямаше по- скъпи ,така че цените на Орифлейм направо ме стресират
на Орифлейм цените според мен са се вдигнали доста - в тази връзка
преди бяха доста по- евтина козметика

# 211
  • Мнения: 24
Цените не са се вдигнали кой знае колко-като се има предвид днешната инфлация.Имам каталози от преди 6 години и разликата не е кой знае каква.Аоткъде си сигурна като си купиш Виши от апгеката не купуваш някакъв фалшификат в бурканче на Виши?Каква ти е гаранцията?Аптеките вече се превърнаха в магазини.Посочи ми действието на крема на Виши ,който си видяла и аз ще ти посоча аналог от Орифлем за да сравним цените.Освен това в аптеката няма да ти обърнат онова специално внимание,което обръщаме ние,консултантите на Орифлей на нашите клиенти и няма да ти тестват кожата с дермоанализатор,нали?
 

# 212
  • Мнения: 223
.А откъде си сигурна като си купиш Виши от апгеката не купуваш някакъв фалшификат в бурканче на Виши?Каква ти е гаранцията?Аптеките вече се превърнаха в магазини.Посочи ми действието на крема на Виши ,който си видяла и аз ще ти посоча аналог от Орифлем за да сравним цените.Освен това в аптеката няма да ти обърнат онова специално внимание,което обръщаме ние,консултантите на Орифлей на нашите клиенти и няма да ти тестват кожата с дермоанализатор,нали?
 

ако не говорим за фалшификат ,а за истински виши за 27 и аналогът му в орифлейм за 27 със сигурност ефекта ще е в пъти по-добре с Виши. Голяма работа, че не са ми обърнали внимание в аптеката. В крайна сметка си даваш парите за резултат от крема ,а не за внимание.
Не е лъжа,че бялата козметика на орифлейм е хубава,но и слаба като резултат.
Аз също съм консултант, но въпреки това не защитавам сляпо всичко колко е прекрасно и страхотно само и само защото е орифлейм!!!
Има страхотни кремове, да, но са пълна скръб някой от скъпите им. Визирам кралска кадифена колекция например, визирам едно околоочно тяхно кремче, както и онова за тъмните кръгове Виж и повярвай както и много други от 20 и нагоре лева хвърлени на вятъра.

И да, не може да съм сигурна ,че не си купувам фалшификат в бурканче,както и ти не можеш да си сигурна че за 30 лева крем на орифлейм ще ти даде някакъв резултат

# 213
  • Мнения: 452
Цените не са се вдигнали кой знае колко-като се има предвид днешната инфлация.Имам каталози от преди 6 години и разликата не е кой знае каква.Аоткъде си сигурна като си купиш Виши от апгеката не купуваш някакъв фалшификат в бурканче на Виши?Каква ти е гаранцията?Аптеките вече се превърнаха в магазини.Посочи ми действието на крема на Виши ,който си видяла и аз ще ти посоча аналог от Орифлем за да сравним цените.Освен това в аптеката няма да ти обърнат онова специално внимание,което обръщаме ние,консултантите на Орифлей на нашите клиенти и няма да ти тестват кожата с дермоанализатор,нали?
 
напротив- цените са се вдигнали неимоверно много ! Преди години Орифлейм нямаше кремове по 40 лева ... хайде молим
за 40 лева никога не бих си взела крем на Орифлейм

# 214
  • Мнения: 36 108
напротив- цените са се вдигнали неимоверно много ! Преди години Орифлейм нямаше кремове по 40 лева ... хайде молим
за 40 лева никога не бих си взела крем на Орифлейм

защо признаваш инфлацията избирателно  newsm47

# 215
  • Мнения: 11 030
Момичета, имам спешен въпрос, нов консултант съм, от 2 дена. Praynig Praynig
Една приятелка иска да си поръча 2-3 неща, но държи да пристигнат преди 8-ми март. Докога най-късно мога да пусна поръчка и за колко дена ще дойдат, надявам се за 2-3 дена да са тук.
Днес си взех материалите и още не съм прочела всичко, а поръчката ми дойде изневиделица. Embarassed
Благодаря ви предварително! Hug

# 216
  • Мнения: 3 782
Принципно този въпрос е за другата тема за консултантите,но ще ти отговоря тук. За кой каталог искаш да пуснеш поръчка? Ако е за стария имаш достатъчно време,до петък, не знам дали в Габрово има център, ако има ще ти дойде за един ден поръчката.

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 15:47 от ani_4ka

# 217
  • Мнения: 11 030
Да, от стария каталог е, а тук има ЦПП. Благодаря ти!

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 15:55 от Linofrina

# 218
  • Мнения: 3 782
Искам да попитам за микродермобразието, може ли по времето когато се използва да се ползват и капсулите с вит.С? Питам защото не ми е ясно,о свен че трябва да се използва крем с защитен фактор. Thinking

# 219
  • Мнения: 36 108
има ли яснота втората стъпка на Дермото дали се ползва всяка вечер или само, когато си ползвала и стъпка едно?

# 220
  • Мнения: 3 782
Всяка вечер се ползва Peace

# 221
  • Мнения: 36 108
капсулите с вит. С нали се ползват вместо/под нощен крем в зависимост от кожата? тогава няма как и двете /2ра стъпка и капсули/

/всъщност никой не съм чувала да ползва капсулите под нощен крем, защото става малко тежко и с двете/

# 222
  • Мнения: 414
Добре де, като са скъпи кремовете не си поръчвай. Някой насила ли те кара???? Какъв е смисъла да го напишеш 5 пъти, че били не знам си колко лева? Всеки може да види кое колко струва. Решили са да сложат некви безобразни за повечето хора цени и ги сложили, кво да правим ние сега? Който иска - купува, който не иска -  не купува. И тока и хляба се качиха 8475 пъти ама не го коментираш нали Simple Smile

# 223
  • Мнения: 2 323
Zvetina, само информативно - какъв е типа на кожата ти, че ползваш едновременно и ККК и чаеното дърво?

Аничка, мисля, че не е нужно да ползваш и капсулите - прибери ги за след серията с микродермабразиото  Wink

# 224
  • Мнения: 3 782
Честита Баба Марта! Бъдете живи и здрави!
Искам да попитам за новия крем Лифтексперт, имате ли някакви отзиви? Аз дадох мостра на една клиентка,но не съм я виждала още? и другото,което е случайно знаете ли кодът на мострата му? Туко що гледах реклама на крема, хареса ми Peace

Общи условия

Активация на акаунт