С арабско кафе и фурми-при нас на приказка седни!

  • 21 811
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 720
Мария мерси и от мен....хубаво кафе. Heart Eyes

Деси да ти е жива и здрава мама!  bouquet те с баща ти май си дишат във вратовете с тези рожд.дни Simple Smile,празници и поводи да има!

Дуа-благодаря ти  мила . Peace

Дани ако 3 то ти раждане е като моето.....гледай навреме да стигнеш до болницата hahahaУспех.

Лили свършихте ли с водната ваканция?

# 76
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
4естит рожден ден на майка ти ,деси, да ти е още много години до тебе и да се радва на внуците!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
светле, креатинът се е ка4ил ли? как са другите изследвания?
амал, от какво сте болни? newsm78 Praynig
 тука е валежно и гадно време, в4ера ходихме на забава в градината, ама тъпо, не знаят как да забавляват децата! тя седя лепната за мене, дори не искаше да влиза в на4алото! не знам как ще се отлепи като никой не я взема да я изведе или да се занимава с нея освен мене! а лелите направо са за страх някои!  ooooh!
а как сте със услуги като смяна на цип или подгъв, в4ера три пъти връщах и показвах на един тука, не го направи ципа на якето на линда и като се наех, пак за последен път  си го уших на ръка, подгънах си якето и мирясах! некадърници са на макс! яд ме е ,4е досега не си взех машинките тука!но ме боли сега пръстта ,нали нямах напръстник! а то в4ера не се  шиело и плетяло, дано бог ми прости! много се бях ядосала и забравих за деня! #Cussing out  #2gunfire

# 77
  • Мнения: 333
Здравейте момичета!   Hug Как сте? На мен тези дни нещо ми е много такова  smile3517 newsm77 и за това по-рядко пиша.

Свеар ще направя дуа за вас  Praynig . Сигурна съм, че всичко ще е наред иншаАлла. Аллах да е с вас!  hug

Деси честит рожден ден на майка ти. Да е жива и здрава и още много дълги години сред вас!   bouquet   party023

Лили, Мими как е положението при вас? Добре ли сте?

амал и твоето човече ли е болничко?  Sad

Честит имен ден на Тонитата със закъснение!   bouquet
И честито бебче на Сноу    ylinfant.....да ви е живичко и здравичко и бързо възстановяване ви желая!  smile3541  bouquet

И много  Kissing Heart на останалите, които не споменах.




# 78
Здавейте и от мен днес!

Момичета простете ми, че не се обръщам към всеки по име(ник) но все не мога да ви запомня. Явно с две бремености една след друга концентрацията отслабва и след бремеността  Laughing Все казвам на мъжът ми, че преди да се оженим бях много интелигентна но откакто се омъжих и родих 2 деца нито мога да се съсредоточа добре нито да мисля. Та и на мен ми е познато не само седенето без мисли, ами и стоенето по средата на кухнята чудейки се 'какво щях да правя?'  Joy

Вчера говорихме с мъжът ми за възстановяване след раждане, и той ми казваше за това как много жени ходели на хаммам, но че хамама бих харам   Shocked. Та аз го помолих да ми даде хадиса, че се сетих че и тук говорехме за хаммам. Ами в Ахмед и Тирмиди е. В нескопосан превод е,  че който вярва в Аллах и в съдният ден да не влиза в хаммам без да е покрит(аурата), и който вярва в Аллах и Съдният ден, да не пуска жена си да влиза в хаммам...и тн. Исках само да споделя с вас, понеже и аз не знаех, че е харам за жени да ходят на хаммам.

Марси ти не беше ли в Мароко? Или се обърках?  Blush

И мен с второто раждане ме беше страх, че ще родя по пътя, че бях чула че по-бързо става от първото. Ама алхамдулиллях даже и в болницата мина време докато се роди бебчо. Беше смешно, че мъжът ми имаше уговорка с негов приятел да му се обади да дойде и да ни закара в болницата като започна да раждам. Аз чаках до 8 часът сутринта да събудя мъжът ми да му кажа, че май ще трябва да ходим. И докато чакахме приятеля му да дойде водите ми изтекоха.  После слязохме долу мъжът ми да види как да отвори пътя, че приятеля му да влезе с колата и ме остави да чакам пред входа, а то дъжд като из ведро валеше. И аз си охках и виках при контракциите. Две жени минаха покрай мен с чадър и ме питат добре ли съм. А аз им казах ами добре съм, само където раждам  Joy

# 79
  • Мнения: 20
Здравейте арабски мами! Hug
Пиша във тази тема, тъй като пращат съпруга ми на командировка в Иран
и малко се безпокоим как е обстановката там. Има ли мами от тази страна,
които да ме осведомят по въпроса. Благодаря предварително за отговорите.   
bouquet

# 80
  • Мнения: 20
Здравейте арабски мами!  Hug
Пиша в тази тема, тъй като пращат съпруга ми на командировка в Иран
и малко се безпокоим как е обстановката там. Има ли мами от тази страна,
които да ме осведомят по въпроса. Благодаря предварително за отговорите.   
  bouquet

# 81
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 270
Здравейте арабски мами!  Hug
Пиша в тази тема, тъй като пращат съпруга ми на командировка в Иран
и малко се безпокоим как е обстановката там. Има ли мами от тази страна,
които да ме осведомят по въпроса. Благодаря предварително за отговорите.   
  bouquet

В темата няма момичета,които живеят там.
Но не мисля, че има от какво да се притесняваш. Няма война там, ходят туристи, не съм чула да има нещо опасно. А и има какво да се види.
Като се върне съпругът ти, ако искаш включи се с впечатления. Мисля, че ще бъде интересно.  bouquet

П.П. Иран не е арабска държава, а персийска.

# 82
  • Мнения: 1 655
Rазписвам се в новата тема!
Сноу Честито бебе, да расте здраво и щастливо а на теб барзо бъзстановяване!  bouquet
Ох 3 дни се разправям с БТК, нито дом телефон нито ADSL та сега имам толкова неща да свърша!
Довечера ще изчета всичко и ще се включа!

# 83
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Zdraveite momicheta
purvo se izviniavam za latinizata no pisha ot edin strashno skapan komputar che nashia e na popravka

Blagodaria na vsichki za surdechnite pozdravi! Eto i edna skromna pocherpka i ot men



Na mama Snowflake pojelavam burzo vuzstanoviavane i nai zdravoto i usnmihnato bebche na sveta!   bouquet

Dani - mnogo se radvam che si pisala - dano i tvoeto rajdane mine uspeshno i skoro da gushkash edna pirkazna prinzesa  Hug

Novinite pokrai nas sa che forumut subra 3 bulgqrski mami v stranstvo - az, Muzka i Najisima
Pihme po edno kafe po star bulgarski obichai i ne propusnahme da obsudim marokanskite nravi i privichki  Laughing Pozdravi  na vas, momicheta   bouquet

Shte vi ostavia za sega che napravo e muka da pishesh na latiniza a puk za vas sthe e muka da go chetete

  bouquet  bouquet  bouquet

# 84
  • Мнения: 113
Хайде и аз да кажа едно ЗДРАСТИ и едно ЧЕСТИТО на всички, които имат повод да празнуват (бебенца, рожденици, именници и прочие   bouquet ). Да сте здрави и живейте живота си с радост!  Heart Eyes
При мен - нищо ново. Освен че вчера имахме родителска среща. Всичко мина прекрасно, докато една майка не реши да ми се скара, понеже иска да пиша на дъщеря й 5, аз съм й писала 4, а тя няма и за 3...  newsm78 Върви обяснявай после, че никой учител няма интерес да пише по- ниски оценки, отколкото заслужават децата.  Crossing Arms Толкова ми стана криво, че като ме почнаха едни болки в стомаха...провали ми се цялата вечер. Хади ни води на пица, всички се кефят, Накиб хапва здраво... а на мен само думите на амбициозната мама са ми в главата  Tired

# 85
  • Мнения: 815
Здравейте и от мен!!!

Честито на всички празнуващи днес с името Атанас и всички производни!!!

Да си носят именцето със здраве!!!

Миме, честито на малкия и големият ви Наско!!!
Много здраве и радости!!!

Да почерпя и аз моят брат също е именник!!



Деси, честито на майка ти!!!

Само усмивки и дълъг живот!!!






# 86
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Ей, много се сдухах в последно време аз Cry
Любе, мерси, че си се сетила  Hug
Да почерпя с по една българска манджа за здравето на баща ми и племенника ми



Честито на брат ти   bouquet
Деси, честито и на майка ти   bouquet
малката реве нещо. Ще бягам.
лека Hug

# 87
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 270
Любе, да е жив и здрав брат ти! Много да се обичате и уважавате!   Hug

Честито и на именниците на Мария и останалите Атанасовци-малки и големи! Много здраве и късмет!  bouquet

Благодаря за почерпката! Grinning


Деси, много рожденници имаш този месец! Да е здрава и много щастлива майка ти!  bouquet

Лека от мен!

# 88
  • Мнения: 689
AniSim-вас пък Путин ли ви тормози?!На на Буш все едно си донесе с него урагана Катрина и още не могат да изпомпат водата...
Хари-в неделя уж са на училище,но ще видим,че много вода,голям ужас.
Дуа и Мухсина:аз съм преминала два Рамадна в кърмене и постене.Не ми беше по-трудно от обикновено,я се стегнете!Само Шейтан ви казва,че е вредно,ще ви спре кърмата и т.н.Не е вярно това:аз кърмих много на често и денонощно и кърма си имах.Приятелката ми също постеше и кърмеше-бебето тъкмо навърши 2 мес.нач.на Рамадана.По-трудно е да отпостваш после сама.И аз имам един цял Рамадан-бях в 9-тия месец със Сара,глад,жажда,но мислех да постя,че чух,че си постели бременни в 9-тия(една постела и отишла да ражда Simple Smile)Мъжът ми не одобри обаче и сега ми е мъка като си помисля колко пост ме чака сама Sad
    Хамама дали е харам,хадиса достоверен ли е?Аз знам,че да те пипа жена гола е харам,независимо хамам ли е,масаж ли е или епилация.То майка ти не бива да те вижда разсъблечена,пък да не говорим за чужди хора.За мъжете масажите са забранени,само със съпругата е халал.
Мюсюлманките тук сме много различни:някои си празнуват именни и рожденни дни,което за мен си е чист ширк,но това си е мое мнение,аз имам страх от Господ и вярвам в наказанието  Peace

Нафисима:майките,които обръщаме внимание на децата си и знаем каква оценка заслужават се разочароваме страшно,когато им напишат по-ниска такава.Друг е въпросът детето разсеяло ли се е,притеснило ли се е...Не се ядосвай излишно,давай му повече домашно и пиши бележки до майката да му обръща внимание,че да не се муси после!

dtti-майка ти сигурно е много щастлива жена:има най-хубавите внучки и то тринки Grinning

Здравейте арабски мами!  Hug
Пиша в тази тема, тъй като пращат съпруга ми на командировка в Иран
и малко се безпокоим как е обстановката там. Има ли мами от тази страна,
които да ме осведомят по въпроса. Благодаря предварително за отговорите.   
  bouquet

Но не мисля, че има от какво да се притесняваш. Няма война там, ходят туристи, не съм чула да има нещо опасно.

Как да няма война Жасмин?Всеки ден пишат по вестниците за самоубийствени атентати!Много си е опасно даже,защото лудите не ги интересува училище ли е,казарма ли е!Все още е доста опасно място и съпруга на потребителката да не излиза много,особено сам и да се поинтересува повече къде ще работи и за сигурността в района...и в случай на опасност какво да прави..

Амал-хайде да не обсъждаме зодиите,че и аз се падам Стрелец Laughing

Мухсина-и с мен беше така с паметта:умора,хормони,т.н.,,бебешки мозък,,Яж сурови бадеми Wink

Хайде де няма ли я бебка Ясмин още?Мен с 2 см ме приеха да раждам,пък Даниелка с 3 см и трето baby_neutral

Свеър-много сериозно нещо ви предстои-във всеки суджуд ще се моля всичко да е наред!
Защо не му дадеш вода Зам-Зам?

Марси-при нас много шивачи,но подгъвите ги правят добре и е евтино Simple Smile

Принцеската:какво те мъчи,пак ли принца те натъжи или не е любовна твойта мъка??

Хайде после пак ще пиша!




# 89
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149


4естити именници, мами! bouquet  bouquet  bouquet




аз се скинах от 4истене на подправки, кухненски глупости и накрая на стъкла #Crazy-с4упих баш накрая два големи буркана, в три стаи имаше стъкла!ако не съм минала днес поне 10 пъти със стирката и ето сега пристига  свекъра и навън нали е кал, е , обиколи трите стаи с обувките, 4е линда гледа анимации в спалнята!въх, смотах си насторението, 4е ще забивам пирони, ако докопам 4ук! #Cussing out #2gunfire ooooh! Tired!и заяви,4е аз трябва да мисля за ве4ерята отсега, нататък, като питах на обяд, какво да готвя за ве4еря, вика остави, ще го измисля, сега, пак на пе4ката! а досега правих и еклери! дано ми се оправи настроението от някой хубав филм!  Sick

Общи условия

Активация на акаунт