За сексът, децата и конфузните ситуации...

  • 8 154
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 891
" И тия хора ми казват да не си бъркам в носа?????"

 Joy

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 225
Като четях темата се сетих за едни познати-докато правели те секс в стаята си ,дъщеря им (на 11 год.) им пратила SMS с текст- някои хора се опитват да заспят!

# 17
  • София
  • Мнения: 5 074
Като четях темата се сетих за едни познати-докато правели те секс в стаята си ,дъщеря им (на 11 год.) им пратила SMS с текст- някои хора се опитват да заспят!
Умно и възпитано дете hahaha

# 18
  • Мнения: 1 432
Те пък са 4ули смс-а ,нали  Wink

# 19
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296
Моите дъщери знаеха, че мама и татко имат нужда да бъдат насаме и не знам защо, но не любопитстваха.Но са ни сварвали, особено сутрин, когато си мислим, че все още спят.

# 20
  • Мнения: 22 434
охх и на други места съм чела за разни конфузни ситуации с деца и секс.

аз определено от сега се замислям как ще става номера като попорастне щерката. )))

# 21
  • Мнения: 1 172
Детето спи и наобяд за 2-3 часа, и вечер. Извън това време успешно може да бъде умирено за час- час и нещо от ДВД филмче. Може и да е на гости у съседите.
Не заключваме спалнята си. Той спи и играе в неговата стая или във всекидневната. По правило не се застоява в спалнята ни.

# 22
  • Мнения: 25 618

аз определено от сега се замислям как ще става номера като попорастне щерката. )))

Като за начало я учиш да чука, преди да влезе в спалнята ви.  Wink Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 965
Децата ни си имат тяхна стая и ние наша. Като ни се прави нещо, си се заключваме в нашата стая. Особено ако спят, няма проблем. Дори и да се събудят и да решат да дойдат при нас, не могат да влязат и имаме време да се наметнем с нещо, но се е случвало да ни хванат в крачка и да дойдат да спят при нас, а мама и тати да не успеят да намъкнат друго освен гащи - не се притесняваме особено. Чували са думата секс; знаят, че като обичаш някой го гушкаш; знаят откъде идват бебетата. Пък и не знам какви "ужасии" правите - не бих нарекла така секса. Всъщност, по телевизията сигурно са виждали /то няма филм без подобни сцени/, ама още не съзнават за какво точно става дума.
Пък и децата си имат отделни занимания от нас и не стоим постоянно в една стая - те често с часове си играят в тяхната, гледат анимационни, излизат с баба и дядо, спят следобед, ...

# 24
  • Мнения: 1 172


Като за начало я учиш да чука, преди да влезе в спалнята ви.  Wink Mr. Green

Aaaa, недей тъй .... Ти не знаеш ли, че само за свекървите е невъзпитано да влизат без да чукат. Децата може да ни изненадват ... Защото как ще кажем, че не сме си ги възпитали  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 25
  • софия
  • Мнения: 3 382
При добро желание и голям мерак винаги можеш да откраднеш малко време. smile3520

# 26
  • Мнения: 1 216
Нашето е свикнало да ни гледа целувките (хубаво е да знае, че мама и тати се обичат), но всичко останало е Ш-ш-ш--ш-шт. А като отиде на градина  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 7 947
Оф, и при нас напоследък наболява този въпрос... Ние все го правехме като спинка малкия, но понеже креватчето му е в спалнята - явно ни е чул и видял някой път...Един ден аз си лежа, а той дойде и се качи върху мен и започна да се клати и да се подхилква и вика "тате, тате"...Направо изтръпнах! Ама че са умни тез деца, нищо не можеш скри от тях! Та и ние се чудим къде и как да се усамотим, но това с вилата и хотела ми звучи отвратително! Най добрия вариянт май е детенце в отделна стая, вечер врътваш ключа на спалнята и си правиш каквото си искаш... Laughing

# 28
  • Мнения: 1 479
При добро желание и голям мерак винаги можеш да откраднеш малко време. smile3520
smile3521

# 29
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Нас големия ни син ни хвана веднъж. Много бързо се научи да чука.
Малкия до преди седмица спеше в нашето легло. В друга стая не можем да отидем защото пък големия си ляга много късно и се мотае до банята, хладилникаи къде ли не още. Затова чакахме малкия да заспи и гледахме да сме тихи. Той пък ни създаваше удобни моменти защото ни будеше през нощта да му дадем мляко, после заспиваше а ние се разсънвахме Mr. Green.
На 2-3 месеца гледаме и да си откраднем някоя събота и неделя като оставим децата на бабата и идем някъде на хотел. Тогава си наваксваме здраво.
Сега от една седмица (да се похваля) сме сами в спалнята и сме направо като младоженци.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт