Отговори
# 15
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Здравейте от мен !
Злати , писах ти днес на лични , ама явно нещо се е объркало , пък за скайпа - Херка вярно е предположила - видях по-късно...
Ивелин сега уж е по-добре от вчера , ама надвечер пак имахме температура и разстройство .Повръщането май спря , ама знам ли ....не ще да яде Хуманата ...

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Дони Hug
Слави първите два дена не пожела абсолютно нищо освен солети. Остави го така..не го мъчи. Важното е течности да приема. Предлагай му Хумана..колкото хапне толкова.
Спокойна нощ на вашето семейство Hug

# 17
  • Мнения: 29
здравейте и от мен!
може ли да ми кажете някой готин детски клуб в стара загора, където да заведа моето дете и да го оставя да си играе на воля, че в тази киша хич не става за разходки...

# 18
  • Мнения: 426
Добро утро,
явно не само ние сме с новия грип,за сега Деляна се оправи, но мама е по зле отвсякога. Пожелавам Ви да не ви идва на главата.
Лек ден, но моят ще е много тежък.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Бързо да оздравявате всички, и мами и деца!  bouquet

Кристина, трудна работа е това с детските клубове в нашия град. Сещам се за "Шоколад", но там не е мноо забавно за децата, пък и има една витрина с шоколади и бонбонки, която лично мен мноо ме дразни, същото е положението в "Адонай", а в Универсалния е задимено и почти винаги има навалица. Все още чакаме откриването на новия "Пиколо Мондо".

# 20
  • Мнения: 6 243
Преди няколко дни бях на "Сити"-то. Хора нямаше, затова не беше и задимено. В детския кът има сравнително малко играчки, но има батут, който е голяма радост за децата. Ако решите да ходите там, непременно си носи пантофи. Струва 2 лв. на дете входа.

# 21
  • Мнения: 753
ЧЕСТИТИ ТИ ИМЕННИЦИ ДЖЕЙД, ДА СА ТИ ЖИВИ И ЗДРАВИ, И ЩЕРКА ТИ МНОГО ПАЛАВА ДА Е!

ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ИВАН НА ЗЛАТИ И СТЕФАН! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО МНОГО ДА ВИ РАДВА!

сори Херче, че пропуснах Сержи, ама аз го знам Сержи не Антон....

ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ Антон, Хера!

Последна редакция: чт, 17 яну 2008, 09:44 от Tigercheto

# 22
  • Мнения: 3 926
Аз да се разпиша Hug
Джейди, честит ти семеен празник Hug Hug Hug Здраве, здраве и много да са ти здрави и да те радват (само не разбрах, защо са в множествено число, ама нейсе) Wink
А, и Ванко имал празник - ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ!!!!! Hug Hug Hug И само много да ви радва Hug

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз да се разпиша Hug
Джейди, честит ти семеен празник Hug Hug Hug Здраве, здраве и много да са ти здрави и да те радват (само не разбрах, защо са в множествено число, ама нейсе) Wink
А, и Ванко имал празник - ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ!!!!! Hug Hug Hug И само много да ви радва Hug

Защото са малката и голяма Тони - майка ми и щерка ми.
Благодаря ви за пожеланията!

Ч.Р.Д. на Ванко. Да расте здраво и силно дете и да лудее наволя.

# 24
  • Мнения: 855
Здравейте и от нас.
Вече Васко стана на 9мес.и искам да го запиша на кухня,но немие познат града много.Живея в близост до баня пиперка,да знае някой кухня на близко,ще ви бъда благодарна.
Аз взимам от кухнята на Патриарха и Васил Левски(май тази беше улицата, абе където е хотел "Дедов") Ама знам че има някъде до Пиперка, сега видях, че Злати те е упътила  Peace

Да са живи и здрави именниците на Джейд  Hug
Честит 1-ви рожден ден на малкия Иван   bouquet Много здрав и много послушен да бъде   bouquet

# 25
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Да са живи и здрави всички именници - Антон на Хера  , Тонитата на Джейд  за други май не се сещам - ако има да ме извинят !

Честит първи рожден ден и на Ванко на Злати и Таткото на Ива!

# 26
Доколкото знам трябва да отида до млечна кухня,и да нося 10 малки бурканчета и да кажа в коя кухня ще го записвам.Благодаря ви много,понеже и аз не съм от Стара Загора нищо не ми говори това зад бензиностанцията.

# 27
Да са здрави и много усмихнати именниците  bouquet

# 28
  • Мнения: 16
Честито на всички именници и рожденници! Да са живи и здрави!
Весел празник на всички и хубав ден!

# 29
  • Мнения: 29
Шоколад и Адонай даже не ги бях чувала. Къде се намират?
В интернет намерих само нещо за Палавници, Пиеро и Приказен свят, но не знам дали информацията не е остаряла.
А къде и кога се очаква да се отвори Пиколо Мондо?
Иначе ходихме в Универсалния. Открих, че към 13:30- 14:00 няма толкова много хора... и цигарения дим се е поразнесъл по целия етаж, а не е само над детския кът Wink

Общи условия

Активация на акаунт