Aspettando i carnevali - 76та италианска тема

  • 19 133
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
Маркрит, снимката имитира сладкиши, които се хапват по време на карнавал, казват се кастаньоле.

# 16
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте! Днес вали, бащата е с главоболие и спи, беба и тя наня, само аз кукувам тук....
Сигурно го знаете, но да сложа тоя линк
http://www.pravoslavieto.com/1/calendar.htm#4

# 17
# 18
  • Мнения: 2 804
Привет момичета !  bouquet
Вече съм с 3 см. откритие , но  още е рано .
Добре сме , Фатима я пуснах на ясла и съм много доволна за сега .
До скоро ! Hug

# 19
  • Мнения: 6 167
Даниела, стискам палци!!! Леле, кога мина времето....

Последна редакция: чт, 17 яну 2008, 17:30 от Lennie

# 20
  • Мнения: 764
Даниии,стискаме палци и на ръцете и на краката PraynigСигурна съм ,4е ще се справиш успешно и скоро ще пуснеш снимки на новата млада дама Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 545
Дани, устискай още малко и третото да е водолейче, така хубаво си ги подкарала тричките  Laughing.
Дано да мине леко и бързо!

# 22
  • Мнения: 750
Дани успех и от мен Hug,дано вси4ко мине лесно и бързо и скоро да ни покажеш малката бебка Heart Eyes

Ох тук при нас от една седмица не е спряло да вали Confused,писна ми ве4е от тази вода.Не можем да излезем да направим два тигела навън,все в къщи ве4е не ме свърта Crazy.Един път да свърши тая зима,4е ми писна Sick

# 23
  • Мнения: 3 425
Буонди'   newsm47



Дани,успехххххх  Praynig

Ник, неприятно е....при нас поне вали рядко,но пък понякога така дуухаааааааааа....дано поне лятото да е истински лятоWink

Наоколо съмммм  smile3521

# 24
  • Мнения: 708
здравйте,
минавам да ви пожелая хубави събота и неделя.

Аз съм била на карнавала във Венеция.....за мен оба4е това са си пълни 6туротии.....явно аз съм сбъркана,ама не си падам по разните там костуми....(сори,клавиатурата)

Дани успех мила.....леко раждане на прекрасно моми4енце  Hug

 Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 2 379
Dnes cql den nqmam cyriliza. newsm78

Pri nas puk (v Sweitzaria) stavat strashni karnavali.
Karnavalut ne e samo kostumi, ami ... vsi4ko zaedno.
Veselba.

# 26
  • Мнения: 3 425
Бимбе, и аз съм от твоята партия...знам ли сигурно,защото нямаме таз традиция от малки  newsm78
Но вчера ги гледам на разходка с костюм и ми стана смешно малко...но пък с удоволствие бих отишла на бал с маски за една вечер...ей,така за разнообразие  Crazy
Хелуин е същото нещо - карнавал (ся САЩ-бейбитата да не ме  #2gunfire  Rolling Eyes )

А и тия кориандоли навсякъде  ooooh! такъв боклук правят...като семките в Бг  Rolling Eyes

Наоколо съм  Crazy


Никакви ви няма еййййййййййййййййййй  Crazy

# 27
  • Мнения: 3 425
Вие за карнавал мислите,а аз тия дни си триех коледаните смс......всяка година намаляват хората,които поздравявам в Бг?!Точно 5 смс-а са  Rolling Eyes + скайп и ай си кю  newsm78

Малко ме натъжава тоз факт, но това е положението Ленче ле .....Животът е среща, раздяла и спомен   Peace

# 28
  • Мнения: 13
Здравейте и от нас!Дани,дано всичко мине по вода!Ами ние нали сме половин Наполетанци,та вчера си говорихме че ще идем в Наполи за няколко дни и така ще можем да накичим беба с някой карнавален костюм!На мен страшно ми допада идеята,точно защото не сме го имали това в БГ!Аз обичам да празнувам,надявам се беба да го наследи това от мене:)
вчера спряхме антибиотика,а днес сме с обринато дупе!!!Нямат край премеждията ни!
Пожелаваме ви слънчеви почивни дни,въпреки че работното време на мамите е:24 часа!!!

# 29
  • Мнения: 2 126
Mайчета,извинете ме че нахлувам във вашата темичка,но имам нужда от помощ.Дали някоя от вас би се навила да ми преведе 3 изречения инструкция за употреба накапки за колики Actenacol.А пък ако някоя от вас е давала такива,може направо да ми каже накратко как се дават Praynig Страшно ще съм ви благодарна Hug

Общи условия

Активация на акаунт