Ескимо-3(Омега-3-мастни киселини)

  • 58 086
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
За Ескимо-3 прочетох в нета,че съдържа само Омега 3,а количеството на EPA и DHA е двойно,така че предполагам,че е за възрастни,т.е. дозата за деца е наполовина.Eskimo kids е създадено специално за деца.

# 16
# 17
  • Мнения: 102
Мамчета не се ли притеснявате от това че има и Вит.Д .И при здрави деца дали може да се успокои нервността и агресията.За колко време горе долу може да има ефект.Благодаря

# 18
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Какъв е пробрема с витамн Д. Като бях малка дядо ми ми беше купил рибено масло - 1 л.(представяте ли си) Simple Smile И го пиех по 1с. лъжица , но освен че не пораснах, въпреки него, нямаше нищо особено. Моят му е лекинко трудно да се концентрира забелязвам, а заради рецидивите с алергията реших да го потърся и да му го давам- ще говоря с педиатърката де:))

# 19
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ето още една статия по въпроса за омега - 3

тук

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Точно щях да ти пиша да пуснеш линк Wink

# 21
  • Мнения: 2 531
Преди 3 мес. невроложката не предписа Ескимо-кидс- 2пъти по 1 мл. и хомеопат. сироп.Първата седмица малкия стана по- раздразнителен, тя каза че това е нормално реакция на хомеопат. лекарства. Към третия месец забелязах ,че когато забравя да му ги дам вечер спи много спокойно, когато ги дам- ужас, плаче насън неспокоен е.После пробвах поотделно да видя от какво е и се оказа ,че когато дам Ескимо- тогава е неспокоен. Не съм го давала от седмица и почти не се буди и спи спокойно? Само моя син ли реагира така???

# 22
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Нашата рехабилитаторка(Милена се казва - виждам че си от Пловдив)ми каза ,че едно от децата й се е повлияло по този начин.Ти какъв хомеопатичен сироп даваш?На нас ни бяха изписали Кюетюд за спането,който в началото я правеше сънлива,но като заспеше почваше едно будене и будуване...Както между впрочем ни действаха и повечето неща,които са й били изписвани.

# 23
  • Мнения: 2 531
Същия сироп пие. Около седмица не го давах че беше боле, и нямаше проблеми. Сега започнах да го давам пак само сутрин по 5 мл. и е много неспокоен и не спи добре. Ескимото не съм го давала, така че не е от него. Мисля да отида да попитам д-р Пискова какво да правя? По принцип ми е казала, че хомеопат. продукти първоначално засилват симптомите, после ги намаляват, но незнам...

# 24
  • София
  • Мнения: 1 100
Ето още една статия по въпроса за омега - 3

тук

# 25
  • Мнения: 2 616
А тези препарати дали могат да се дават на деца под годинка, защото нали рибата и рибните продукти не се препоръчват преди навършването на 1 година  заради опасността от алергии newsm78

# 26
  • Мнения: 4 414
А тези препарати дали могат да се дават на деца под годинка, защото нали рибата и рибните продукти не се препоръчват преди навършването на 1 година  заради опасността от алергии newsm78
според мен, ако го кърмиш, няма нужда да му даваш нищо такова Peace
можеш ти да ги вземаш, ако държиш.

# 27
  • Мнения: 2 616
Аз взимам подобни-с Омега 3-6 и 9 мазнини и се кърмим доста интензивно, но кожата ни нещо взе да се лющи и имаме нещо като себореен дерматит. една от възможните причини затова е недостигът на ALH  мазнина, която е всъщност Омега 6 мазнина, затова започнах да се интересувам от варианти да му я набавя "отвън", за да попълним дефицита.

Общи условия

Активация на акаунт