"Асистентът" на Тръмп по ТВ 2

  • 23 890
  • 492
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 814
Бихте ли ми казали всяка вечер ли го излъчват и от колко часа?

Дават го от понеделник до четвъртък всяка вечер от 23-24 ч. А сериите от седмицата ги повтарят в събота и неделя, ама не знам по кое време  Peace

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
И аз го гледам. Много ми харесва, дава добри уроци по бизнес.

Миналият епизод Ивана направи ужасна грашка като се разсъблече на улицата. Не продаваше шоколадчета, а бикини  Rolling Eyes Ако не беше го направила, щяха да уволнят тъмнокожото момче (как му беше името).

Аз залагам, че финалната двойка ще са Санди и Кели.
Ще стискам палци за Санди от женска солидарност.

Повторенята дават всеки делничен ден от 16ч.

# 17
# 18
  • Мнения: 669
Направо съм луднала по "Стажантът"!! Пропуснах го  в четвъртък, но утре ще гледам повторението.
Санди и Кели! Peace
Тая Дженифър ме дразни...

# 19
  • Мнения: 558
а как му е името на английски newsm78
и случайно някой да знае от къде може да се свалят епизодите?

# 20
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Повторения-събота и неделя от 13часа! Страхотно е ! Peace

# 21
  • Мнения: 502
Ивана направи голяма грешка със смъкването на полата.  #Crazy

# 22
  • София
  • Мнения: 3 880
гледам го, за съжаление не съвсем редовно, но много ми харесва!

# 23
  • Мнения: 558
а как му е името на английски на това show, да се опитам да си намеря някой и друг епизод,че ме заинтригувахте newsm78

# 24
  • Мнения: 1 063
а как му е името на английски на това show...



The Apprentice

Гледам реалитито на Доналд от самото начало. Та даже отдавна полюбопитствах кой ще спечели - http://www.nbc.com/The_Apprentice_6/ (Има инфо, какво се случва след това с победителите в отделните епизоди.)
Харесвам формата и има какво да се научи.

# 25
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
аз не мога да го следя, има ли го нейде за сваляне?

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Много яко предаване, страшно ме кефи.
Чакам да видя каква ще е последната задача Sunglasses

# 27
  • София
  • Мнения: 15 467
Келвин и Санди ги уволниха. Аз така се надявах да е Келвин. Но и Кели става,Дженифър - не. Тя през цялото време се измъкваше, както някой от уволнените и казаха.

# 28
  • Мнения: 93
Аз лично страшно харесвам Дженифър, ама няма да е тя победителя за съжаление  Sad
А доколкото четох за всички сезони на съзтезанието, победителите не стават наистина големи шефчета на компании, а им се възлага проект за срок от една година, в която се явяват всъщност нещо като проектни мениджъри, а след това кой от къде е  Naughty Само победителя от първия сезон се бил позастоял, и в следващите сезони има спорадични включвания, а останалите си продължили собствените бизнеси след това, повечето написали и книги и всеки си се спасява самостоятелно. В смисъл, че никой не става "дясната ръка" на Тръмп заедно с възрастния господин и русата мацка, които заедно с него "определят" кой ще си тръгне. Малко ме разочарова това, ама шоу - какво да го правиш...

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 360
И аз го гледам.  Мисля, че в предния сезон имаше по-добри кандидати. Този сезон като ,че ли в единият отбор винаги не можеха да се сработят помежду си. Прекалено много индивидуалности, слаб колектив. Мисля, че Тръмп още в началото изгони някои силни личности за по- голямото шоу може би ?

Общи условия

Активация на акаунт