Всички Казанлъшки мами,на раздумка тук събрани

  • 11 967
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 411
Oф ,голяма скука.Аз отново имам ново тату...върху старото. Laughingнещо не можа да ми свикне душата с него и това е.Ама пък новото е супер яко.И аз изпити имам,и очни...ужас Confused

# 76
  • Мнения: 1 733
Беа, ти не завърши ли?

# 77
  • В събота
  • Мнения: 201
Абе че ни мързи - мързи ни май.... Embarassed
Ние засега удържаме фронта пред грипа, дано не ни хваща.

Вик е с хрема и спи на пода в кухнята.

Горкичкия  Weary

Иначе мога да се похваля с първите вътрешни натътртвания от ритници и по цели нощи съм така 1countingsheep

# 78
  • Мнения: 616
Здрастиииии Party
Днес си взех изследванията - всичко ни е ок, нямаме спин, сифилис и подобни  Joy даже хемоглобинът ни е в норма... а той през целия ми живот е бил нисък, и баш сега се оправи!!!
Ма някви гъби сме завъдили, та ще видим дали да ги лекувам, или да се направя на ударена, че хич не ми се вземат лекарства... Утре съм при друг лекар, за второ мнение (и за видеозон де, да видим имаме ли пишка...)
Аз съжалявам, че не се "обадих" като бях в Казанлък, обаче ми беше "забранен" достъп до интернет, понеже съм се била пристрастила към форума  Tired
Нищо. От март има да идвам кажи-речи всяка седмица за ремонта.

Сега знам, че много вали, и много трупа при вас! Обаче и заледено... Да не паднете някъде ей!
То не е само грипа, ми още сто неща в тая зима...
Всички покрай мен подсмърчат, кихат... аз засега удържам фронта, пък да видим...
Хайде поздрави!

# 79
  • Мнения: 411
Беа, ти не завърши ли?
Да завърших си първите две...сега си карам третото Flutter

# 80
  • В събота
  • Мнения: 201
offioly, и аз съм така с хемоглобина, цял живот съм с толкова нисък, че все искат да ми правят кръвопреливане, а пък от както съм бременна аз ставам за кръводарител. Обаче това с гъбите не  е шега работа, поне аз така мисля.
Иначе поваля вчера, ама чак пък да е заледено... Аз бях даже с колата навън целия следобед че имах работа и не беше толкова страшно. Сега пак трябва да излизам, ама първо ще се осведомя за положението тази сутрин.

Да завърших си първите две...сега си карам третото Flutter

Тц, тц, каква учена мама сме си имали  Hug Дай да видим новото тату....

# 81
  • Мнения: 616
Драстииии
Ние сме момче  Mr. Green
Така де, оказа се днес, че ще е момче.
Аз се бах нагласила за момиче, обаче сега съм много доволна!
Иначе всичко си му е в ред.
Утре започвам лечението за гъбите, дано да ги разкарам бързо, че тук в юнския форум ме постреснаха малко, как ако инфекцията се разрастне, може да се наложи секцио, за да не се зарази бебето при раждането. Не съм сигурна, че действително е така  newsm78 надявам се, че не, но все пак.
Много поздрави от мен!
Какви тату-та? кой има? я да видим... мен ми е интересно... аз си сложих миналата година една, и вероятно ще си направя още една, но засега не съм се вдъхновила къде и какво.   Peace

# 82
  • Мнения: 1 639
как ако инфекцията се разрастне, може да се наложи секцио, за да не се зарази бебето при раждането. Не съм сигурна, че действително е така  newsm78

Така е . Вярно е.

Daniele, днес копирах снимка с  Калоян.  Simple Smile

# 83
  • Мнения: 411


Tц, тц, каква учена мама сме си имали  Hug Дай да видим новото тату....

И красива...и красива Joy ще дам на следващата среща даже и да го пипнеш Crazy

# 84
  • Мнения: 451
Привет розички Hug
Днес Райчо се показа рано-рано и се надявам да е топличко, че да излезнем на разходка!

Offioly, относно гъбичките има нещо вярно - понякога заради тях се налага секцио! Но споко на всички бременни им се появяват - отобено последния триместър! Моите ги лекуваха през 9м от бременността! С едни гадни свещички - за 6 дена и всичко е наред!

Иначе аз изпълнявам осмомартенския план  newsm62 Ако ме разбирате Joy

Да по досетливите вече разбраха!  EFP

# 85
  • В събота
  • Мнения: 201
Ай стига бе  smile3521  Бравос !!! ЧЕСТИТО НА zajka !!!! bouquet
А на другите ще пишем черни точки (няма да забравя аз за Коледата...... Laughing)

offioly, честита ви пишка  Hug Simple Smile Аз днес съм на консултация и ще видим дали ще ми пускат МБ. Досега всичко е било наред, ама и аз знам това за последния триместър... newsm12
Снощи за пръви път ме хванаха сериозно бременните хормони. Като ревнах, като се разсърдих.... Малеее, как ме изтърпя мъжо незнам. Трябва медал да му дадат. И хем знам, че е от бременността, обаче си рева и незнам защо. Даже не можах изобщо да мигна цяла нощ  smile3515

milisa, къде се губиш? И аз ходя при Гаргов тук, кажи кога са ти консултациите, може да се засечем някой път. Аз съм днес и ще видим кога ще ми каже да следващия път.

Така, така, хареса ми обаче как започна деня.

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 09:48 от Tikvichka

# 86
  • Мнения: 411
Ай стига бе  smile3521  Бравос !!! ЧЕСТИТО НА zajka !!!! bouquet
А на другите ще пишем черни точки (няма да забравя аз за Коледата...... Laughing)


Нека аз да съм с най-много черни точки Mr. GreenСлед 7-8 години ще ти се обадя да ги коригираш!

# 87
  • Мнения: 616
Zajka, честито!!!   bouquet
Много хубава новина!
Ето, трябва да се подържа щафетата във форума...

Ами поинтересувах се малко за гъбичките, и всъщност секциото се препоръчва при установяване на кондиломи, което си е някакво заболяване по-скоро, отколкото гъби. Иначе гъбките най-често се излекуват, дори и в 9 месец да е, и няма проблеми.
Аз се надявам, че не е нищо сериозно, по простата причина, че преди като имах гъбички, течението беше просто отвратително, и направо си се чуствах "болна"... сега е някакво толкова мижаво, чак не се усеща, та си мисля че не е кой знае каква инфекция, но днес започвам лечението де!

Тиквичка, извинявай, но май не съм разбрала, ти знаеш ли какво ще имаш?
До скоро!

# 88
  • В събота
  • Мнения: 201
Тиквичка, извинявай, но май не съм разбрала, ти знаеш ли какво ще имаш?

300% мома ! stork-girl

# 89
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Ай стига бе  smile3521  Бравос !!! ЧЕСТИТО НА zajka !!!! bouquet
А на другите ще пишем черни точки (няма да забравя аз за Коледата...... Laughing)


Супер новини!!!Честито на ZAJKA!!!  bouquet


 Tikvichka, ще кажа на милия,че трябва да сме готови за Коледа с второто.Че той още не знае за моите планове! hahahaИначе от няколко седмици го обработвам,че трябва да си направим поне още 2 хлапета.Дано всичко е наред и  мечтите ми станат реалност. Grinning

offioly,честито ти момченце!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт