Моля, препоръчайте ми у-ще в Борово(София)

  • 2 866
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 512
Моя милост е учила в 36-то, имам невероятно добри спомени оттам, но, разбира се, това беше преди ...ъхъм... години. ooooh! Whistling Базата беше страхотна, имаха чудесен двор и физкултурен салон...И все пак това беше отдавна.

# 16
  • Мнения: 761
Ние също ще сме 1 клас и засега проучвам 36. За 34 отзивите са лоши. От познати чувам , че 36 е с доста строги порядки.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Извинете за тъпия въпрос, но има ли някъде такава класация "Топ 10" за начални училища или е само устно предание?

# 18
  • Мнения: 315
на наши приятели децата са във второ - не са много доволни.
да направим ние топ 10 на началните училища.
синът ми е първи клас в горна баня.засега не мога да кажа още нищо - нито добро нито лошо/рано е /, но той отива с радост на училище и доволен се прибира.може би това е най-важно.

# 19
  • София
  • Мнения: 11 708

да направим ние топ 10 на началните училища.

По това,което съм чувала в ТОП 10 могат да се поставят 20,22,32,133 /руското/, 134 /еврейското/ ,НУКК /Горна Баня/.Не съм ги подредила по ТОП 10,а по номера!
Но пак казвам по отзивите,които съм чувала,моето дете се пак учи само на едно място.Може би ще се включат и други...

# 20
  • Мнения: 111
Ние също ще сме 1 клас и засега проучвам 36. За 34 отзивите са лоши. От познати чувам , че 36 е с доста строги порядки.
И ние сме така-проучваме и се двоумим.Казаха ми че тази година г-жа Гелева поема 1-ви клас в 34-то и била много добра учителка. За 36-то все още нищо не знам.
Надявам се да получа повече информация за конкретни учители.

# 21
  • София
  • Мнения: 676
Моите деца учат в 34-то. Изключителни учители имат! Невероятно всеотдайни, ерудирани и раздаващи се!
Мога да споделя конкретни впечатления за г-жа Гелева - голямата ми дъщеря е при нея.  Това е преподавател, който действително се интересува от всичко, свързано с учениците, старае се, развива се. Старае се да поддържа контакт с родителите като част от общия успех! Раздава се, учи и възпитава. Но и изисква! Определено голямата ми дъщеря, която е при нея е по-натоварена. Но за мен това е не е минус, а напротив.
Мисля, че това е един добър избор. Ние си сменихме училището миналата година и имах колебания между 34-то и 36-то, но само отидох да проуча нещата, още с първите контакти в 34-то ме спечелиха.... Успех!

# 22
  • Мнения: 111
cvyrche Благодаря много за споделеното.Ние вече се записахме в класа на г-жа Гелева.Но...все пак имах нужда от потвърждаване на това,което съм чувала за нея.А това ,което казваш, го покрива напълно.  bouquet  bouquet  bouquet

# 23
Моля, препоръчайте ми начално училище в София

Общи условия

Активация на акаунт