...Сливен - подготовка за СРЕЩА ...

  • 11 809
  • 306
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 063
 Joy Joy Joy
Като спра да се хиля, ще пиша Joy Joy Joy

# 286
  • Мнения: 7 430
Joy Joy Joy
Като спра да се хиля, ще пиша Joy Joy Joy

...айде, не спря ли nuts

# 287
  • Сливен
  • Мнения: 197
     Абе,момичета,до полунощ май ще приключим с тази тема  Joy .От тези снимки много се развълнувахте и пишете ли пишете.Аз като ги гледам мислите си немога да събера да пиша.Дано в следващата тема не качвате такива,че няма да се включа изобщо  Laughing Laughing Laughing
     Хайде,Диди,приготвай новата тема  Wink
     Лека  Hug

# 288
  • Мнения: 1 063
Вече започвам да си поемам въздух, дано не се наложи изкуствено дишане, щото съм сигурна,че като добри другарчета ще ми пратите спасител  Crazy Mr. Green

Такааа първо здрасти на Меги, аз така и не разбрах в София ли си, не си ли newsm78 Hug

Дидунчооо честитооо   bouquet, и точно в Езиковата, можем да пообсъждаме колегите  Mr. Green

Рени бариера ли нямаш мила на КПП-то Joy Joy Joy ама то като гледаш такива снимки бариерата никога няма да падне hahaha
Виж Катето к`во е скромно и затова си е слабичко, мандибулата и не е непрекъснато увиснала Mr. Green

# 289
  • Мнения: 7 430
Еве, другата тема ще я прави Меги  Wink ако някой има идея за заглавие - да сподели  bowuu

Какво е мандибулата newsm78

Хайде, отивам да си чета...


# 290
  • Мнения: 1 063
Мандибулата е долната ни челюст smile3534
Какво ще четеш?????

Гледах снимките на Ренка и така ме яд, че не каза за това пътуване, щях да ти пратя материал за Лувъра, който писах декември Crossing Arms


Аз отивам да поспя, че ще ставам рано да пиша ooooh!
 И вие попишете още  Mr. Green

Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 23:05 от Iva M.

# 291
  • Мнения: 271
Е, не! Тази вечер ме убихте! Много развратно и горещо стана в темата и в дъното на цялата работа е Теди, тя почна да пуска тез мъжове тука. Ама пък и другите се поуляхте, че и голи...

Виж Катето к`во е скромно и затова си е слабичко, мандибулата и не е непрекъснато увиснала Mr. Green
Всеки друг скромен, но не и Катя, не я видя на последната среща как безсрамно се напи с два натурални сока. Искахме на мъжа и да звъним да си я прибира.  hahaha Joy Те тихите води, най-дълбоки. Не я слушай ти нея.

Дидка, мандибулата е долната част на челюстта. Демек "увиснало ти ченето".

Дидунче, желая ти успех на новата работа!

Хайде, лека за сега и по-кротко я давайте, щото утре да няма "Мъжо не ме пусна на срещата, щото пиша глупости у форума!  Joy

# 292
  • Мнения: 1 063
Лониии стига деее, ако продължа да се хиля няма да си легна Joy Joy Joy

И бързо си признайте к`во сложихте в соковете на Катето, това хубаво момиче ще го провалите ей.... Joy

# 293
  • Мнения: 7 430

И бързо си признайте к`во сложихте в соковете на Катето, това хубаво момиче ще го провалите ей.... Joy

...като дойдеш на някоя срещичка - ще разбереш  Drunk

Утре ще покажа Памперсовата тортичка Mr. Green

Лони, Иве - мерси за мандибулата Joy
...иначе си чета тук във форума Laughing

Аз като съм сама, за к'во да лягам...няма кого да гушкам Cry
Ох, Боже...липсва ми smile3518...не ме смятайте за луда, плс..

# 294
  • Мнения: 106
Хахаххаа...Това за мандибулата ми хареса Simple Smile Ще го запомня Simple Smile
Лека вечер и от мен до утре сабахленка Simple Smile newsm19
Дидка КОДЖАБАШЕВА    Hug гуши Simple Smile

# 295
  • Мнения: 7 430

Дидка КОДЖАБАШЕВА    Hug гуши Simple Smile

 Hug Hug

Лека  sleepuu

# 296
  • Мнения: 106
лека на всички Simple Smile

# 297
  • Мнения: 1 063
Дидке, стига де....сега пък ще ме разплачеш Cry Cry Cry

А като дойда на среща, ще си нося и пиенето..то на вас  вяра не може да Ви се има Crossing Arms Mr. Green

Наистина си лягам,цунки на всички, а за Дидката една голяма и силна

# 298
  • Мнения: 1 040
АйдИ, лека и от мен  newsm46

# 299
  • Мнения: 1 063
 

Ето Ви кафенце, да не Ви мисля цял ден, че жадни сте останали Mr. Green Heart Eyes




За Ренката и всички диетуващи
 Hug


Желая Ви прекрасен ден!

Общи условия

Активация на акаунт