Козметика essence

  • 70 798
  • 439
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 414
В центъра ги има на Солунска. PeaceОт Славейков като тръгнеш в посока към Христо Ботев. Simple Smile
Има ги и в подлеза на булевард България и Гоце Делчев. Wink


много благодаря! това на българия ми е супер удобно!
За нищо. Hug
Ни какво мислиш да си взимаш?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 790
За пръв път чувам за такава марка. Къде се произвежда?

# 17
  • София
  • Мнения: 124
Сега намерих в друг форум,че ги има и на пазарчето зад 25-та поликлиника в Младост 3 Peace

# 18
  • Мнения: 120
За пръв път чувам за такава марка. Къде се произвежда?

На шишенцето пише,че се произвежда в Германия.И аз не бях чувала за тези продукти,но са добри.

# 19
  • Мнения: 120
Сега намерих в друг форум,че ги има и на пазарчето зад 25-та поликлиника в Младост 3 Peace
Супер!А в кой форум си чела за тях? newsm78

# 20
Току що си купих балсам за устни с аромат на манго. Струва 3 лв., чудесно обекотява устните.Взех го от едно малко магазинче на Витошка в посока към Южния Парк,от дясната страна на булеварда.

# 21
  • София
  • Мнения: 124
Сега намерих в друг форум,че ги има и на пазарчето зад 25-та поликлиника в Младост 3 Peace
Супер!А в кой форум си чела за тях? newsm78
Във форума на http://forum.cosmeticsclub.org/forum/index.php

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 16:00 от Snake

# 22
  • Мнения: 18
Имам FDT на тази фирма, който си го купих веднъж "по спешност" и си го ползвам и до ден днешен- ежедневно. За тази цена качеството е много добро   Peace  и въобще не може да се сравнява с Golden rose. Червилата са добри също но няма богата цветова гама- поне там където аз съм ги виждала. На мен също ми казаха че са немски.

# 23
  • Мнения: 8 463
Есенс наистина е доста евтина козметика в Германия-за 1 евро купих единични сенки,които се продават тука за 6 лева Shocked,но това в никакъв случай не означава,че е некачествена.
За мен принципът е такъв-по-добре не толкова известна, но немска, отколкото известна /доколкото е такава/ , но турска.
В Германия едно нещо се проверява многократно, преди да се пусне на пазара,за Турция не може да се каже същото.

# 24
  • Мнения: 120
Има ли разлика между Есенс от БГ и Германия?То попринцип няма как да я продават на цената на тази в Германия,защото все пак има превоз,мито и др.,но аз си мисля,че абсолютно всяка козметика в БГ е внос от Турция та дори и тази козметика на Витошка.Май това не е проблем,защото ние се нагаждаме на всякъкви условия  Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 35 968
Има ли разлика между Есенс от БГ и Германия?

не, няма
това лято я гледах там - само новите им продукти /по-скоро новите им опаковки/ идват тук няколко месеца по-късно  Peace

# 26
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Тук ги водят като тийн козметика... това което съм ползвала  и ми е харесало е пили4ката за полиране на нокти 1234, и хартийките за попиване на изли6ната мазнина от кожата,
ето о6те един техен сайт, мисля 4е тук има по голям избор....а може и да гре6а ....
http://www.essence.eu/sp/products.html
 

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 19:16 от sl

# 27
  • Мнения: 202
Ми не мисля че са високи за цените.например двойните и сенки са по 6 лв което за мен е прилична цена за качеството .Последният път като си купувах техен продукт продавачката ми показа и новата им колекция четворни бяха добри комбинации от цветове

# 28
  • sofia
  • Мнения: 482
За първи път в живота си купувам три поредни пъти едно и също червило. И това е точно на въпросната марка. По принцип никое, ама никое червило - независимо от цената - не ми издържна на устните повече от половин час, та поради тази причина съм се отказала от скъпите такива.
Та въпросното червило е с прекрасен - за мен - цвят, много приятно на усет на устните и страшно ми отива на лицето и кожата. Слагам си го без огледало по всяко време и навсякъде. Така че   Peace
За цената - май от Нова година са го увеличили - вчера си го купих за 4.60 лв, все ми се върти в главата че преди това беше към 3 лв и нещо...

# 29
  • Мнения: 202
за тези дето са в сива гилза ли говориш едни все едно имат брокат ама като си го сложиш не е така

Общи условия

Активация на акаунт