Козметика essence

  • 70 826
  • 439
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1
Здравейте! В момента съм в Холандия и наскоро си купих два продукта на тази фирма за чиста кожа,основно за лице- един тонер с пудра в него и един крем-овлажнител,които матират и чистят в дълбочина.Вече 5 ден ги изпозвам сутрин и вечер и наистина има ефект.Дори петната и следите от пъпки поизчезнаха.Първото,което ме впечатли на щанда беше,че са немски продукти,второто-цената е достъпна за всички.Използвам и други по-скъпи марки,но от тази ще продължа да си взимам,а и се пестят пари:)

# 421
  • Мнения: 2 172
Къде в Пловдив мога да намеря техните продукти?

В магазина на DM в новия Мол "Галерия" -  1ви етаж от входа, след Нет кафе вляво към тоалетните като отиваш

Както и в другите два ДМ-а и в някои други козметични магазини. В момента се сещам за един в подлеза на гарата, втория вляво след кафето Енигма в посока от гарата към Била.

Във Форума в Тракия в един от козметичните магазини на първия етаж също има стелаж на Есенс.

# 422
  • Мнения: 1 401
Здравейте,
някой да е ползвал дълготрайното червило STAY WITH ME . Идета ми е дали се доближава до това на Lipfinity на MAX Factor ?
  Flutter

# 423
  • Мнения: 7
Интересно, защо не мога да намеря информация за официалния представител за България на ESSENCE Cry

# 424
  • Мнения: 0
kakvo 6te mi kajete za  база за грим - my base ,make-up to match,дълготраен фон дьо тен stay all day ,фон дьо тен soft & natural i фон дьо тен мат

# 425
  • София
  • Мнения: 5 289
Ползвах ФДТ Stay all day и съм доволна от него, има средна покривност, издръжлив е и не лъсвам цял ден със него, естествено фиксирам леко с пудра. Но не смятам, че е подходящ за много суха кожа.

# 426
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Интересно, защо не мога да намеря информация за официалния представител за България на ESSENCE Cry

Додис

# 427
  • Мнения: 2
Момичета доволни ли сте от червилата на Essence и ето от този бронзант https://s3.amazonaws.com/luuux-original-files/bookmarklet_upload … _Club_Bronzer.jpg  Wink Simple Smile

# 428
  • Мнения: 888
Допадат ми продуктите на Essence. Имам червило 01 Frosted, много е леко, почти като балсам за устни с лек цвят, вкусът е много приятен.
Спиралата за очи Multi Action е много добра за цената си. И четките им за пудра са супер.

# 429
  • Мнения: 888
Тези балсами за устни на Essence са много добри на вкус и цвят. Взех си оранжевият.
Цена: 2,69 лв.

http://www.essence.eu/bg/produkti/ustni/grizha-za-ustni.html

# 430
  • Мнения: 318
За този бронзант мога да кажа само хубави неща, моят е за брюнетки, но противно на очакванията ми не е рижав пък и е абсолютно матови е подходящ за контуриране,а за този за блондинки съм чувала, че не е достатъчно тъмен (или поне за някои момичета). А сега и аз да питам, тези новите балсамчета на Есънс добри ли са, имам предвид дали увлажняват добре? Simple Smile

# 431
  • Мнения: 3 420
От червилата съм доволна.Имам 52 и 57.Страхотни наситени цветове!

# 432
  • Мнения: 2
Много благодаря!  Hug

# 433
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 024
И аз като Cotton_Soft си взех оранжевия  балсам за устни Сaribbean sunrise на Essence. Много сладко мирише, но няма сладък вкус. Малко трудно се развърта, може би моят е дефектен. Не е много мазен. Харесва ми как стои на устните.


Преди време си взех от гланцовете XXXL shine цвят 19 nude candy. Много хубаво мирише, но цветът е ужасен за мен. Много е бледо, не очаквах така да стои на устните. Може да пробвам с някой друг цвят от серията (бях чела положителни отзиви за тези гланцове).


Имам спирала I love extreme - доволна съм.

Последна редакция: сб, 13 окт 2012, 19:31 от sisi_91

# 434
  • Мнения: 888
И моят балсам трудно се развърта. Харесва ми лекият блясък, който оставя.

Общи условия

Активация на акаунт